Arama sonuçlarınız

1. E

java.net.socketexception connection reset hatası yardımmm !!!!!!

Bazen Cıkabilir Bu Sorun Oyunu Kapatıp Tekrar aç
  2. E

Serverime Giremiyorlar

Portlu Server Actıgında IP sürekli olarak degişir. IP'ni kontrol etmeni Oneririm Iyı Oyunlar
  3. E

AUTO SAVE WORLD [YARDIM]

Süresi Degistirilebiliyor Nasıl mı (?) config.yml
  4. E

Portlu Server'da Lag Sorunu :/

Selam Arkadaşlar Son günlerde millet serverler kurdu[bukkit] Bende bu ise merak salıp server kurayım dedim map aldım Plugin falan filan ekledim Server'a +8 +9 Kisi Girince fena lag oluyor.:tırnak: Bu lagı önlemenin bir yolu varmı:uğraş: Server'a para vermek ıstemıyorum -hosting- Ucretsız...
  5. E

Bukkit Server Lag Problemi

Benim Portlu Server Var Ama 5 6 kisi gecince Lag Oluyor Kafayi Yiyom :/ Bütün Lag azaltma Pluginlerini indirdim Mapda cokhareketli objeler de yok. --FenaLagVar-- :hasta:
  6. E

Klavyem Alkollü mü ?

Yeni çözdüm sorunu :)
  7. E

Klavyem Alkollü mü ?

Sorunu çözdüm arkadaşlar :) ->Video çekme programı -CamStudio- açınca oluyormuş,nedenini anlamadım :hasta: Not:Artık Fraps kullanıyorum çok da memnunum +Not:[Fraps'a para vercek degilim 3.2.2 kullanıyorum :vampir::şeytan:]
  8. E

En İyi Video Çekme Programı Hangisi ACİL YARDIM.!.

Çok haklısın , bende fraps kullanıyorum tavsiye ediyorumEger fraps 3.2.2 indirirsen [eski sürüm] süresiz videolar çekebilirsin !
  9. E

Hamachi Server Kuramıyorum!!! | YARDIM!!!!!

Güvenlik Duvarını kapattın mı ?
  10. E

Hammadde Yardim!!

Hayır yanlıs bilgi vermeyelim lütfen Bu Şekilde Böyle Koru alanı /region define lapis [örnek] Sonra herkezin kırabilmesi için /region flag lapis build allow Düşmemek için /region flag lapis invincible allow Birbirlerini öldürmesinler diyorsan /region flag lapis pvp deny Sonra hammadde de canavar...
  11. E

Klavyem Alkollü mü ?

Merhaba arkadaşlar, Kısa keserek sorunu anlatayım; Minecraft 1.6.2 SinglePlayer oynıyacagım demiştim. World'ü yarattım oyuna başladım ve spawn oldum ANCAK Oyunda zıpladıgımda SÜREKLİ zıplıyor ta ki ben tekrar space'ye basana kadar. (space=bosluk) Bosluk tusunda sorun var herhalde dedim. Ve...
  12. E

ARKADASLAR YARDIM EDERMISINIZ

Degil ise böyle saçma bir şey için ugrasma bence. yanlış anlama :yapmacık:
  13. E

Arama motorundan araştırırsan sevinirim :esnemek:
  14. E

/give <oyundakiismin> 52 1 yaz eline gelicektir. Onu koydukdan sonra /spawn cow yazserver İP verirsen gelirim yardım edebilirm.
  15. E

Warp eklemek için /setwarp <warpismi> Warp silmek için /delwarp <warpismi> Warp'a gitmek için /warp <warpismi> Belirli bir bölgede spawn yapmak istiyosan Spawner block'unu alman gerek /give <seninnick> 52 1 '' yaz Ardından spawn bloğunu karanlik bi yere koy. (eger zombi falan çıkacaksa)...
  16. E

Minecraft Kendimize Para Verme Kodu

Arama Motorları Tarih mi Oldu ? :alay:
  17. E

Oyuncu çıkıp girdiginde... [Yardım]

Merhaba arkadaşlar, Portlu bi server açmıştım,serverın butun gerekli pluginlerini attım herseyi tamamladım ancak herhangi bir oyuncu serverdan çıkış yapıp tekrar oyuna girdiginde bütün itemleri siliniyor. Level vb.seyler aynı sadece itemleri gidiyor. Yardım ederseniz sevinirim Şimdiden Teşekkür...
  18. E

Bedava Hamachisiz Server???

Araştır.