Türkiyede Minecraft Rezilliği ?

Bu Konuyu Okuduktan Sonra Lapis İle İlgili Düşünceleriniz Değişti Mi ?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
’Oynamak'. Neden bu bir 'sunucu kurmak' olmasın? İşte kolaya kaçmak derken tamda bunu kastediyorum. Madem millet artık (!) bu rezilliğin farkında, istedikleri sunucunun kurulmayacağını biliyorlar. O zaman fırsat varken gidip kendileri kursunlar, kendileri gibi dertlilere yol açsınlar. Fark arıyorsa millet, o zaman kendin üreteceksin.

Lapisin olusmasi bu dusunce ile olustu zaten. "Oynamak yerine sunucu kurmak", "herkesin sunucusu olsun". Bu dusunce ile okul harcliklarini biriktererek daha 9 yasindayken server acan insanlar oldu. Sunucu kurmak o kadar basit bi is degil. Eger kolayca sunucu aciyorsan zaten o sunucu iyi olmaz. Aylarca emek verilmeli o sunucuya. Su an Turkiyede yuzlerce gereksiz sunucu var. Onun yerine 7-8 tane olsun tam olsun. Hem oyuncular hemde sunucu sahipleri memnun kalsin

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hatırlıyorum kale yapardık,maden bulcaz diye kaçkere ölürdük,ozelliklede savaşlar p90 setle 1v10 ortada hilelerle olmazdı,bi savaş oldumu tüm klan orda olurdu ortam çok güzel olurdu okçu kuleleri falan

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FreeStyLex2

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ege sen bosver gormezden gel

Benim demek istedigim adam oynamak istiyor kurmak degil kendi serverinde oynayan bir kurucuya oyuncu ne gozle bakar?

Ege.

Altın Madencisi
Ressam
En iyi cevaplar
0
Lapisin olusmasi bu dusunce ile olustu zaten. "Oynamak yerine sunucu kurmak", "herkesin sunucusu olsun". Bu dusunce ile okul harcliklarini biriktererek daha 9 yasindayken server acan insanlar oldu. Sunucu kurmak o kadar basit bi is degil. Eger kolayca sunucu aciyorsan zaten o sunucu iyi olmaz. Aylarca emek verilmeli o sunucuya. Su an Turkiyede yuzlerce gereksiz sunucu var. Onun yerine 7-8 tane olsun tam olsun. Hem oyuncular hemde sunucu sahipleri memnun kalsin
Katılıyorum. Emeksiz olanlarda ayrı bir şekilde konuşulmalıdır bence. Hem zaten sunucu kurmayı kolay bir şeymiş gibi bahsetmek istemedim. Herhalde ter dökülecek.

Son düzenleme:

Ege.

Altın Madencisi
Ressam
En iyi cevaplar
0
Ege sen bosver gormezden gel

Benim demek istedigim adam oynamak istiyor kurmak degil kendi serverinde oynayan bir kurucuya oyuncu ne gozle bakar?
Bende zaten ondan bahsettim. Zamanı elinde olmaz. Bir köşeye oturup istediği anı bekleyecek. Kurucuya istek bildirsen ayrı iş, beklemek ayrı iş. Sadece oynamak istiyorsa bekleyecektir, kendi bilir. Üretmenin yararı da bu tür şeylerle uğraşmamaktır.

İsmini duymuşmusunuzdur bilmem; bir zamanlar FusionFall adlı bir oyun vardı, insanlar huzur içinde oyunu oynardı. Fakat üreticilerin paraları yetmediği, oyuncu sayıları azaldığı için oyunu kapatmak zorunda kaldılar. Oyun kapatılınca biz oyunseverler, imza toplayarak oyunun geri dönmesine yönelik onlarca kampanyalar başlattık. Ama olmadı. Şimdi 2013 yılından itibaren kendi elleriyle yeniden oyunu yapıyor bütün hayranlar. Ellerinden gelenleri yapıyorlar. Kodlama bilen katılıp oyunu yazıyor, yapamayan da destek veriyor. Bütün çizgi karakterlerinin haklarını göz ardı ederek. Bu oyunun yeniden kurmasını beklediğimiz Cartoon Network bizi duymadı, belki de görmezden geldi. Bizde kendimiz yaptık. Çünkü onlar oyunu oynamayı, nostaljiyi geri istiyorlardı. Üretmenin önemini anladınız mı şimdi?

FreeStyLex2

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bende zaten ondan bahsettim. Zamanı elinde olmaz. Bir köşeye oturup istediği anı bekleyecek. Kurucuya istek bildirsen ayrı iş, beklemek ayrı iş. Sadece oynamak istiyorsa bekleyecektir, kendi bilir. Üretmenin yararı da bu tür şeylerle uğraşmamaktır.

İsmini duymuşmusunuzdur bilmem; bir zamanlar FusionFall adlı bir oyun vardı, insanlar huzur içinde oyunu oynardı. Fakat üreticilerin paraları yetmediği, oyuncu sayıları azaldığı için oyunu kapatmak zorunda kaldılar. Oyun kapatılınca biz oyunseverler, imza toplayarak oyunun geri dönmesine yönelik onlarca kampanyalar başlattık. Ama olmadı. Şimdi 2013 yılından itibaren kendi elleriyle yeniden oyunu yapıyor bütün hayranlar. Ellerinden gelenleri yapıyorlar. Kodlama bilen katılıp oyunu yazıyor, yapamayan da destek veriyor. Bütün çizgi karakterlerinin haklarını göz ardı ederek. Bu oyunun yeniden kurmasını beklediğimiz Cartoon Network bizi duymadı, belki de görmezden geldi. Bizde kendimiz yaptık. Çünkü onlar oyunu oynamayı, nostaljiyi geri istiyorlardı. Üretmenin önemini anladınız mı şimdi?
Skype adresini verirmisin yada eklermisin: freestylex2fmc cuma gunu bisey icin konusalim

Ragnar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Türkler kolaya kaçmayı seviyor,hep Türkler kötüdür,Türkler falan filandır Türkler böyledir Türkler şöyledir. hepiniz "geri" zekalı insanlarsınız. Kendi milletinizi kötüleyerek bir sonuca varmaya çalışıyorsunuz.Böyle burada 10 tane konu açacağınıza öyle sunucularda oynamayın.Birsürü survival sunucu var.Burada lak lak yapacağınıza ve kendi milletinizi kötüleyeceğize. Gidin başka sunucularda oynayın SİLAH ZORUYLAMI OYNATIYORLAR SİZİ LAPİSLİ SUNUCULARDA? .

+

Bir tek şey için bütün herkesi suçlayamassınız.!
Sınıfından biri size küfür edince bütün sınıfımı suçluyorsunuz?

Kendinizi kötülemeyi bırakın!

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Anlatmaya çalıştıgımız yanında anladığın kısım eksik, değil fazla.

Biz Türkleri kötülemeye çalışmıyoruz. Ben şu an, şu kelimeleri yazarken Türkçe kullanıyosam ve Türkiye'nin bir şehrinde oturuyosam Türk olsam olmasam saygı duymak zorundayım, ama konu bu değil.

Konu, Türklerin genel olarak kolaya kaçması. Bunu istesek de istemesek de yapıyoruz (Üstüne alınan alınır. Herkese demiyorum.) Bu günlerde %70 Minecraft sunucuları çocuklar tarafından yönetiliyo. Bu demek oluyo ki yeni gelen nesil üşengeç. İnternet el altında oldugu sürece ve aileler cocuklarını şımarttıkça bu devam edecek. Bu da cok farklı bi yönü bu olayın.

Bu forum yanlış hatırlamıyosam Minecraft, Türkiye'ye yayıldıgından beri var. Ben de o zamanlar vardım, ve insan gercekten o ilk zamanları özlüyo. Bunu anlatmak zor. PVP ve büyülü setler o kadar da önemli degildi. Basmak için 50 lvl gerekiyodu. Acıkcası daha zordu. Oyunun asıl amacı Hayatta Kalmak oldugu için Arkadaslık vb. kavramlar da ortaya çıktı. Tekrar söylüyorum, anlatması gercekten zor. Su kadar zaman oynuyorum bu kadar berbat bi dönem görmedim. Olay deli gibi Ench. basıp PVP yapmak degil. Gercekten biseyler yapmak isteyen varsa burda yazılanları baz alarak sunucusuna çeki düzen versin.

ömercanyanık

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
nitrado tc kimlik no ile server açmalı ve 15 yaşından küçük kişiler açmamalı çünki hep kandırıyorlar yada item veriyorlar yada kötü kötü şeyler yapıyorlar hem ailesine yazık hemde kendilerine