ExplorerTH kullanıcısının son içeriği

1. ExplorerTH

YENİ İP GoodMC.Nitrado.Net- Survival GEL!!!

Güzel Server Tebrikler
  2. ExplorerTH

PunisherCraft.Nitrado.Net / 1.7.2 / Araba Plugin / Açık Artırma / Köylü Takas

gelişmeli basit ve lag yapıcı gereksiz pluginler ile 2-3 dayanacağını snamıyorum mapada pek özen yok
  3. ExplorerTH

----[BreakSURVIVAL]----{En farklı sunucu olmaya geldik, hazırlanıyoruz!}----[Rütbe hazırlanıyor]----

Sunucu Rezalet LAGINDAN TUTUN ADMİNE KURUCUSUNA HEPSİ ÇÖP
  4. ExplorerTH

----[BreakSURVIVAL]----{En farklı sunucu olmaya geldik, hazırlanıyoruz!}----[Rütbe hazırlanıyor]----

hayırlı olsun ama timber eski sürüm lag yapabilir
  5. ExplorerTH

KONU KAPALI

adını soylersen neden ban yedini söyleyebilirimnether sıfırlandıBirazdan 5 sans kutusu dagıtılacakGececilere özel etkinlik yapılmaktadırclaimde pvp açılmıştırdenemeler sonucundan kalıcı olacagı belirlenecek
  6. ExplorerTH

KONU KAPALI

server filan cokmedim kardesim neyin kafasıamacın konuyu kotulmekse bosuna ugrasma
  7. ExplorerTH

KONU KAPALI

karakter portalları açılmıştır gidip kitinizi alabilirsinizkosu yarısı yapılmıştır birazdan etkinlik yapılacaktırnether bu aksam sıfırlanacaknether sıfırlanacak saat 23:00 da
  8. ExplorerTH

KONU KAPALI

serverde item kastıysan gitmemesi için
  9. ExplorerTH

KONU KAPALI

sen bilirsin ben seni emegını dusunerekten soyledim
  10. ExplorerTH

KONU KAPALI

bilseydin suan serverde oynu olurdun
  11. ExplorerTH

KONU KAPALI

kolay ve anlaşılır bizi buyuk karışık maplerimizde var ama biz bunu tercih ettik
  12. ExplorerTH

KONU KAPALI

sen ilk nasıl konusacağını öğren ondan sonra gel konuya yorum yapServer 42 kişide etkinlik olacaktır
  13. ExplorerTH

KONU KAPALI

teşekkürler