RaltaH00k

Profil Mesajları Aktivite Gönderiler Hakkında Ödüller

• O Değilde Kayıt olma adresine giriyorum hiçbir veri bulunamadı diyor beni kaydedermisin lütfen adım linkid022 yada çalışan bir site verebilirmisin acil ilk rol yapma sunucumm :)
    Yardım eder misin sunucuya giremiyorum .Whitelist i de nerden yapicagimi çözemedim.Yardim eder misin,ya da en azından whitelist i burdan atsam?Sunucuya gerçektende girmek istiyorum çok güzel görünüyo :(
    kardeşim skype kullanıyo msun görüşe bilecegimiz bir şey ver yazışarak allahını sevrersen ya yapamıyorum olmuyo özel mesajta hata veriyo zaten bunaldım sbahtanberi urasıyom ya .!
    yav bi lütfen 2 dk bana yardımcı olun kardeşim lütfen yha lütfen 2dk yardımcı olun saahtan beri girmeye urasıyorum yha
    kardeşim istek gönderdim ben elf olamaz yanlıs dedi tm dedim bastan gönderdim dedigi efl doruydu bişeler dedi white list diyo sunucuya gireknde almamıs :(
    gelmicem servere filan bu nasıl serverdir ya sitede hiçbir şey anlaşılmıyor yorum gönder yeri yok veya göndermek için baska bisey gelmiyorum kaç saat urastım adam gelmis bana başvurlar sitede var diyo biliyoz olduğunuda iste nerden yollicam.!
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…