kursat1616 kullanıcısının son içeriği

1. kursat1616

KaptanMC Eski Tür Faction Server 1.7.2 KaptanCraft Ve BozkurtMC Sahiblerinden

Ben kazancagimi kazaniom istrdiginiz kadar yorum atin saolun konu guncel kalio
  2. kursat1616

KaptanMC Eski Tür Faction Server 1.7.2 KaptanCraft Ve BozkurtMC Sahiblerinden

Sen once swendeki player ile ilgilenmeyi oren kocum
  3. kursat1616

Faction Server Kurcam 2 Builder 1 Pluginer Ariyorum

Alimlar Devam ediyor
  4. kursat1616

Faction Server Kurcam 2 Builder 1 Pluginer Ariyorum

Faction Server için Bana 3 Eleman Lazim 1.15 Yaş Üstü Lütfen 2.Buildi Veya Plugin Deneyimi Olan Bi ARkadaş Gelsin 3.Pluginer Lütfen BUglari Kapata Bilcek Kapesitesi Olsun Skype:Kursat.kaya3 www.facebook.com/raptor1616 FAce Adresim
  5. kursat1616

BozkurtMC Efsane Survival KöylüTicareti/SpawnerAlma/KafaDüşürme/GörevSistemi/Timber 1.7.2

Tamam gidip alint iserverle güzel yazip benim emek sweye laga luga yapma Okey o swnin spawni ile plugin paketi Alinti
  6. kursat1616

BozkurtMC Efsane Survival KöylüTicareti/SpawnerAlma/KafaDüşürme/GörevSistemi/Timber 1.7.2

Parayi ben Veririm işi adamlar Yapar Bu ARada Forum Yoneticisiyi mdie milleti kandiran bebe :D + abi Hile Acmiş :D Ban Sebebi
  7. kursat1616

Serverdekinler menmun Sonra Ench koymadikmi gelip şikayet ediyolar ench koy ench koy onyamiycaksan oynama bukadar basit Herşeyi Alinti Olan Serverde oyna git sen kardeş Emek Hirisizi degiliz :)
  8. kursat1616

Haklisin kardeşim oynamayi bilmiyenler düşünsün Kötü oldugunu elmizden geleni yapyoruz daha yeni sunucu aciklari ola bilir kapatiyoruz
  9. kursat1616

İP:BozkurtMC.nitrado.net YedekİP: Play.BozkurtMC.de[Yakinda] Köylü Ticaret Bölgesi Örnek Oduncu Claim Nasil Atilir İle 10 x 10 Alana Sağ Tikliyarak Atarsiniz Her Hafta Düzenli Chest Eventi Oluyor...
  10. kursat1616

[1.7.2]KAPTANCRAFT.NITRADO.NET/Boss/Asa/EditItems/ÖzelItems/Counter/

Kardeşim ama suclu olup kendilerini hakli gostermeye calişyolar Ben ne yapayim mesela adam ban yemiş ben o sira oyun oynourdum gelmiş sw 0 lamiş bide hakliymiş gibi üste cikmaya calişyor benim parama zarar werio
  11. kursat1616

Onlar bana saygimi duyyuorki onlar once saygiyi orensinler sonra gelip forumta eleştiri yapsinlar yalandan swyi kotulyup duruyolar benden saygi bekelmeisnler gorumuyomrsun yukarda yazani ?Eleştiri yapmyolar kötüylolar Eleştiri yapana bişe demiyorum justa dedim heryerde varsin :) cogu konuya...
  12. kursat1616

Akşam 8 de Kral Tagi İcin Event Yapilcak Acele Et ! konu bildirildi !
  13. kursat1616

KaptanCraft 5 Günde +400 User Cekti Adam Akilli Pluginer Bug Kapata Bilcek Alim Yapoyruz

Alttaki Forumu Doldurun Skype: Yaş: Bilgi: Kac Yildir Gorevi Yapiyor Güvenirlilik: Eyer Çakallik Yapmaya Calilsip sw 0 Layip Giden Olursa İp Adresi Bulunup Gerkeni Yapcagiz !! Serverİp:kaptancraft.nitrado.net Servere Gelipte Alim Varmiş Ben Olcam Ben Olcam Diyen Direk Ban Atcagim Skypden...
  14. kursat1616

Ayiptir soylmesi her ay bababanmi wercek sana 60 Tl ? Atatürküçü degilmi işte Sen Benim Haberim olmadan banlanip Serverimi 0 la Adamim die gecin Elmiden gelidigince İi davrandim İlk Skype Konusmamizi at bakayim ben oyle degilim sw 0 lamam filan diodun ne oldu o sozlere Yalanci !!!!