KONU KAPALI

ExplorerTH

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Karakter biyomlari açılışı ertelendi[DOUBLEPOST=1438073651,1438072652][/DOUBLEPOST]Bugun 3 adet etkinlik verdır etkinlik saatlerini birazdan belirticem

byKutsalTR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Hile kullanırsan ban yersin boş konuşum serveri kötülemenin bir alemi yok
Kardo tamamda, multi hesap açmak nedir? Hepsi bu konuya yorum atıp çıkmış? Hayırdır sana gelip güncel tutuyorsun.Ayrıca sunucu başarısız, eski sunucumun oyuncuları ile konuşuyordum mute yedim sebep: Server hakkında konuşmak yasakmış.Sunucumun hostunu, ismini hiç birşeyini belirtmedim ama mute attım.Ayrıca ben sunucumu açtım benim oyuncularım bana geldi tekrardan saol -.-

GlobalJelly

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kardo tamamda, multi hesap açmak nedir? Hepsi bu konuya yorum atıp çıkmış? Hayırdır sana gelip güncel tutuyorsun.Ayrıca sunucu başarısız, eski sunucumun oyuncuları ile konuşuyordum mute yedim sebep: Server hakkında konuşmak yasakmış.Sunucumun hostunu, ismini hiç birşeyini belirtmedim ama mute attım.Ayrıca ben sunucumu açtım benim oyuncularım bana geldi tekrardan saol -.-

Kardesim sana katılıyorum.

bayezidddd

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
server fevkalade lan ne sorunu ne anlamadım tüm forumlarda 1. sırada tabi kitabı kapağından yargılamamak lazım gelip görün[DOUBLEPOST=1438077957,1438077924][/DOUBLEPOST]süper bir server yapılar mükemmel

ExplorerTH

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
karakter portalları açılmıştır gidip kitinizi alabilirsiniz[DOUBLEPOST=1438349753,1438346860][/DOUBLEPOST]kosu yarısı yapılmıştır birazdan etkinlik yapılacaktır[DOUBLEPOST=1438362695][/DOUBLEPOST]nether bu aksam sıfırlanacak[DOUBLEPOST=1438363647][/DOUBLEPOST]nether sıfırlanacak saat 23:00 da