pmmedya kullanıcısının son içeriği

1. pmmedya

FocusNetwork 1.8 Survival | Süt İnekleri - Rütbe Sistemi - Emek Survival - Ekmek Parası - Meslekler - SUNUCU AKTİF KATILIN

Konuyla ilgili yöneticilerle (GeeZerHD, FleX) discord sunucularında konuştum, kendileri orman kurallarını okudun mu diye sorarak kendilerinin haklı olduğunu düşündüler fakat ben kurala kelimesi kelimesine uymuş olmama rağmen yine de claimim silinmişti. İlgili kurallarda, claimin 5 gün boş...
  2. pmmedya

FocusNetwork 1.8 Survival | Süt İnekleri - Rütbe Sistemi - Emek Survival - Ekmek Parası - Meslekler - SUNUCU AKTİF KATILIN

oyuna en fazla 1 hafta girmediğim için ormanda bulunan yaklaşık 2 gün uğraşarak yaptığım evim silinmişti, yöneticilere sorduğumdaysa aynen şu şekilde cevaplar aldım. yöneticilerin kullanıcılarla konuşma tarzı çok yanlış. sunucuya başlayacak, emek verip bir şeyler yapacak arkadaşların, bu ssleri...
  3. pmmedya

NEOCRAFT.net > neocraft Survival 1.8.x / Kalitenin tek adresi!

Gayet başarılı, emek verilecek bir sunucu ^_^
  4. pmmedya

Sunucuda spawner çıkaramıyorum

Sorun çözüldü teşekkürler!
  5. pmmedya

Sunucuda spawner çıkaramıyorum

Mesela creeper spawneri istiyorum /i 52:50 yazıyorum gelmiyor her kodu denedim olmuyor neyden kaynaklı olabilir?
  6. pmmedya

---{16GB RAM}--- fbaekibim.axitrbilisim.com (YETKİLİ ALIMI VAR) Kasa -Skin - Takas - Meslek 1.8x

Sunucu @AxiTRBilisim web site @batihost.com, pluginlerde sanırım @EgeN7 :) Başarılar (:
  7. pmmedya

SONTURK.net > SONTÜRK Survival 1.8.x / Hilesiz bir oyuna ne dersin?

Öylesine Fransa deyip geçtim, henüz hiçbir yabancı firmayla muhabbet içerisinde değilim. Onun araştırmasını da yapacağız merak etmeyin onur bey, Burda demek istediğim şuydu. Türk sunucuları gereğinden çok ddos ve lagg içerisinde olduğu için yabancı vdsler hem korumalı hemde kaliteli Türkiyeye...
  8. pmmedya

Yeni planlarımızdan sizi haberdar etmek istiyorum. Önümüzdeki yıl yani 2018 Haziran ayından itibaren Fransa lokasyonlu yabancı firmadan server alıp kaliteli bir oyun sunacağımıza söz veriyoruz. Bu süre zarfında biraz birikim yapmamız gerekiyor. Sunucuya çeşitli eklentiler yapacağız...
  9. pmmedya

Play.ShardOfCraft.Com | /dogecoin & /bitcoin | /fcmarket | /xpmarket | /f perm | SOC ANTICHEAT | Düşmeyen Süreli Editler | /klansavasi | 8.YIL! |

Sunucuda para veren kral oluyor. Adam VIP üyelik almış ve aksi taktirde hile kullanıyor. Kanıtımız olduğu halde adminler müdahale etmiyor. Şimdi soruyorum size nerde eşitlik nerde adalet? Böyle yaparak kendi kalitenizi belli edersiniz. Hileli VIP Kullanıcı: TekAtanKafir Hile kanıtları: Eğer...
  10. pmmedya

shardofcraft REZİLLİĞİ

O kadar güzel yetkileriniz var ki, soru sorup skype çağırıyoruz hakaret ediyor ardından banlıyor! Ama şunu unutmayın bu daha yeni başlangıc! Konuşmalarında kendisinin bozuk oldugu taktirde bana hakaret diyor ya bravo! Ama görüşürüz elbet selçukcum.
  11. pmmedya

TekkanTR Kardeş ayağı çekenin yalanları. Nasıl bir sunucuda oynadığınızı görün.

Zaten bu tekkan mıdır neyse hiç sevmemiştim. Ne dediyseniz haklısınızdır, Ahmet kardeşime selam :)
  12. pmmedya

shardofcraft REZİLLİĞİ

Sunucuda para veren kral oluyor. Adam VIP üyelik almış ve aksi taktirde hile kullanıyor. Kanıtımız olduğu halde adminler müdahale etmiyor. Şimdi soruyorum size nerde eşitlik nerde adalet? Böyle yaparak kendi kalitenizi belli edersiniz. @seco7241 Hileli VIP Kullanıcı: TekAtanKafir Hile...
  13. pmmedya

RisingCraft|Server Açıldı|Hepinizi Bekleriz...|1.8.x|RisingCraft.rabisu.com

Bir survival'a göre map baya abartılı olmuış, survivala uygun bir map olursa sizin açınızdan daha iyi olur. Forum konunuz geliştirilmeli. Yine bir emek ve uğrayış var, Başarılar..
  14. pmmedya

Sunucumuz Nitrado sağlayıcısının bağlantı hataları yüzünden kapatılmıştır. Detaylı bilgiyi sonturk.net adresinden öğrenebilirsiniz. iyi forumlar
  15. pmmedya

Öncelikle iyi veya kötü yorumun için teşekkürler! Sunucumuzun mapı çalıntı diye idda ediyorusun. 1. olarak tek bir block'una kadar bize aittir. Alt taraftaki resim yapım aşamasında çekilmiştir . Biz hiçbir zaman bot atarak serverimizi yüksek göstermeye çalışmadık. 2012 senesinden itibaren...