Infernow kullanıcısının son içeriği

1. I

aksunucum.com İLE #EVDEKAL Çekilişi!

kazanmışım
  2. I

TPS Düşüklüğü Yardım Edin.

hostun nedir
  3. I

Çekiliş Korona'dan evde olmaktan bıktınız mı? gamer.com.tr özel çekiliş

Çekilişe katılıyorum, Gorona'ya garşı tedbir aldım :bayrak:
  4. I

aksunucum.com İLE #EVDEKAL Çekilişi!

Katılıyorum. #EVDEKAL
  5. I

Play.ExperGamer.Com | Emek ve Yarı OpSkyblock | /adakit /günlük| Survival Açık!

sen ne egolu birisn ya exper yazıyor diye ne boş yapıyorsun Allah Allah ben ilk alan adını forum yapmak için aldım yapmadım 2 ay sonra mc server açayım dedim expergamer olarak açtım
  6. I

Dünyanın En iyi Emek Skyblock'unu Yaşamaya Hazırmısın Play.LunixNW.net Koş /is top 1. sine Bu haftaya Özel 15 Kredi !!!

konu tasarımı geliştirilmeli /warp yetkili gibi şeyler eskide kaldı yetkilileri göstermenize gerek yok
  7. I

Play.ExperGamer.Com | Emek ve Yarı OpSkyblock | /adakit /günlük| Survival Açık!

ahahaha alan adım 2 aydır var boş yapmaktan başka hiçbirşey yapmıyorsun 2.si sunucuma gelip küfrederek çalmışsınız dedin adam gibi söyleyebilirdin patavatsız
  8. I

İstek Yeni bir sunucu tipi

konu daha açıklayıcı olmuştur
  9. I

:) bende çok çalıştırıyorum bu aralarda rünlü sistemler vs geliyor fortniteyi minecrafta taşımayı düşündüm ama klasik :(
  10. I

günümüzde skyblock faction artık hergün 1 sunucu açılmakta bende bi yenilik getirmek istiyorum ve yeni bir sunucu çeşiti demeyelimde kendime bir yeni proje arıyorum Pek bişe anlamamış olabilirsiniz. Örneklerle anlatayım; mesela rün sistemi 4 farklı rün sistemleriyle oyuna başlayarak (ormanda)...