Kral233 kullanıcısının son içeriği

1. K

Minecraft Advanture Map

ARKADAŞLAR MAP YAPIMINDA BİZE YARDIM ETMEK İSTİYEN SKYPEDEN ULAŞABİLİR SYKPE ADRESLERİMİZ serkan86[Ben] excotor4406[Harun] Bize Ulaşabilirsiniz
  2. K

Minecraft Advanture Map

Kardeşim Düşünçene Ve Görüşüne Saygım Var Ama Mapı Oynamanı Tavsiye Ederim Ve Oynadıktan Sonraki Düşünçelerinde Gine Yazabilirsin Saol Ama Düzeltmeyi Bilmiyorum Bir daha ki maplarımda böle hatalar Yapmamaya dikkat etcem
  3. K

Minecraft Advanture Map

BU MAPI HEP BERABER ARKADAŞLARIMLA YAPTIM MAPTA EMEĞİ GEÇENLER HARUN SERKAN[BEN] OĞUZ'dur KURALLAR 1.BLOK KIRMA 2.HİLE YAPMA 3.GAMEMODE GİRME MAP LİNK:http://www.mediafire.com/download/6932uok6hdyccck/Hikaye+Mapı.rar VİRÜS...
  4. K

Parkur Haritası 2

ARKADAŞLAR BU MAPI ARKADAŞLARIMLA YAPTIM GİNE AYNI KİŞİLER MAPTA İSMİMİZİ GÖRÜRSÜNÜZ İNŞALLAH BEĞENİRSİNİZ ÇOK GÜZEL OLDU YAPIMI 1 HAFTAYI BULDU ŞİMDİDEN TEŞŞEKÜR EDERİM AMA MUTLAKA OYNAYIN BUNA DEĞECEK HARİTADAN RESİMLER: MAP...
  5. K

Parkur Haritası

Araştırdım Ve Bulamadım
  6. K

Parkur Haritası

Bilmiyorum Ama Dosya Güvenli Nasıl Koycam Anlatırmısın Kardeş Nasıl Yapcam Anlatırmısın
  7. K

Parkur Haritası

Ekliyorum Kardeş Kardeşim Resmin Nasıl Söylermisin
  8. K

Parkur Haritası

Kardeş Çekebilirsiniz Ve Çekip Bir Video Kanalına Atabilirsiniz Bizede Linki Atabilirsin Teşşekür Ediyoz
  9. K

Parkur Haritası

Kardeşim Onu Yapmayı Bilmiyorum Ondan Yapamadım Kusura Bakma Ama Link Ve Dosya Virüssüzdür Buna Emin Olabilirsin
  10. K

Parkur Haritası

Arkadaşlarımla Yaptığım Bir Map Umarım Beğenirsiniz Link:http://www.mediafire.com/download/gl3o48ty5gzd79w/Parkur Haritası.rar Kurallar Blok Koyma Blok Kırma Barışcılda Oyna Hepinize Teşşekür Ederim Şimdien
  11. K

Minecraft Dünyanın Sonu Haritası

bidakinde yapmam ben yeniyim nasıl yapcam anlatyırmısın
  12. K

Tavsiyen İçin EywKardeşim Cevapla Ve Çoklu Cevap Diyorsun Hemen Ben Herkesin Görüşünü Almak İçin Yaptım Onu İlk Haritam İçin
  13. K

2.Mapım Yaptım :) Umarım beğenirsiniz

Beğendim Güzel Bir Map Aslında
  14. K

Eyvallah Kardeşim Senin Yaptın Map Varsa Oynamak İsterim