Thaumcraft araştırma ??

odonmez97

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
normal şartlarda precantatio ile fire aspectinin birleşmesini gerektirecek bir durum yok çünkü aç kitaba bak precantatio başla aspectlerden türemekte onlara baka baka bitirmelisin bu harika modu

ahmetcky

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bi sorum daha olacak. Ben hani nitorun mor renkli olanı varya adını unuttum şimdi. İşte onu yapmak için kazana kömür atıyorum ama mor bir şey havaya uçuyo. Nasıl hallederim bunu ?

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

odonmez97

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sen nitor deyince bir an onu aydınlatma olarak algıladığını düşündüm söylediğin şey alumentum ve kesinlikle bir aydınlatma değil ;çok iyi bir yakıt.çıkan mor şey ise flux eğer onu engellemezsen başına taint olarak geri döner ve yerleştiğin bölgede yaşayan ölü olursun onu ya işini hallettikten sonra mor gelen yerlere blok koyup kırarak ya da işini kapalı bir alanda yapıp tavana bir drawbridge sistemi kurarak halledebilirsin

ahmetcky

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sen nitor deyince bir an onu aydınlatma olarak algıladığını düşündüm söylediğin şey alumentum ve kesinlikle bir aydınlatma değil ;çok iyi bir yakıt.çıkan mor şey ise flux eğer onu engellemezsen başına taint olarak geri döner ve yerleştiğin bölgede yaşayan ölü olursun onu ya işini hallettikten sonra mor gelen yerlere blok koyup kırarak ya da işini kapalı bir alanda yapıp tavana bir drawbridge sistemi kurarak halledebilirsin
O flux u durdurmuştum ben. Peki alumentumu nasıl yapıcam ?

odonmez97

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
şimdi alumentumu nasıl yapacaksın ezbere bilmiyorum ama temel olarak kitapta gerekli olan aspectlere bakarak taradığın itemleri cauldron a atacaksın ve yapmaya çalıştığın şey de inventoryne gidecektir

ahmetcky

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Orda kömür var. Kömürü atıyorum ama flux çıkıyo.

ahmetcky

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Resmini atayım istersen.

odonmez97

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
eğer itemın içinde normalde istediğinden daha fazla aspect varsa bu flux oluşturur sende de böyle olmuş itemları atmaya devam et gelcek alumentum

ahmetcky

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
eğer itemın içinde normalde istediğinden daha fazla aspect varsa bu flux oluşturur sende de böyle olmuş itemları atmaya devam et gelcek alumentum
Ben bu sabah internette biraz daha arştırdım ve aynı senin dediğini yaptım ve gerçekten oldu. ama şu aspectlerin sayısını bir türlü dengeleyemedim.

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
48 tane havayı nerden bulun lan :D Ben bildiğin hava fakiriyim şu an :D Şeker kamışlarıya geçiniyorum :D

odonmez97

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
dengelemek için de mana bean farmı yapabilirsin bunu yapmak için direk olarak thaumcraft ın eklediği bir otomasyon var fakat mr pech adlı thaumcraft mobunu mfr ya da oluyosa soul shards ile farmlarsan thaumcraftın eklediği yoldan çok daha hızlı mana bean elde edersin bu arada mana bean dediğim içinde 1 aspect barındıran bir item

ahmetcky

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederim

ahmetcky

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
48 tane havayı nerden bulun lan :D Ben bildiğin hava fakiriyim şu an :D Şeker kamışlarıya geçiniyorum :D
Önüme geleni araştırdım. Nereden bulduğumu hiç bilmiyorum. :D

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[DOUBLEPOST=1401451269,1401382724][/DOUBLEPOST]
dengelemek için de mana bean farmı yapabilirsin bunu yapmak için direk olarak thaumcraft ın eklediği bir otomasyon var fakat mr pech adlı thaumcraft mobunu mfr ya da oluyosa soul shards ile farmlarsan thaumcraftın eklediği yoldan çok daha hızlı mana bean elde edersin bu arada mana bean dediğim içinde 1 aspect barındıran bir item
mr. pech i hiçbiryerde bulamadım. bulmak için ayrıyetten bir şey yapmak gerekiyormu. birde şu obsidyen totemleri ne işe yarıyo.[DOUBLEPOST=1401542989][/DOUBLEPOST]
normal şartlarda precantatio ile fire aspectinin birleşmesini gerektirecek bir durum yok çünkü aç kitaba bak precantatio başla aspectlerden türemekte onlara baka baka bitirmelisin bu harika modu
ben hala o gri olma şeyini düzeltemedim. yardımcı ol lütfen. bide şu pech denen şeyide bir türlü bulamadım. mana bean yapamıyorum :(. lütfen yardımcı ol. öylece kaldı oyun.

odonmez97

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
gri olmasının sebebini söylemiştim zaten precatatio nun oluşumunda direk olarak fire kullanılmıyo bilmiyorum şimdi içinde ne var ama olanlardan ateşle ilgili bir şey bulmalısın ki birbirlerine bağlansınlar mr pech e gelirsek kesin olacak diye bir şey yok ama magical forestlerda bulunma ihtimali herhangi bir yerde bulunmasından daha fazla haritanda o biomdan bulmaya bak