Genius_R kullanıcısının son içeriği

1. Genius_R

Konu Yardım Beyler...

Konunun yeri yanlış değilmi?
  2. Genius_R

ColesiumCraft Factions'mu Survivol'mu Seçemedik Ne Olcağını Siz Karar Verin!

Önemli olan survival veya faction olması değil. Bence önemli olan sunucu faction olursa ne vaad ettikleriniz aynı şekilde survival olursa ne vaad ettikleriniz. Önce bunları belirleyin.(Bence)
  3. Genius_R

ColesiumCraft Factions'mu Survivol'mu Seçemedik Ne Olcağını Siz Karar Verin!

Survivol dediğin nedir? Survivalmı?
  4. Genius_R

Minecraft Sürümleri Hakkında

şu an 1.7.9 fakat her dönem 3 ana minecraft sürümü belirlenir bunlar şu an için; Recommended Build: 1.6.4 Beta Build:1.7.2 Development Build:1.7.9 Genelde sunucular beta build'i kullanırlar. Recommended Build en sorunsuz olanıdır.
  5. Genius_R

PROXY ALGILANDI HATASI HELP ME !

Sunucu sahibi ile iletişime geçebilirsen AntiJoinBot pluginini kaldırmasını söyle. Bu şekilde sorun ortadan kalkar. Sunucu sahibi ile iletişime geçemezsen bilgisayarında ki programlar proxy kullanmama neden oluyor olabilir.
  6. Genius_R

Proxy Algılandı - Hata olabilir modeminizi resetleyin [YARDIM]

Bu sorunla karşılaşan sunucularda AntiJoinBot plugini olduğu için oluyor. Bu plugin sunucu bazında kaldırılırsa sorun ortadan kalkıyor.
  7. Genius_R

Geçmişe Dönüyoruz - Eski Sunucular - Eski Sürümler

şu an site üzerinden oynanmıyor ama wom client ile minecraft classic sunucularına girilebiliyor. Fakat bizim minecraft classic sunucusu açmamızı sağlayan MCForge desteğini kesmiş. Alternatif olarak fcraft duruyor fakat onda pek özellik yok. Biz de MCForge'u kaynak kodlarından yeniden derlemeye...
  8. Genius_R

:) tarihini bile hatırlıyorsun demek. 2 yıl sonra bu yıl olacak inşallah o iş üzerinde çalışıyoruz.
  9. Genius_R

Daha sonrasında TurkiyeCraft :D (TaylanTR)
  10. Genius_R

Gizli Not Tekniği Minecraft

Merhaba, ben TaylanTR al sana tekrar görüşme fırsatı. Skype: taylanuntumaz
  11. Genius_R

Lenovo Laptop Açılış Süresi Sorunu

Bilgisayarın açılırken Setup'a girmek için şu tuşa basın der. O tuşa basman gerekir o tuş genelde del olur. Bilgisayarın açılırken sürekli del tuşuna basarsan karşına bios gelir. Fazla bilmiyorsan kurcalama derim.
  12. Genius_R

Minecraft Nostalji Server Launcher Version : Minecraft b1.8 | Açılımı Minecraft Beta 1.8

Sunucuya girdim :) tabi haliyle authme bile yok. CTRL'ye basınca koşmuyor felan.
  13. Genius_R

1.2.6'da ilk kez multiplayer oynamıştım. Sunucunun adı yanlış hatırlamıyorsan PardusCraft'tı. Daha önceleri Minecraft Classic oynuyordum. Sunucumuz vardı.
  14. Genius_R

Proxy Algılandı - Hata olabilir modeminizi resetleyin [YARDIM]

Aynı sorun bende de var, her sunucuda olmuyor bazı sunucularda oluyor. VPN ve Proxy kullanmıyorum, DNS adersim standart Yandex DNS.(Korumasız olan) TTNET DNS'lerini kullansam bile sorun ortadan kalkmıyor.
  15. Genius_R

Yenilendi Merlin Craft %100 Survival

Proxy tespit edildi. Dün giriyordum bugün giremiyorum, modemimi nerdeyse 5 kez resetledim yok yok yine yok. :(