EnesMC_ kullanıcısının son içeriği

1. E

java.net.socketexception connection reset hatası yardımmm !!!!!!

Bazen Cıkabilir Bu Sorun Oyunu Kapatıp Tekrar aç
  2. E

Serverime Giremiyorlar

Portlu Server Actıgında IP sürekli olarak degişir. IP'ni kontrol etmeni Oneririm Iyı Oyunlar
  3. E

AUTO SAVE WORLD [YARDIM]

Süresi Degistirilebiliyor Nasıl mı (?) config.yml
  4. E

Portlu Server'da Lag Sorunu :/

Selam Arkadaşlar Son günlerde millet serverler kurdu[bukkit] Bende bu ise merak salıp server kurayım dedim map aldım Plugin falan filan ekledim Server'a +8 +9 Kisi Girince fena lag oluyor.:tırnak: Bu lagı önlemenin bir yolu varmı:uğraş: Server'a para vermek ıstemıyorum -hosting- Ucretsız...
  5. E

Bukkit Server Lag Problemi

Benim Portlu Server Var Ama 5 6 kisi gecince Lag Oluyor Kafayi Yiyom :/ Bütün Lag azaltma Pluginlerini indirdim Mapda cokhareketli objeler de yok. --FenaLagVar-- :hasta:
  6. E

Klavyem Alkollü mü ?

Yeni çözdüm sorunu :)
  7. E

Klavyem Alkollü mü ?

Sorunu çözdüm arkadaşlar :) ->Video çekme programı -CamStudio- açınca oluyormuş,nedenini anlamadım :hasta: Not:Artık Fraps kullanıyorum çok da memnunum +Not:[Fraps'a para vercek degilim 3.2.2 kullanıyorum :vampir::şeytan:]
  8. E

En İyi Video Çekme Programı Hangisi ACİL YARDIM.!.

Çok haklısın , bende fraps kullanıyorum tavsiye ediyorumEger fraps 3.2.2 indirirsen [eski sürüm] süresiz videolar çekebilirsin !
  9. E

Hamachi Server Kuramıyorum!!! | YARDIM!!!!!

Güvenlik Duvarını kapattın mı ?
  10. E

Hammadde Yardim!!

Hayır yanlıs bilgi vermeyelim lütfen Bu Şekilde Böyle Koru alanı /region define lapis [örnek] Sonra herkezin kırabilmesi için /region flag lapis build allow Düşmemek için /region flag lapis invincible allow Birbirlerini öldürmesinler diyorsan /region flag lapis pvp deny Sonra hammadde de canavar...
  11. E

Klavyem Alkollü mü ?

Merhaba arkadaşlar, Kısa keserek sorunu anlatayım; Minecraft 1.6.2 SinglePlayer oynıyacagım demiştim. World'ü yarattım oyuna başladım ve spawn oldum ANCAK Oyunda zıpladıgımda SÜREKLİ zıplıyor ta ki ben tekrar space'ye basana kadar. (space=bosluk) Bosluk tusunda sorun var herhalde dedim. Ve...
  12. E

ARKADASLAR YARDIM EDERMISINIZ

Degil ise böyle saçma bir şey için ugrasma bence. yanlış anlama :yapmacık:
  13. E

Arama motorundan araştırırsan sevinirim :esnemek:
  14. E

/give <oyundakiismin> 52 1 yaz eline gelicektir. Onu koydukdan sonra /spawn cow yazserver İP verirsen gelirim yardım edebilirm.
  15. E

Warp eklemek için /setwarp <warpismi> Warp silmek için /delwarp <warpismi> Warp'a gitmek için /warp <warpismi> Belirli bir bölgede spawn yapmak istiyosan Spawner block'unu alman gerek /give <seninnick> 52 1 '' yaz Ardından spawn bloğunu karanlik bi yere koy. (eger zombi falan çıkacaksa)...