odonmez97 kullanıcısının son içeriği

1. O

modların linkini bilen ve nasıl kurulduğunu bilen

skydaz kadar lanet bi site yok modun adını yazın yanına minecraftforum ekleyin ilk gelen siteden modu edinin Edit: http://modlist.mcf.li linkli harika siteden de modları rahatlıkla edinebilirsin
  2. O

custom npc modu ile ilgili bildiğiniz bir rehber var mı ?

benim de detaylı bilgim yok bu konuda ama mevcut bulunduğu yogbox mod paketi tutoriallerine bakarsan sanırım istediğini alacaksın
  3. O

Modlu Minecraft - Bedava Enerji Sistemi (MJ-EU-RF)

Yobaz kelimesinin 1 den çok anlamı var bunlardan biri bir düşünceye bağnazca sadik kalmak bir diğeri ise kaba saba görünen insan umuyorum daha dogru bir ifadeyle biliyorum ki yobazin anlamını bilmiyorsun ve bildiğin kadariyla yorumda bulunuyosun şunu söyliyim hiç takmadim ama ilerde bunu sorun...
  4. O

O kadar da kötü değil be :D
  5. O

YogBox Mod Yardım

sp single player demek ve hatanda da belirtiği gibi - you don't have ForgeModLoader- sen sadece sp ne forge kurdun ve vanilla mc server ıyla giriş yaptın eğer arkadaşınla oynayacaksınız forge un server ıyla hiç uğraşma onda da aynı modlar ve aynı cofigler olsun hamachiden bağlı olun sen veya o...
  6. O

YogBox Mod Yardım

modu direk server a atma ilk önce sp de dene sonra splayer config ve mods klasörünü server dosyana dahil et
  7. O

Çalıştırmak için yakıt harcamayacağınız ve büyüklüğüne göre hayvani derecede enerji elde edebileceğiniz kendi fikrim bu sistemi olabildiğince anlatmaya çalıştım.Yardımcı olabildiysem ne ala... İyi günler.
  8. O

Thaumcraft araştırma ??

gri olmasının sebebini söylemiştim zaten precatatio nun oluşumunda direk olarak fire kullanılmıyo bilmiyorum şimdi içinde ne var ama olanlardan ateşle ilgili bir şey bulmalısın ki birbirlerine bağlansınlar mr pech e gelirsek kesin olacak diye bir şey yok ama magical forestlerda bulunma ihtimali...
  9. O

1.6.4 odonmez97's Mod Pack v0.1

Daha server dosyası hazırlamadım fakat okuldan gelince olabildiğince yardımcı olmaya çalışırımServer dosyası yapmaya çalışıyorum fakat hala istediğimi alamadım ben bunu yapabilene dek hamachiden birbirinize bağlanıp biriniz open to lan deyip öbürü ip yazma yerine open to lan yapanın ipsini: open...
  10. O

Thaumcraft araştırma ??

dengelemek için de mana bean farmı yapabilirsin bunu yapmak için direk olarak thaumcraft ın eklediği bir otomasyon var fakat mr pech adlı thaumcraft mobunu mfr ya da oluyosa soul shards ile farmlarsan thaumcraftın eklediği yoldan çok daha hızlı mana bean elde edersin bu arada mana bean dediğim...
  11. O

Thaumcraft araştırma ??

eğer itemın içinde normalde istediğinden daha fazla aspect varsa bu flux oluşturur sende de böyle olmuş itemları atmaya devam et gelcek alumentum
  12. O

Thaumcraft araştırma ??

şimdi alumentumu nasıl yapacaksın ezbere bilmiyorum ama temel olarak kitapta gerekli olan aspectlere bakarak taradığın itemleri cauldron a atacaksın ve yapmaya çalıştığın şey de inventoryne gidecektir
  13. O

DNS Tecnhpack Yardım

kötü bir aura node a denk gelmişin anlaşılan sorunu yenmişin ama aynı soruna denk gelenler için creative geçip ordan uzaklaşmak sorunu çözer ii günler
  14. O

Thaumcraft araştırma ??

Sen nitor deyince bir an onu aydınlatma olarak algıladığını düşündüm söylediğin şey alumentum ve kesinlikle bir aydınlatma değil ;çok iyi bir yakıt.çıkan mor şey ise flux eğer onu engellemezsen başına taint olarak geri döner ve yerleştiğin bölgede yaşayan ölü olursun onu ya işini hallettikten...
  15. O

Thaumcraft araştırma ??

normal şartlarda precantatio ile fire aspectinin birleşmesini gerektirecek bir durum yok çünkü aç kitaba bak precantatio başla aspectlerden türemekte onlara baka baka bitirmelisin bu harika modu