MrEmre kullanıcısının son içeriği

1. MrEmre

30-10+10 -8*9 nun cevabı kaçtır

evet 5.ci sınıfım noolmuş :?şurda gerçeği konuşyom zaten siteden ayrılacam
  2. MrEmre

yo 5.ci sınıfım ama öğretmedi hoca sordum yok dedi bilmiyom ve bu konuyu unutalımayrıca 5 .ci sınıf olduğumun kanıtı sabah 6 buçukta kalkıp 7 de servise biniyom
  3. MrEmre

yoo hoca öğretmedi şu an. ve öğretecek bir kanıtta yok :/
  4. MrEmre

Steve kimdir ? Teoriler. (Gerçek)

Ne Teorisi Ya ? Minecrafttaki Ana Karakterimizdir Steve 1.8 güncellemesi geldikden sonra onu özlemeye başladım lan :( Alexmi olur abi ya :/
  5. MrEmre

Ğ

Doğru Olabilir
  6. MrEmre

Ğ

Crysis oyuncusunun yapımcısı Crysis 4 çıkaracakmış diye söylemiş hatta 5 ve 6 bie çıkabilirmiş
  7. MrEmre

Üsteki Üyeye işkence çektirin

Sana Kan Yoluyla HIV Virüsü yollardım Ve Yatağın Altında Ölene Kadar Boğardım. Şırıngayla Birlikte sana Brazilyada Bulunan ''Gezgin Örümcek'' adlı ölümcül örümceüin zehirini enjekte ederdim kusardın ve akciğerindeki akyuvarlar yıkılırdı :) (okadarda değil tabi böyle korkunç bişeyi yapmam :D)
  8. MrEmre

Evet Ama İnternete bakıp bakmamak sana sorulacak değil tamam o konuda katılıyom bu sitede sen kuralları koyuyosun tamam. Ama İnternetin Kuralını senmi koydun ben internetten bahsediyom bu site değil ? :D
  9. MrEmre

ne İfşsua alttarafı bir soru sordum ödev olup olmadığını nerden biliyorsun anlamıyom ? Pardon internete bakıp bakmamak sanamı sorulacak ?!!?!?!?! Resmen Alttarafı bir soru sordum içine ettiniz ya :( hep iftira yorumlar atıyonuz. eğer bu ödev olsaydı şunu bilinki şu siteye atmazdım gidip ödev...
  10. MrEmre

ödev değilki bu bi arkadaşım sordu çokmu biliyon !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hoca Daha Böyle İşlemli Konulara Geçmedi Nerden Biliyon !! Şimdi beğensene Ödevini Yaptırıyor diyen kişinin yorumunu Bu Sitedeki Kişilerin %90 ı kendini çok bilmiş zannediyor daha o konulara geçmedik !!
  11. MrEmre

Üstteki matematik sorusunun cevabı kaçtır
  12. MrEmre

Minecraft Hata Veriyor :(

Ov Driver konusumu tamda benim açtığım konu ( :( ) Mertka Driver Boosters gibi programlar kullanma artık bu konuda ne yapılacağı net değil çözümü olabilir yada olmayabilir ? iyiki kullanmamışım programı
  13. MrEmre

Driver Booster Konusunda Yardımcı Olurmusunuz ?

arkadaşlar programı indirmeyecem bu driver version konusunu bırakın oyunların kasmasını engellemek için ne yapabilirim sakın bana razer game Booster kullan razor cortex kullan demeyin hiçte işe yaramıyor yarası 3 fps daha arttırıyo oyunun hızlılığını nasıl kasmasını engelleyebilirim...
  14. MrEmre

Oyunlar kasıyor bi yardım edin MUHDECİM VE SERGUNCUM :dGerçekten ciddiyim yardım edin :( :(
  15. MrEmre

Oyunlar kasıyor mesela ben ''7 Days To Die'' Oynarken kasıyor çok muhteşem ve olağnüstü ama kasyıor ne yapmam lazım oysa oyundaki ayarları düşürdüm :/