MappeRDoruK kullanıcısının son içeriği

1. M

[Demo] 17 Tests by DoruK [1.8]

Hemen yüklüyorum....
  2. M

[Demo] 17 Tests by DoruK [1.8]

Merhaba. Ben Doruk. 2. haritamla karşınızdayım. Bir puzzle ve macera haritası olacak. Destekleriniz ve her türlü yorumunuzu bekliyorum. Ful sürüm (Çıkınca): *Sesler *Müzikler *Full singleplayer modu *Co-op *Güncellemeler HARİTA...
  3. M

Sonoyuncu bariyerin üzerinden selamlar

Küçük kardeşim gibi konuşma bana
  4. M

Portal 2 Hakkında Bildiklerim

Yanlış. Wikide "He was the founder and CEO of Aperture Science.[3] " yazıyor. YANİ Aperture Science ın kurucusu ve CEO'su. Dediğim gibi: caroline = glados. Ayrıca araştırırsan eskiden duş perdeleri yaptıklarını bulabilirsin.
  5. M

Portal 2 Hakkında Bildiklerim

Merhaba arkadaşlar ben Doruk. Çok uzun zamandır Portal 2 ve 1 i araştırıyorum ve bilgiler öğreniyorum. Şimdi sizinle paylaşmak istiyorum. Bilmedikleriniz varsa söyleyin, eğer yanlış varsa düzelttirin. Her yorumu okurum...
  6. M

[SORU]

Merhaba ben bir harita üzerinde çalışıyorum. Bitirmeden burda screenshotlarla fragmanla falan tanıtsam olur mu?
  7. M

kinezi uydurmaca

Terlikin Ezi Annenizin canını sıkın ve anneniz sizi terlikle ödüllendirsin. Canınız acıdıysa işe yaramıştır (18- onsekiz yaş altı)
  8. M

Foruma Geldiğinizde Yaşadığınız Failler

Eskileri gezmeyi severim :olgun:
  9. M

Foruma Geldiğinizde Yaşadığınız Failler

İlk failim: foruma ilk kaydolduktan sonra bir map paylaşıp (doğru yerde) sonra kendini tanıt bölümümde ben Doruk diye bütün maplarimin linkini atmış olmam. Konu yanlış yerde diyince üzülmüştüm.
  10. M

Üstteki üyeyi nasıl öldürürsün?

Kendin öl pls benim işim gücüm var hadi bb.
  11. M

Devamını Getir

Sonra ben gelip Jamesden abie nasıl geldikki amq demişim
  12. M

Tuttu Tutmadı Oynuyoruz Toplanın

tutmadı alttaki birazdan yorum yazacak (hadi ama, yazacaksın değil mi alttaki)