Poteyto V2 |

Sizin için bir sunucudaki en önemli 3 unsur nedir?

• Kullanılan toplam oy
    221
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neden konu altında baltalama peşindesin? Özelden gayet iyi konuşuyoruz aslında. Eğer post kasıyorsan iyi yorum at, atmaya devam et.

Neden konu altında baltalama peşindesin? Özelden gayet iyi konuşuyoruz aslında. Eğer post kasıyorsan iyi yorum at, atmaya devam et.
Güzel sunucu, başarılar.
Teşekkürler yorumlarınız için, umarım en kısa zamanda hakketiğimiz yerlere geleriz :)

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Son iki gündür konuya gelen baltalayıcı yorumlar yüzünden değerlendirme takımında bulunan biri olarak bir yorum yapma ihtiyacı hissettim. Sözüme "Kedi erişemediği ciğere mundar dermiş" diyerek başlıyorum. Arkadaşlar burada biz değerlendirmeyi sunucunun genele oranla kalitesine ve oynanabilirliğine göre yapıyoruz. Türkiye topluluğunda böyle sunucuları doldurmaya, oyuncuları ve sunucu sahiplerini teşvik etmek için bir ödüllendirme sistemi getirdik. Olay burada 500 oyuncunuz olması değil, olay iyi bir çalışma ortaya çıkarabilmektir. İsterse hazır eklentilerle yapılmış olsun, isterse özel kodlansın. Siz özel kodlatınca oynanabilirlik artacak mı sanıyorsunuz? Kendileri sunucuyu ellerinden geldiğince geliştirmiş ve bütün sistemler biz oynarken stabil olarak çalışır durumdaydı. Biz oyuncu sayısının az olmasına rağmen eğlendik. Sizin sıradan dediğiniz bu sunucuda ki özellikleri bana diğer 5-6 tane aynı tür sunucuda gösterebilirmisiniz? Elbette her özellikten bahsetmiyoruz, maden çıkma şansı gibi sistemlerden bahsediyoruz. Siz kendi sunucunuzu yüceltmek ve egonuzu tatmin edebilmek adına istediğiniz kadar sunucu kötüleyin, siz kötüleyince ne o sunucudan zevk alıp oynayan insanlar bırakıyor nede sizin sunucunuzun başarısı artıyor. Bir sunucunun ne kadar başarılı olacağınıda başındaki kişiler belirler. Sunucu yönetimindeki kimsede konuyu baltalama uyarısı bulunmuyor. Sizin o baltalayıcı ve iğneleyici yorumlarınıza rağmen size tüm kibarlıklarını takınarak cevap verdiler. Kısa ve öz bir bitiriş için yukarıda kullandığım atasözünü tekrar ediyorum; "Kedi erişemediği ciğere mundar dermiş".

TarikMG

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Son iki gündür konuya gelen baltalayıcı yorumlar yüzünden değerlendirme takımında bulunan biri olarak bir yorum yapma ihtiyacı hissettim. Sözüme "Kedi erişemediği ciğere mundar dermiş" diyerek başlıyorum. Arkadaşlar burada biz değerlendirmeyi sunucunun genele oranla kalitesine ve oynanabilirliğine göre yapıyoruz. Türkiye topluluğunda böyle sunucuları doldurmaya, oyuncuları ve sunucu sahiplerini teşvik etmek için bir ödüllendirme sistemi getirdik. Olay burada 500 oyuncunuz olması değil, olay iyi bir çalışma ortaya çıkarabilmektir. İsterse hazır eklentilerle yapılmış olsun, isterse özel kodlansın. Siz özel kodlatınca oynanabilirlik artacak mı sanıyorsunuz? Kendileri sunucuyu ellerinden geldiğince geliştirmiş ve bütün sistemler biz oynarken stabil olarak çalışır durumdaydı. Biz oyuncu sayısının az olmasına rağmen eğlendik. Sizin sıradan dediğiniz bu sunucuda ki özellikleri bana diğer 5-6 tane aynı tür sunucuda gösterebilirmisiniz? Elbette her özellikten bahsetmiyoruz, maden çıkma şansı gibi sistemlerden bahsediyoruz. Siz kendi sunucunuzu yüceltmek ve egonuzu tatmin edebilmek adına istediğiniz kadar sunucu kötüleyin, siz kötüleyince ne o sunucudan zevk alıp oynayan insanlar bırakıyor nede sizin sunucunuzun başarısı artıyor. Bir sunucunun ne kadar başarılı olacağınıda başındaki kişiler belirler. Sunucu yönetimindeki kimsede konuyu baltalama uyarısı bulunmuyor. Sizin o baltalayıcı ve iğneleyici yorumlarınıza rağmen size tüm kibarlıklarını takınarak cevap verdiler. Kısa ve öz bir bitiriş için yukarıda kullandığım atasözünü tekrar ediyorum; "Kedi erişemediği ciğere mundar dermiş".
@Greyder bu da burda dursun diyelim. İnsanların emeğiyle oynamayın, tartışma çıkarmaya gerek yok. "Kedi erişemediği ciğere mundar dermiş"

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuyu okuyunca acayip gaza geldim ama bir de deneyip görmek gerek.Easter eggleri bulanlara ödül vs var mı?

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuyu okuyunca acayip gaza geldim ama bir de deneyip görmek gerek.Easter eggleri bulanlara ödül vs var mı?
Hayır, easteregglerin tümü gülme/zaman geçirme odaklı. Bazıları varki acayip zor bulunması, onlara cüzi ödüller veriyoruz. Iyi oyunlar :)

Kaliteli ve emek dolu bir server elinize sağlık.
Teşekkürler yorumunuz için, sunucuya da bekleriz :)

Waffleinstein

şüşko insan
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunun son durumu hakkında bilgilendirmeyi forumumuzdaki Duyurular kısmından görebilirsiniz.

StringCraft

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Skype eklemem henüz mümkün değil. Neden mümkün değil çünkü; tatil yapmak üzere Ayvalığa geldim. Salı veyahutta çarşamba günü Gaziantep'e döneceğim. Forum üzerinden haber veririm döndüğümde. Teşekkürler.

Sunucu kurallarına ayak uydurmak zorundasın. Yoksa tabii ki ban yersin. Bak burda bi ss paylaşınca nasıl yasaklıyorlar? Bu forum hakkında da ss paylaştım siye yasaklandım diyebilir misin? Tabii ki hayır.
sunucu kurallarında hangi kuralı ihlal ettim söyler misin ?

/set çektiğini iddia ettiğin için, chati gereksiz kirlettiğin için, sunucuda zaten oynayacağını bildiğimiz için, op olduğunu tüm oyunculara kanıtlamaya çalıştığın için ve bir nevi de yalan söylediğin için sunucudan yasakladık. Haters gonna hate anyway.
Şakadamı yapmayah ?

Son düzenleme:

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Sonoyuncu neden hala zümrüt değil anlıyamadım :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...