SONTURK.net > SONTÜRK Survival 1.8.x / Hilesiz bir oyuna ne dersin?

SefoSYN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
semih üzdün. neyse hayırlısı olsun daha iyilerini görürüz nşallah

Polyana15

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Süper bir Survival Server Açıyorsun Neden Kapatma gereği duyuyorsun? Anlamıyorum!
Ekonomik Sıkıntı Çekiyorsan Ortak bul kendine ekonomisi sağlam olan yoksa yardım edek.

Kardeşim Süper bir Survival Server Açıyorsun Neden Kapatma gereği duyuyorsun? Anlamıyorum!
Ekonomik Sıkıntı Çekiyorsan Ortak bul kendine ekonomisi sağlam olan yoksa yardım edek.
3-4 yıldır kaç kere kapandı açıldı bu server yeter. tadı damağızda kalıyo serverin.

pmmedya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
semih üzdün. neyse hayırlısı olsun daha iyilerini görürüz nşallah

neden kapalı sunucu ?

3-4 yıldır kaç kere kapandı açıldı bu server yeter. tadı damağızda kalıyo serverin.

Yeni planlarımızdan sizi haberdar etmek istiyorum. Önümüzdeki yıl yani 2018 Haziran ayından itibaren Fransa lokasyonlu yabancı firmadan server alıp kaliteli bir oyun sunacağımıza söz veriyoruz. Bu süre zarfında biraz birikim yapmamız gerekiyor. Sunucuya çeşitli eklentiler yapacağız. Eggwars,Skywars,MCSG,faction,skyblock ve son olarakta vazgeçilmez survival. Emin olun beklediğinize değecek bir sunucu olacaktır. Üzülmeyin reklamı tüm Türkiye'deki platformlara ve sosyal medyalara vereceğiz. Çok deli geri döneceğiz bunu bir yere muhakak yazın. Sevgilerle SonTÜRK Ailesi. #2018HAZİRAN

Son düzenleme:

Onurbey034

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yeni planlarımızdan sizi haberdar etmek istiyorum. Önümüzdeki yıl yani 2018 Haziran ayından itibaren Fransa lokasyonlu yabancı firmadan makina alıp kaliteli bir oyun sunacağımıza söz veriyoruz. Bu süre zarfında biraz birikim yapmamız gerekiyor. Sunucuya çeşitli eklentiler yapıcaz. Eggwars,Skywars,MCSG,faction,skyblock ve son olarakda vazgeçilmez survival. Emin olun beklediğinize deyecek bir sunucu olacaktır. Üzülmeyin reklamı tüm türkiyedeki platformlara ve sosyal medyalara vereceğiz. Çok deli geri döneceğiz bunu bir yere muhakak yazın. Sevgilerle SonTÜRK Ailesi. #2018HAZİRAN

Sanırım ucuz diye fransa lokasyonlu alacaksın. Fransa lokasyonlu alırsan ttnet kullananlara 80-100 ping arası hizmet verebileceksin. onun yerine TR den alırsan 20-30 pingle daha iyi bi oyun keyfi yaşatırsın.

Not: 80 pingde 30 pingde aynı seviyede oynatıyo diyecek olan arkadaşlar için şunu belirteyim eğer 20-30 pingle oynanırsa arkada oyun indirirkende oynanabilir yada mobil veriden girilrkende oynanabilir ben mobil veriden giriyorum tr lokasyonlu sunucularda oynuyorum genelde pingim 70-80 oluyo yabancı ülkelerdeki sunuculara girdiğimde 150-200 arası oluyor umarım demek istediğimi anlamışsınızdır.

pmmedya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sanırım ucuz diye fransa lokasyonlu alacaksın. Fransa lokasyonlu alırsan ttnet kullananlara 80-100 ping arası hizmet verebileceksin. onun yerine TR den alırsan 20-30 pingle daha iyi bi oyun keyfi yaşatırsın.

Not: 80 pingde 30 pingde aynı seviyede oynatıyo diyecek olan arkadaşlar için şunu belirteyim eğer 20-30 pingle oynanırsa arkada oyun indirirkende oynanabilir yada mobil veriden girilrkende oynanabilir ben mobil veriden giriyorum tr lokasyonlu sunucularda oynuyorum genelde pingim 70-80 oluyo yabancı ülkelerdeki sunuculara girdiğimde 150-200 arası oluyor umarım demek istediğimi anlamışsınızdır.
Öylesine Fransa deyip geçtim, henüz hiçbir yabancı firmayla muhabbet içerisinde değilim. Onun araştırmasını da yapacağız merak etmeyin onur bey, Burda demek istediğim şuydu. Türk sunucuları gereğinden çok ddos ve lagg içerisinde olduğu için yabancı vdsler hem korumalı hemde kaliteli Türkiyeye göre. Zaten zamanı gelince ne demek istediğimi anlayacaksın :)

TheOlf

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yine Bir Yıldız Kaydı...

-Mimar Schlaven-

KuraPieee

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
#2018Haziran
Eski ortam yok oyunda, Mimar Enes olaydı makara donuyordu da skypeden şimdi o ortamlar kalmamış millet ana avrat düz gidiyor..

pythoncraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
upload_2017-9-8_3-38-55.png

şikayet edilecekbir sunucu daha...
Slot bugu yaparak 42 slot yapmış

swaliebravemc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öncelikle, iyi forumlar.
Sontürk ailesi olarak geri döndüğünüze sevindim.
birçok eklentide yenilikçi olmuşsunuz.
Haritalarınız güzele benziyor.
Yakın zamanda sunucunuza uğrayacağım.

HAYDAAA :D
SERVER KAPANMIŞ TAMDA BEĞENDİĞİM BİR SERVERDİ