FreeStyLex2 kullanıcısının son içeriği

1. FreeStyLex2

Türkiyede Minecraft Rezilliği ?

Skype adresini verirmisin yada eklermisin: freestylex2fmc cuma gunu bisey icin konusalim
  2. FreeStyLex2

Ege sen bosver gormezden gel Benim demek istedigim adam oynamak istiyor kurmak degil kendi serverinde oynayan bir kurucuya oyuncu ne gozle bakar?
  3. FreeStyLex2

Bu dedigin sey gibi: devletin halinden memnun degilsen git kendin bi devlet kur demek gibi...
  4. FreeStyLex2

Fakat tavirlarin tersini gosteriyor
  5. FreeStyLex2

[1.7.2 VIP CEKİLİSİ!] # Men at Survival # Emek Faction Server! Lapis yok, Zor, MaS.minecraft.to

Boyle rezalet yorum gormedim. Soruyorum sana neresi rezalet? Diger serverleri kotulemeye calismak kendi serverini iyilestirmez.
  6. FreeStyLex2

Kolaya kacmayi ne kadarda seviyolar kolayi seviyosan arkadasim git creativede moblari kes 1 gunde pro4 dizebiliosan ne anlami kaldi onun
  7. FreeStyLex2

[1.7.2 VIP CEKİLİSİ!] # Men at Survival # Emek Faction Server! Lapis yok, Zor, MaS.minecraft.to

Rehberlik alimlari vardir (5 saat oynama süresinden sonra)
  8. FreeStyLex2

cok tesekkür ederim :DReklamci araniyorServerimizi video ile tanıtacak biri araniyor...reklamci harici alim yokturBoss yakinda!
  9. FreeStyLex2

15 oyuncu olunca cekilis baslicaktir!!Reklamci alimi vardir! 1 haftalik oyuncular arasindan rehber secilirBugun 2. Orman acilacak ve 20x20 ye kadar wg satilacak 1. Ormanda faction olucak sirfOrman 2 acildi!Side bar eklendi!
  10. FreeStyLex2

ip yanlis degil gecici olarak kapanmisti Yeniden acildi iyi oyunlar!Bugun 1 haftalik vip cekilisi vardir!
  11. FreeStyLex2

Acildi!güncelgüncelGecici olarak kapalidir acildiginda haber verilecektir en fazla 1-2 gun surer