Emre16x kullanıcısının son içeriği

1. Emre16x

Şimdiye Kadar Aldığını En Düşük Not Kaç?

Görsel Sanatlar : 25 :D
  2. Emre16x

Karışık Odalar v1 [PUZ] [1.8]

Artık öyle bir sorun yok çünkü mapin ingilizce versiyonunu sildim :D artık sadece Türkler'e özgü bir harita olarak devam ettirmeyi düşünüyorum :DVersiyon 2'den ufak bir spoiler = İpucu Odası Olsa Nasıl Olurdu ?
  3. Emre16x

Puzzle map olduğu için küçük tutmaya çalıştım fakat v2'de bazı odaları büyük yapmayı düşünüyorum.
  4. Emre16x

Mesaj olarak attım , iyi eğlenceler :D
  5. Emre16x

+ Güncel +
  6. Emre16x

Hakkındır :D
  7. Emre16x

Tabikide hayır sadece temel komutları engelledim . Bir kural yok çünkü blok koyulmuyor , blok kırılmıyor , gamemode geçilmiyor daha ötesini yapabilecek kadar profesyonel değilim .
  8. Emre16x

Oda 3'te bir sorun yok ufak bir ipucu verebilirim ama : Bazen Elinde Olan Eşyaları İyi Kullanman Gerekir . :D Oda 2'ye gelirsek evet alev topu ilk atışta bazen kırmıyor fakat verilen kaynak sınırlı değil , yani demek istediğim bir kere olmuyorsa bir daha denenebilir .
  9. Emre16x

Teşekkür ederim ve başarılar :D
  10. Emre16x

Ufak bir eksiklik olmuş fakat linki yeniledim .
  11. Emre16x

O odanın bir sırası var , uğraşmak istemiyorsan özelden sırayı söyleyim :D
  12. Emre16x

7 Farklı Kapıdan Geçip Haritayı Tamamlamak . Sadece 1.8 Versiyonunda Çalışır +60 Komut Bloğu Geçtiğiniz Odaları Sayan Scoreboard Gamemode 0,1,3 Koruması Renkli Yazılar Blok Kıramama & Koyamama 2 Kişilik Oynanabilir Yorumlarınızı Bekliyorum :) Virüs Total [Türkçe] =...
  13. Emre16x

Survival Hayatımda Yaptıklarım | Önerileriniz ?

sınırsız su kaynağı var , obsidyen jeneratörü yapabilirim , kırıktaş jeneratörü pek sanmıyorum fakat yapmak için yapabilirim , teşekkürler :D
  14. Emre16x

Kızıltaş devrelerine ufak ufak başlıyacam , teşekkürler. Dekor benim için her zaman ön planda fakat fazla beceremiyorum :D biraz slimeball toplayınca sistemlere başlamayı düşünüyorum , teşekkürler .
  15. Emre16x

Oynama sürem 1.19 gün olarak geçiyor. Yaptıklarım bunlar planladığım herşeyi nerdeyse yaptım fakat artık aklıma bir şey gelmiyor sizde birkaç öneri yaparsanız sevinirim. Yaptıklarım ; Ve Birkaç Fotoğraf ! Onun dışında soranlar olacaktır hiç hile yapmadın mı diye. Evet yaptım , fakat artık...