f0rest kullanıcısının son içeriği

1. F

+15 Mikrofonlu Arkadaş Arıyorum

Merhaba arkadaşlar, skype veya ts üzerinden konuşabileceğim tercihen premium olan arkadaşlar ( olmayadabilir). Yaşım 19 başlıkta da belirttiğim üzere +15 yaş olursa daha ideal olur. Her türlü oyunu minigame oynayabiliriz. Daha çok minigames ve pvp ağırlıklı oynamayı severim. Fakat sunucu...
  2. F

Minecraft Hesabıma Giriş Yapamıyorum

Peki arkadaşlar hepinize teşekkür ederim galiba hesaba veda etmek gerekiyor :huh:
  3. F

Tabii ki dostum, hesabı aktif ederken atılan e-mail bile mevcut daha silmedim.
  4. F

Şifremi unuttum diyorum ama e-mailime hiçbir mail gelmiyor.
  5. F

Yapma ya, peki bütün bilgilerimi değiştirdiğim halde nasıl hesabımı ele geçirebiliyorlar? Teşekkür ederim dostum.
  6. F

Merhabalar, minecraft hesabıma yaklaşık olarak 1 haftadır giremiyorum. Fotoğrafta belirttiğim hata ile karşılaşıyorum, her türlü yolu denedim fakat hala aynı hatayı alıyorum. Minecraft'a ticket ile ulaştım ama yine yardımcı olan hiç kimse çıkmadı. Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler. Not...
  7. F

Uzun Süreli Minecraft oynuyacak ?

İstersen oynayabiliriz usta yaşım 18, skype: fatih.culbann ekleyebilirsin.
  8. F

Minecraft Oynayacak Dost Arıyorum

Merhaba arkadaşlar, ben pekte uzun süre sayılmayacak bir zamandan beri minecraft oynuyorum fakat arkadaşlarımdan çoğu minecraft oynamıyor ne yazıkki :) Bu yüzden bu konuyu açma gereksinimi duydum. Yaşım 18, günde 2 saate yakın minecraft oynayabilirim ne yazık ki yaş sınırı koymak zorundayım...
  9. F

en az 18 yaşında olan arkadaşlar gelsin

Yaşım 18 benide ekleyebilirsin usta - Skype: fatih.culbann
  10. F

Mineshafter Skin Sorunu

Çok teşekkür ederim hocam.
  11. F

Mineshafter Skin Sorunu

Fikirleriniz icin cok tesekkürler hocam o zaman g2a dan alalım :) Hocam son bir soru sormak istiyorum acaba kod mu daha iyi yoksa hesap mı? Hesabın bilgileri degismiyor diyorlar. Birde önerdigibiz bir satıci varsa link atarmisiniz?
  12. F

Mineshafter Skin Sorunu

Tamamda hocam 20 euroluk oyunu 5 eurota satıyorlar insan kıllanıyor ayrica g2a kalkani ayda 3-4 tl kesiyor
  13. F

Mineshafter Skin Sorunu

G2A üzerinden 15 tlye satılıyor fakar ne oldugu belli değilo yüzden güvenemiyorum siz ne önerirsiniz?
  14. F

Mineshafter Skin Sorunu

Arkadaşlar ben mineshafter üzerinden skin yapmak istiyorum, videolarda bulunan bütün adımları yaptım fakat skinim hala gözükmüyor ne yapabilirim lütfen yardımcı olun.