Minecraft Dünyanın Sonu Haritası

Kral233

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eyvallah Kardeşim Dediklerini Yapcam Ve Bu Haritanın 2 cisi Farklı Olcak Sen Oynadın Mı Bu Arada :D

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eyvallah Kardeşim Dediklerini Yapcam Ve Bu Haritanın 2 cisi Farklı Olcak Sen Oynadın Mı Bu Arada :D
Evet.
Biraz eski gibi duruyor. Önceden sadece böyle maplar yapılırdı şimdi ise kodlar kullanılıyor sadece.
Yani ben böyle haritalarıda seviyorum. Benim için farketmez. Zamanımı geçirsin ve böyle hikayesi olsun yeter benim için yapıma önem vermem ben.
konusu ve zamanımı geçirecek bir map isterim okadar. Ama bu forumun %99 u mapın her şeyine önem gösterdiği için böyle maplare artık hep hakaret geliyor.

Kral233

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eyvallah Kardeşim Senin Yaptın Map Varsa Oynamak İsterim

SaintJermen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk olarak sağda "Cevapla" ve "Çoklu Cevap" seçenekleri var. Alıntı yapmadan direk mesaj yazmak post kasmaya girer ve ekleyeyim, bu dünyada daha az mimar olmalı bence. Kusura bakma ama git yabanca forumlarda yapılan haritalara bak, birde burdaki haritalara. Emek vermeden 2 kulübe yapmakla "Harita" yapılmaz güzel kardeşim. Harita demek sabır ister, emek ister, 2 dakika sonra sıkılıp bırakılmaz ve sana tavsiyem **********35'in (umarım reklam olmuyordur) Hızlı Yapı Kapışmaları'nı izlemen. Oradan birkaç şey öğrenebilirsin bence.

Kral233

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tavsiyen İçin Eyw[DOUBLEPOST=1417525280,1417524746][/DOUBLEPOST]Kardeşim Cevapla Ve Çoklu Cevap Diyorsun Hemen Ben Herkesin Görüşünü Almak İçin Yaptım Onu İlk Haritam İçin

SaintJermen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tavsiyen İçin Eyw[DOUBLEPOST=1417525280,1417524746][/DOUBLEPOST]Kardeşim Cevapla Ve Çoklu Cevap Diyorsun Hemen Ben Herkesin Görüşünü Almak İçin Yaptım Onu İlk Haritam İçin
Kardeşim anlamadın galiba, birine cevap yazacaksan alıntı yaparak cevap yazmalısın. Aksi taktirde uyarı alırsın benden söylemesi. Lütfen "Alıntı Yaparak" cevapla.

Kral233

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bidakinde yapmam ben yeniyim nasıl yapcam anlatyırmısın

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk olarak sağda "Cevapla" ve "Çoklu Cevap" seçenekleri var. Alıntı yapmadan direk mesaj yazmak post kasmaya girer ve ekleyeyim, bu dünyada daha az mimar olmalı bence. Kusura bakma ama git yabanca forumlarda yapılan haritalara bak, birde burdaki haritalara. Emek vermeden 2 kulübe yapmakla "Harita" yapılmaz güzel kardeşim. Harita demek sabır ister, emek ister, 2 dakika sonra sıkılıp bırakılmaz ve sana tavsiyem **********35'in (umarım reklam olmuyordur) Hızlı Yapı Kapışmaları'nı izlemen. Oradan birkaç şey öğrenebilirsin bence.
Türklerde yapabilir yabancılardan bir farkımız yok, yabancılarda da hayal gücü aynı iyi yapan var kötü yapanda. **********35'in mimarisi berbat açıkcası onun yerine Zeynep'in Yeri youtube kanalının öğretici videoları var, hiç olmadı RoninBT haritalarına göz atsın (reklam kokusu) önerim Planetminecraft'ı ziyaret et.

SaintJermen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türklerde yapabilir yabancılardan bir farkımız yok, yabancılarda da hayal gücü aynı iyi yapan var kötü yapanda. **********35'in mimarisi berbat açıkcası onun yerine Zeynep'in Yeri youtube kanalının öğretici videoları var, hiç olmadı RoninBT haritalarına göz atsın (reklam kokusu) önerim Planetminecraft'ı ziyaret et.
Evet, doğru söylüyorsunuz ama bu bir gerçek, yabancılar kadar güzel harita yapan az Türk var :(

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet, doğru söylüyorsunuz ama bu bir gerçek, yabancılar kadar güzel harita yapan az Türk var :(
Yabancılarda bizim gibi onlardada iyi haritalar çıkaran çok az kişi var ama bize oranla onların nüfusu daha fazla.