[1.7.2]KAPTANCRAFT.NITRADO.NET/Boss/Asa/EditItems/ÖzelItems/Counter/

kursat1616

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Akşam 8 de Kral Tagi İcin Event Yapilcak Acele Et ! konu bildirildi !

KnuDDeL

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Just Heryerde nie sen varsin ?
Kardeşim bak benim amacım senin serverini yada özelliklerini eleştirmek değil , saygıduyuyorum elinden ne geliyosa yapmaya calısıyorsun ancak böyle bir yorum yaptığın zaman senin nasıl bir kurucu yada yetkili olduğun besbelli ortaya çıkıyor . Hangi kurucu oyuncusuna yada bir başka oyuncuya böyle bir şey söyleyebilir ? Bu foruma reklam amaclı serverini koyuyorsan eleştiriyede açık olacaksın . Oyunculara saygın yok yorumundan bu anlaşılıyor..

kursat1616

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Onlar bana saygimi duyyuorki onlar once saygiyi orensinler sonra gelip forumta eleştiri yapsinlar yalandan swyi kotulyup duruyolar benden saygi bekelmeisnler gorumuyomrsun yukarda yazani ?[DOUBLEPOST=1420477985,1420477940][/DOUBLEPOST]Eleştiri yapmyolar kötüylolar Eleştiri yapana bişe demiyorum justa dedim heryerde varsin :) cogu konuya yorum atiyor kotu bişe demedim

KnuDDeL

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Onlar bana saygimi duyyuorki onlar once saygiyi orensinler sonra gelip forumta eleştiri yapsinlar yalandan swyi kotulyup duruyolar benden saygi bekelmeisnler gorumuyomrsun yukarda yazani ?[DOUBLEPOST=1420477985,1420477940][/DOUBLEPOST]Eleştiri yapmyolar kötüylolar Eleştiri yapana bişe demiyorum justa dedim heryerde varsin :) cogu konuya yorum atiyor kotu bişe demedim
Kardeş bak benden bi öneri hani tınlarmısın yoksa tınlamazmısın sana kalmış . Diğer reklamlardada yapıldığı gibi eğer seninde swni kötülüyorlarsa cevap verme sen onların üstüne gittikçe dahada beter olacaklar ayrıca hiçbir zaman yetkili birisi oyuncuya saygısızlık yapamaz her ne olursa olsun ..

kursat1616

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeşim ama suclu olup kendilerini hakli gostermeye calişyolar Ben ne yapayim mesela adam ban yemiş ben o sira oyun oynourdum gelmiş sw 0 lamiş bide hakliymiş gibi üste cikmaya calişyor benim parama zarar werio

DarkWarriorTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim ama suclu olup kendilerini hakli gostermeye calişyolar Ben ne yapayim mesela adam ban yemiş ben o sira oyun oynourdum gelmiş sw 0 lamiş bide hakliymiş gibi üste cikmaya calişyor benim parama zarar werio
Güvenli bir ekip oluştur kendine sana saygı duyan ve malı zarar vermeyecek.Bunun en iyiler senin mahalle ve okul arkadaşlarındır bir hatalarında kolayca dövebilirsin yada tartışabilirsin :)

KursatReis16

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
:) Etrafimda mc oniyan pek yok olsada servere yetkili almam emin olun NEyse 15 Dk sonucuu serveri actim buglar azaldi SAolsun 2 yetkiliyide attim sayesinde :D elime gecerli bi sebeb werdi :D[DOUBLEPOST=1420535780,1420489083][/DOUBLEPOST]Serverin Süresi 120 Güne Uzatilmiştir iyi Günüler Kaptancraft Faction Server 1.7.2

KursatReis16

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bizdede server boyle yapcak bişe yok Gorsunuz icin teşekkür ederiz Daha iisni yapinda ekliyek swye[DOUBLEPOST=1420548670,1420540686][/DOUBLEPOST]Büyük Event 30 Dk Sonra Kaçirmaaa !

Qantum54

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Atatürke küfür ediyor şimdi atatürkçü oldu iki yüzlüğün böylesi yok.
onlar benim hakkımı yerken hırsızlık olmuyor ?
(marketin sadece tek katını ben yaptım yeni spawn yaptım spawnı güzelleştirdim.)

Atatürkçü olanlar günah işleyemez diye bir şey yoktur ben peygamber değilim herkes hata yapabilir
ama senin gibi bir oyun için din,ırk,siyaseti karıştırıp sövmüyorum

Sen sunucu açmadan önce türkçe derslerine başla(sebeb,nie,herkes) :)

Asla pişman değilim olsa yine yaparım Böyle hainleri yaşatmıyacaksınız
Conbon1 ilk once servere ihanet edip lapislerin hammadenin wgsini kaldirip pvpyi acip adamlarin vs atmasina izin verip sonra guzelim spawni sifirlayip sonra swnin azina edip boyle yorum atma ikiyuzluluk gibi geldi bana.Senin gibiler sadece bir a4 kagitinin ustundeki kucuk siyah noktaya bakarlar.Etraftaki bembeyaz sayfaya dikkat etmezler o kucuk kusur gozlerinde buyur ve butun beyazliklari yok eder.İste sende bu kisiliklerdensin......[DOUBLEPOST=1420553568,1420553502][/DOUBLEPOST]Bu arada ozel bir asa tekte aliyor demissin o asayi mumkunse hayelinden cikarip bana gosterebilirmisin?

KursatReis16

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Quantum Helal olsun La Adam gibi konusmussun 12 yaşindandir emin ol :D Quantum 54 senin gibiler Oldugu sürece bu server Daha iyi yerlere gelir suan 17 Kişi saten :D NEyse Ellerine Saglik Kardeşim

conbon1

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Conbon1 ilk once servere ihanet edip lapislerin hammadenin wgsini kaldirip pvpyi acip adamlarin vs atmasina izin verip sonra guzelim spawni sifirlayip sonra swnin azina edip boyle yorum atma ikiyuzluluk gibi geldi bana.Senin gibiler sadece bir a4 kagitinin ustundeki kucuk siyah noktaya bakarlar.Etraftaki bembeyaz sayfaya dikkat etmezler o kucuk kusur gozlerinde buyur ve butun beyazliklari yok eder.İste sende bu kisiliklerdensin......[DOUBLEPOST=1420553568,1420553502][/DOUBLEPOST]Bu arada ozel bir asa tekte aliyor demissin o asayi mumkunse hayelinden cikarip bana gosterebilirmisin?
Ne verdiler sana güzel yorum at diye ?

1-sunucuya ihanet etmedim ! Durup dururken ban attı Bende spawnı sıfırladım kısasa kısas ?
2 Bu konu çok uzadı her gün resim atmaktan bıktım.
3-Benmi 12 yaşındayımışım bu güldürdü (bir oyun için dinine söven ben değilim :))
ATATÜRK'E sövmenin suçunu çok büyük ödeyeceksiniz.!
madde 1- Atatürk'ün hatırasına alenen hakaret eden veya söven kimse bir yıldan üç yıla
kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

Atatürk'ü temsil eden heykel, büst ve abideleri veyahut Atatürk'ün kabrini tahrip eden, kıran, bozan veya kirleten kimseye bir yıldan beş yıla kadar ağır hapis cezası verilir.
yukarıki fıkralarda yazılı suçları işlemeye başkalarını teşvik eden kimse asıl fail gibi cezalandırılır.

madde 2- Birinci maddede yazılı suçlar; iki veya daha fazla kimseler tarafından toplu olarak veya umumî veya umuma açık mahallerde yahut basın vasıtasiyle işlenirse hükmolunulacak ceza yarı nispetinde artırılır.

birinci maddenin ikinci fıkrasında yazılı suçlar zor kullanılarak işlenir veya bu suretle işlenmesine teşebbüs olunursa verilecek ceza bir misli artırılır.

madde 3- Bu kanunda yazılı suçlardan dolayı cumhuriyet savcılıklarınca re'sen takibat yapılır.

madde 4- Bu kanun yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

madde 5- Bu kanunu adalet bakanı yürütür.

Herşeyden önce belirtmek gerekir ki, hakareti ya da kamu malını tahribi cezalandıran kanunlar yapmanın bireysel hakları tehdit eden herhangi bir yönü yoktur. Hakaretin artık aramızda olmayan bir insana yöneltilmiş olması da, mazur görülmesini elbette gerektirmez.

Ancak bütün bunlar, Atatürk'ü Koruma Kanunu'nun hatasız bir şekilde tasarlandığı anlamına gelmiyor.
Bu tür kanunların bireysel haklar ve düşünce özgürlüğü adına en büyük tehlikesi, eleştiri-hakaret ayrımında oluşacak içtihatların niteliği. Zira bu ayrım sağlıklı bir şekilde yapılmadığı müddetçe, kanunun belli düşüncelerin susturulmasına hizmet edecek şekilde kötüye kullanılabilmasi de mümkün olabilir. Bir başka deyişle, uzun yıllardır Atatürk'ün 'tartışılamaz' ve 'aşılamaz' kılınmaya çalışılması yönündeki çabaların oluşturduğu algı, yargıya hakim olduğu ölçüde, Atatürk'ün düşünceleri ve uygulamalarına yöneltilen 'olumsuz eleştiri'lerin de 'hakaret' olarak değerlendirilmesi fazlasıyla mümkün.
Kanunun 'tuhaf' olarak nitelendirilebilecek bir yönü de yok değil. Zira kanun, Atatürk'ün şahsına yönelik hakaretlerden çok, heykellerini korumaya odaklanıyor. Kanunda, Atatürk'ün şahsına hakaret etmenin cezası maksimum üç yıl olarak belirtilmişken, heykeller için öngörülen maksimum ceza 'ağır hapsi' de içermek üzere beş yıla kadar çıkabiliyor.

KursatReis16

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hahahha guldurdun evet guvendim siralar demistim neyse ataturkcu deilim bur arada ataturk meselesini uzatma benim malinima zarar verion sikayet atcaksan buyur bekliorum kus kadar beynin ile siyaset yapma bua siyaset yeri deil admine bildircem sonunda ataturkcu deilim dedikce konuyu uzatma bak dkype ilk konusmamizi at bakam ,ben oyle deilim * ,neyersem hainmissin neyse ataturkcu deilim artik yorum atma anca milletin swsini 0 la ezik[DOUBLEPOST=1420561126,1420560737][/DOUBLEPOST]Neyse konuyu guncel tuttugun icin ewy[DOUBLEPOST=1420564356][/DOUBLEPOST]http://i.hizliresim.com/dWPaPL.png Sayende janim <3 :) İyi forumlar

Qantum54

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne verdiler sana güzel yorum at diye ?

1-sunucuya ihanet etmedim ! Durup dururken ban attı Bende spawnı sıfırladım kısasa kısas ?
2 Bu konu çok uzadı her gün resim atmaktan bıktım.
3-Benmi 12 yaşındayımışım bu güldürdü (bir oyun için dinine söven ben değilim :))
ATATÜRK'E sövmenin suçunu çok büyük ödeyeceksiniz.!
madde 1- Atatürk'ün hatırasına alenen hakaret eden veya söven kimse bir yıldan üç yıla
kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

Atatürk'ü temsil eden heykel, büst ve abideleri veyahut Atatürk'ün kabrini tahrip eden, kıran, bozan veya kirleten kimseye bir yıldan beş yıla kadar ağır hapis cezası verilir.
yukarıki fıkralarda yazılı suçları işlemeye başkalarını teşvik eden kimse asıl fail gibi cezalandırılır.

madde 2- Birinci maddede yazılı suçlar; iki veya daha fazla kimseler tarafından toplu olarak veya umumî veya umuma açık mahallerde yahut basın vasıtasiyle işlenirse hükmolunulacak ceza yarı nispetinde artırılır.

birinci maddenin ikinci fıkrasında yazılı suçlar zor kullanılarak işlenir veya bu suretle işlenmesine teşebbüs olunursa verilecek ceza bir misli artırılır.

madde 3- Bu kanunda yazılı suçlardan dolayı cumhuriyet savcılıklarınca re'sen takibat yapılır.

madde 4- Bu kanun yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

madde 5- Bu kanunu adalet bakanı yürütür.

Herşeyden önce belirtmek gerekir ki, hakareti ya da kamu malını tahribi cezalandıran kanunlar yapmanın bireysel hakları tehdit eden herhangi bir yönü yoktur. Hakaretin artık aramızda olmayan bir insana yöneltilmiş olması da, mazur görülmesini elbette gerektirmez.

Ancak bütün bunlar, Atatürk'ü Koruma Kanunu'nun hatasız bir şekilde tasarlandığı anlamına gelmiyor.
Bu tür kanunların bireysel haklar ve düşünce özgürlüğü adına en büyük tehlikesi, eleştiri-hakaret ayrımında oluşacak içtihatların niteliği. Zira bu ayrım sağlıklı bir şekilde yapılmadığı müddetçe, kanunun belli düşüncelerin susturulmasına hizmet edecek şekilde kötüye kullanılabilmasi de mümkün olabilir. Bir başka deyişle, uzun yıllardır Atatürk'ün 'tartışılamaz' ve 'aşılamaz' kılınmaya çalışılması yönündeki çabaların oluşturduğu algı, yargıya hakim olduğu ölçüde, Atatürk'ün düşünceleri ve uygulamalarına yöneltilen 'olumsuz eleştiri'lerin de 'hakaret' olarak değerlendirilmesi fazlasıyla mümkün.
Kanunun 'tuhaf' olarak nitelendirilebilecek bir yönü de yok değil. Zira kanun, Atatürk'ün şahsına yönelik hakaretlerden çok, heykellerini korumaya odaklanıyor. Kanunda, Atatürk'ün şahsına hakaret etmenin cezası maksimum üç yıl olarak belirtilmişken, heykeller için öngörülen maksimum ceza 'ağır hapsi' de içermek üzere beş yıla kadar çıkabiliyor.
Kardesim ben kimseye hakaret etmiyorum artida kursat tarafindan desteklenmis bir kisilik degilim artidanda skypeden kursatla hic oyle konusma gecmedi ben sadece baskalarinin suclarini degil kendi suclarinida gormeni istiyorum[DOUBLEPOST=1420570268,1420570224][/DOUBLEPOST]Ever ever in the never hany :D

conbon1

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Size Tek bir şey söyliyim /baltop yazın görün bakalım hileleri :D
iki günde 11m olanlar var markette acayip buglar anlayanlar kullansın :) :D :D