Arama sonuçlarınız

1. I

aksunucum.com İLE #EVDEKAL Çekilişi!

kazanmışım
  2. I

TPS Düşüklüğü Yardım Edin.

hostun nedir
  3. I

Çekiliş Korona'dan evde olmaktan bıktınız mı? gamer.com.tr özel çekiliş

Çekilişe katılıyorum, Gorona'ya garşı tedbir aldım :bayrak:
  4. I

aksunucum.com İLE #EVDEKAL Çekilişi!

Katılıyorum. #EVDEKAL
  5. I

Play.ExperGamer.Com | Emek ve Yarı OpSkyblock | /adakit /günlük| Survival Açık!

sen ne egolu birisn ya exper yazıyor diye ne boş yapıyorsun Allah Allah ben ilk alan adını forum yapmak için aldım yapmadım 2 ay sonra mc server açayım dedim expergamer olarak açtım
  6. I

Dünyanın En iyi Emek Skyblock'unu Yaşamaya Hazırmısın Play.LunixNW.net Koş /is top 1. sine Bu haftaya Özel 15 Kredi !!!

konu tasarımı geliştirilmeli /warp yetkili gibi şeyler eskide kaldı yetkilileri göstermenize gerek yok
  7. I

ahahaha alan adım 2 aydır var boş yapmaktan başka hiçbirşey yapmıyorsun 2.si sunucuma gelip küfrederek çalmışsınız dedin adam gibi söyleyebilirdin patavatsız
  8. I

İstek Yeni bir sunucu tipi

konu daha açıklayıcı olmuştur
  9. I

:) bende çok çalıştırıyorum bu aralarda rünlü sistemler vs geliyor fortniteyi minecrafta taşımayı düşündüm ama klasik :(
  10. I

günümüzde skyblock faction artık hergün 1 sunucu açılmakta bende bi yenilik getirmek istiyorum ve yeni bir sunucu çeşiti demeyelimde kendime bir yeni proje arıyorum Pek bişe anlamamış olabilirsiniz. Örneklerle anlatayım; mesela rün sistemi 4 farklı rün sistemleriyle oyuna başlayarak (ormanda)...
  11. I

Play.ExperGamer.Com | Emek ve Yarı OpSkyblock | /adakit /günlük /telafi /inek /etkinlik | Alımlarımız devam etmektedir

Alımlar discord üzerinden olacaktır Discord adresimiz : https://**********/jSPGuEE
  12. I

Banka soyma gelmiştir bankaları soyabilirsiniz. /warp banka
  13. I

play.expergamer.com / Emek ve Yarı OP Serverimiz açılmıştır / İnek sistemi ile ineklerde artık bir spawner! / Üstelik Alımlarımızda Aktif!!!!

Metin taşı sistemi ile 300 canlı süngerlerden spawner düşüyor! Inek sistemi ile inekler süt,demir,altın,zümrüt,elmas doğuruyor ve bunları uygun miktara satabilirsniz Etkinlik sistemi ile oyunda durdugunuz süreçte spawner kazanırsınız Alımlarımız hala çık bu serüvene sende katıl...
  14. I

Kopyalanabilir ip : play.expergamer.com oyna.expergamer.com mc.expergamer.com
  15. I

Sunucu açacağım ortak arıyorum

sunucu açacağım naccshost'ta hazır 20tl bakiye var bugün veya yarın 20tl atabilecek varsa 6gbram sunucu açabiliyoruz gereken şartlar: opskyblock açacağım için pluginlerde deneyimli ve yaşı 16+ hazır .com sitem var play.xxx.com yapmak için** discord: ! "* Kasım*#0709 instagram : elpatronum
  16. I

İstek Discord ödül plugini

onu demedim !ödül Infernow yazınca bot komuta mesela oyunda 1 kaktüs spawner vericek ama bidaha hakkı olmayacak
  17. I

İstek Discord ödül plugini

Bazı serverlerde gördüm discordda !ödül [nick] yazıyoruz oyunda spawner veriyor çok araştırdım bulamadım elinde olan varmı?
  18. I

closed

closed