Geçmişe Dönüyoruz - Eski Sunucular - Eski Sürümler

Hangi sürümde oynamak isterdiniz? (Birden çok seçenek seçebilirsiniz.)

• Kullanılan toplam oy
    28

gunlad

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.2.5 çok güzeldi daha faction kurup claim atmayı bilmiyordum evimi grieflemişerdi
Nice Online diye bir server vardı ilk orda oynamıştım çok iyiydi

WhiteH4cker

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aviana'yı hatırlıyor musunuz 1.2.4'de? Orada bizim klan vardı kurucunun nicki doggy di galiba :) Bizim klanın kalesini basmışlardı benim önceden kazdığım bir tünel vardı bizim kalenin içine çıkan. Oradan çıkıp saldırmıştım ama kesmişlerdi :) Şimdi eğlen deseler eğlenemem ozamanki gibi. Oyuncu kalitesine gelirsek o zaman da süper değildi açıkçası :/

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Beta ve Alphada oyun çok güzeldi sürüm atladıkça oyun bozuldu eskiden daha iyidi oyun

Genius_R

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:) tarihini bile hatırlıyorsun demek. 2 yıl sonra bu yıl olacak inşallah o iş üzerinde çalışıyoruz.

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
İlk aviana'da oynamıştım.Pek değil.Kapanma zamanlarına denk gelmiştim.

İlk defa gerçek gerçek oynadığım bir faction sunucu vardı.AktifCraft diye (bir sürü var aslında).Lapisin yeni ''moda'' olduğu dönemlerdi ve hammadde bile yoktu.Gerçek faction gibiydi.Eventler ise suda yüzme yarışı gibi oluyordu.Bir keresinde kazanmıştım o yarışı.Hemen gidip paramla ev almıştım ne kadar mutlu olmuştum :D Şimdi eğlenemem o kadar.

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft'ın çoğu sürümünü oynadım ama 1.4.7 kadar eğlenceli görmedim çünkü ilk defa multiplayeri 1.4.7'de tattım .
Evet Beta 1.8 'den 1.4.7'ye kadar hiç multi oynamadım :D

Genius_R

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
unuturmuyum sanırım ilk yetkili olduğum serverdi. Bide minecraft classic artık bitti sanırım?
şu an site üzerinden oynanmıyor ama wom client ile minecraft classic sunucularına girilebiliyor.
Fakat bizim minecraft classic sunucusu açmamızı sağlayan MCForge desteğini kesmiş. Alternatif olarak fcraft duruyor fakat onda pek özellik yok. Biz de MCForge'u kaynak kodlarından yeniden derlemeye çalışıyoruz bunu başarabilirsek Minecraf Classic sunucumuzu tekrar açacağız.

Nitro

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ey hey gidi günler eskiden başımıza redstone diye brişey yoktu oturuduk tek başımıza veya arkadaşımızla eğlenirdik bi güzel yaratık keser :ecehver: arardık canımız sıkılır :creeper:,:iskelet:,:örümcek:,:zombi: avlardık saçmalamak isterdik :notch: diye bağırırdık cevap gelmeyince :ha: diye kalırdık acıkınca :emin: olurduk giderdik :domuz: aramaya buluruduk ondan :jambon: bunu pişirdik akşamları olurdu :kbiftek:. Bazen ilk başlardık girerdik :koyun: derdine yatmak isterdik çünkü bazen çileye girer :demir: arardık bulamayınca :sinirli: olurduk bazen saçmalamak ister :tüy: anca ok yapmaya yarar derdik bi halata yaramaz derdik. Ey gidi günler ey [Ne Güzel Anlattım Be.. ]