Arama sonuçlarınız

1. MrEmre

30-10+10 -8*9 nun cevabı kaçtır

evet 5.ci sınıfım noolmuş :?şurda gerçeği konuşyom zaten siteden ayrılacam
  2. MrEmre

yo 5.ci sınıfım ama öğretmedi hoca sordum yok dedi bilmiyom ve bu konuyu unutalımayrıca 5 .ci sınıf olduğumun kanıtı sabah 6 buçukta kalkıp 7 de servise biniyom
  3. MrEmre

yoo hoca öğretmedi şu an. ve öğretecek bir kanıtta yok :/
  4. MrEmre

Steve kimdir ? Teoriler. (Gerçek)

Ne Teorisi Ya ? Minecrafttaki Ana Karakterimizdir Steve 1.8 güncellemesi geldikden sonra onu özlemeye başladım lan :( Alexmi olur abi ya :/
  5. MrEmre

Ğ

Doğru Olabilir
  6. MrEmre

Ğ

Crysis oyuncusunun yapımcısı Crysis 4 çıkaracakmış diye söylemiş hatta 5 ve 6 bie çıkabilirmiş
  7. MrEmre

Üsteki Üyeye işkence çektirin

Sana Kan Yoluyla HIV Virüsü yollardım Ve Yatağın Altında Ölene Kadar Boğardım. Şırıngayla Birlikte sana Brazilyada Bulunan ''Gezgin Örümcek'' adlı ölümcül örümceüin zehirini enjekte ederdim kusardın ve akciğerindeki akyuvarlar yıkılırdı :) (okadarda değil tabi böyle korkunç bişeyi yapmam :D)
  8. MrEmre

Evet Ama İnternete bakıp bakmamak sana sorulacak değil tamam o konuda katılıyom bu sitede sen kuralları koyuyosun tamam. Ama İnternetin Kuralını senmi koydun ben internetten bahsediyom bu site değil ? :D
  9. MrEmre

ne İfşsua alttarafı bir soru sordum ödev olup olmadığını nerden biliyorsun anlamıyom ? Pardon internete bakıp bakmamak sanamı sorulacak ?!!?!?!?! Resmen Alttarafı bir soru sordum içine ettiniz ya :( hep iftira yorumlar atıyonuz. eğer bu ödev olsaydı şunu bilinki şu siteye atmazdım gidip ödev...
  10. MrEmre

ödev değilki bu bi arkadaşım sordu çokmu biliyon !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hoca Daha Böyle İşlemli Konulara Geçmedi Nerden Biliyon !! Şimdi beğensene Ödevini Yaptırıyor diyen kişinin yorumunu Bu Sitedeki Kişilerin %90 ı kendini çok bilmiş zannediyor daha o konulara geçmedik !!
  11. MrEmre

Üstteki matematik sorusunun cevabı kaçtır
  12. MrEmre

Minecraft Hata Veriyor :(

Ov Driver konusumu tamda benim açtığım konu ( :( ) Mertka Driver Boosters gibi programlar kullanma artık bu konuda ne yapılacağı net değil çözümü olabilir yada olmayabilir ? iyiki kullanmamışım programı
  13. MrEmre

Driver Booster Konusunda Yardımcı Olurmusunuz ?

arkadaşlar programı indirmeyecem bu driver version konusunu bırakın oyunların kasmasını engellemek için ne yapabilirim sakın bana razer game Booster kullan razor cortex kullan demeyin hiçte işe yaramıyor yarası 3 fps daha arttırıyo oyunun hızlılığını nasıl kasmasını engelleyebilirim...
  14. MrEmre

Oyunlar kasıyor bi yardım edin MUHDECİM VE SERGUNCUM :dGerçekten ciddiyim yardım edin :( :(
  15. MrEmre

Oyunlar kasıyor mesela ben ''7 Days To Die'' Oynarken kasıyor çok muhteşem ve olağnüstü ama kasyıor ne yapmam lazım oysa oyundaki ayarları düşürdüm :/
  16. MrEmre

Tamam asıl sitesinden indirirsem bilgisayara bir halt olmaz demi <* (Pardon Korkumdan Halt,Allah Belasını versin diye kelimeler kullanabilirim :( )
  17. MrEmre

Hayır Ben Driver Boosters Diyom :/ Onu Kullandınmı Çünkü Oyunlarda Hep Kasıyo Buyüzden programı indirdim hatta programı açtığımda bütün driverlerın çok eski olduğunu söyledi ??Ne Yani Şimdi Araştırdım Driver boosterin yapımcısı ıobitmiş şimdi ıobittin sitesinden girip indirip kurarsam bi sorun...
  18. MrEmre

Arkadaşlar Bazıları Bilir Driver Boosteri sürücü güncelleyici Arkadaşlar driver boosteri ekledim bana 27 güncel olmayan aygıt sürücüsü dedi arkadaşlar ben biraz korkmaya başladım eğer driver boosterde güncelleme butonuna basarsam bilgisayar çökermi yada tüm bilgiler silinirmi ekran kartı yanarmı...
  19. MrEmre

GTA 5 Bende Çalışırmı

No 15 yaş benim ama yanlışlıkla 23 yaptım ayrıca bu konuda haklıyım Bu Kadirberkte bana laf sokulan cümleleride seviyo -_-
  20. MrEmre

BİR BÜYÜCÜ OLSAYDINIZ ÜSTTEKİNİ NEYE ÇEVİRİRDİNİZ?

HIV Virüsüne çevirirdimKonuyu Başlatan Kişiyide HPV Virüsüne çevirirdimYorumumu Beğenen kişiyide yani Polkakorowakurwayıda influenzaya yada Helibacter Pyloriye çevirrdim
  21. MrEmre

GTA 5 Bende Çalışırmı

NASIL KULLANIYOZ can you run it bölümüne geldim fakat gta 5i bulamadım Grand Theft Auto 5 yazamaıyomBu Konuyu Silme Talebinde Bulunucam Bu Forumdaki Baız Kişiler sürekli ben trip atıyomuuşum diye laf atıyor asıl siz bana trip atıyonuz@craft_man konuyu lütfen silin
  22. MrEmre

GTA 5 Bende Çalışırmı

banamı diyon bana diyosan 1000000000000000000.ci kez söylüyom ben trip atmadım ama bana söylemiyosan sorun değil
  23. MrEmre

GTA 5 Bende Çalışırmı

orta ayarlarda olurmu rahat oynayabilirmiyim
  24. MrEmre

GTA 5 Bende Çalışırmı

600p derken ? en düşük ekran çözülüümü oyunun çözünürlüğünü 1680x900 yapsam çok pismi kasar !?
  25. MrEmre

GTA 5 Bende Çalışırmı

600p ile oynamak okadar çok saçmalıkli ona bişeymi dedim trip atmadım ona bilerek konuşma allahım ya sadece ona minimum ayarlarımın birçoğu bende aynı olduğunu söyledim trip felan atmadım bu forumda sizin gibiler çok bilmiş konuşuyo ayrıca yardımcı oluyor evet doğru güzel bir şey onada teşekkür...