KazKazKaz kullanıcısının son içeriği

1. KazKazKaz

VeronaMC | Survival | 1.8.x | Kafa Düşürme | İpeksi Spawner | Pet | Köylü Takas

Server gayet güzel bir kaç sıkıntı yaşasa bugün gelişeceğini biliyorum.Server da ortam olsun oynanış olsun çok zevkli ve tutacağına inanıyorum.
  2. KazKazKaz

Poteyto V2 |

Git onlara sor kardeş bizi ilgilendirmez onlar:)
  3. KazKazKaz

Poteyto V2 |

Server ın harbiden ayrı bir havası var.Cidden özellikler etkiliyo -Yeojsav
  4. KazKazKaz

[1.7+1.8] NewSurvival > Köyde Yaşam - Köylü Takası - Zor Görevler - Şans Kutuları - Ipeksi Spawner <

Server Harika Çok sevdim Kaynak Paketinide merak ettim doğrusu :)
  5. KazKazKaz

[1.7.2/Açık] ColereMC Zindanlar,Eventler,Hammadde, Faction-PVP MC.Mimarturk.Net

Sunu gayet ben beğendim neden olay çıkartıyosunuz muhteşem bi server :olgun:
  6. KazKazKaz

YENİ AÇILDI YETKİLİ ALIMI VAR

Rehber olmak istiyorum Oyuncularla iyi anlaşırım şimdi servera giriyorum
  7. KazKazKaz

%100Survival//%100Emek//Warp Yok!//Yeni Açıldı//Dal İçeri//Server FULL 15:38

Ormana yapmak daha mantıklı olur diye düşündüm server emek server anladım güzel ama :I Ormana yapmak mantıklı olur.
  8. KazKazKaz

#KARAKENT.nitrado.net $ Survival $ Yardimsever $ Tecrübeli $ Adaletli $ Deneyimli REHBER ALIMI!

#Adınız Soyadiniz?:Gökay Erata Skype adresiniz?: 2 hafta önce format yedi ama belki yüklerim #Kac senedir minecraft oynuyorsunuz?:1.5 senedir oynuyorum #Yaşınız kaç?:14 #Oyuncularla araniz iyimi?:Oyuncularla aram iyidir genelde hiç sorunum olmaz #Oyunculara yardım edermisiniz?:Oyunculara tabi...
  9. KazKazKaz

Drekiath - Türkiye'nin İlk RPG - PvP - Survival Sunucusu

Drekiath Ben MCfiLip2201 başvuru yaptım ve niye kabul edilmiyor
  10. KazKazKaz

/ SlayerCraft \ [7/24] | FACTION | KITLI HUNGER GAMES | 8GB RAM |

Valla ben Gayet Sevdim Serveri pek bir kusur yok adminlerde ilgili ? :)
  11. KazKazKaz

Drekiath - Türkiye'nin İlk RPG - PvP - Survival Sunucusu

Arkadaş ben yolladım başvurumu bakın yav ilgi lütfennn :olgun: BAŞVURU KABUL ETTİĞİNİZDE YORUMUMA CEVAP VERİN LÜTFEN
  12. KazKazKaz

LifeRMC / Survival Hayatı / Görevler / Takım / Krallıklar / Bosslar / Şehirler ve Devamı .::.

Her girdigimde Banyediniz!- Admin diyor bu nası bir server.
  13. KazKazKaz

WonPlayers play.wonplayers.com HUB Minecraft Premium Çekilişli

Tek sorum şu Faction olmucakmı
  14. KazKazKaz

[1.7.2]SpartacusRP/Antik Roma

Ben white list alınmak istiyorum ama anlamadım 2 şey var :/ sorun olurmu
  15. KazKazKaz

TRapCraft || IP : Trap.nitrado.net || 1.7.2-4 || 4 GB RAM || 7/24 Online Faction PVP ||

Arkadaşlar şuana kadar gördüğüm en güzel server. Lütfen +Güncel +Güncel