Mineshafter Skin Sorunu

f0rest

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben mineshafter üzerinden skin yapmak istiyorum, videolarda bulunan bütün adımları yaptım fakat skinim hala gözükmüyor ne yapabilirim lütfen yardımcı olun.

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Bildiğim kadarıyla 1.7.2 yada 1.7x versiyonlarda gözüküyor. Ama gene olmazsa Minecraft satın almanı öneririm. G2A, Kinguin yada Minecraft netten.

f0rest

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
G2A üzerinden 15 tlye satılıyor fakar ne oldugu belli değilo yüzden güvenemiyorum siz ne önerirsiniz?

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ben g2adan almıştım. Orda en çok oya satılan alırsan. G2A kalkanında açık olursa bir sorun olduğunda değiştiriyorlar. Bende şuana kadar bir sorun çıkmadı.

f0rest

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tamamda hocam 20 euroluk oyunu 5 eurota satıyorlar insan kıllanıyor ayrica g2a kalkani ayda 3-4 tl kesiyor

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Oyunu satmıyor. Sana migrate hesap yani Minecraftın diyişiyle yaşlı premium hesap veriyor. Çok eskiden ilk versiyonlarda satın alınmış. Ama oynanmamış. Hesaplar sana kullanıcı adı ve şifre veriyor. Giriş yapıp şifreni değiştiriyorsun.
https://account.mojang.com/migrate
Ordan mohjang hesabına çevirelimmi diyor. Sende çeviriyorsun. Ve sana verdiği hesabı kendine ait bir maille mohjang hesabına çeviriyorsun.
Minecraft çalışanları demiş ya steama neden vermiyoruz. Başka yerlerde gelişsin demiş. Bu tam bir fiyasko pazarı sadece kendi üzerinden yönetip zorunlu 60 ₺'ye satıyor. Minecraft multiplayer sunucuları ve modları olmadan tek başına 60 ₺ etmiyecek bir oyun.
http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Minecraft_Neden_Steame_Gelmiyor-29949.htm

Ayreyten G2a shieldi %99 oy almışlarda kullanmayaiblirsin. Ama güvenin yoksa eklemeni tercih ederim. G2a kalkana bir kereligine para veriyorsun.

f0rest

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Fikirleriniz icin cok tesekkürler hocam o zaman g2a dan alalım :)

Hocam son bir soru sormak istiyorum acaba kod mu daha iyi yoksa hesap mı? Hesabın bilgileri degismiyor diyorlar. Birde önerdigibiz bir satıci varsa link atarmisiniz?