Survival Hayatımda Yaptıklarım | Önerileriniz ?

Emre16x

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Oynama sürem 1.19 gün olarak geçiyor.

Yaptıklarım bunlar planladığım herşeyi nerdeyse yaptım fakat artık aklıma bir şey gelmiyor sizde birkaç öneri yaparsanız sevinirim.

Yaptıklarım ;
1-Ev
2-Hayvan Çiftliği
3-Bütün ekilebilen herşeyin tarımı
4-Slime Çiftliği
5-Mob Farm
6-Sonsuz Kar
7-Pistonlu Kapı
8-Nether'a Gitmek
9-Ender Ejderhasını Öldürmek
10-Wither'i Öldürmek.
11-Köylü Mekanı Yapmak.
12-Ağaç Çiftliği
13-Özel Köpek Kulübesi
14-Özel At Kulübesi
15-Elmas Set ve Aletler
16-Fener *YAPILACAK*
17-Yarı Oto. Büyü Masası *YARISI BİTTİ*
18-Örs
19-Ejderha Yumurtası

Ve Birkaç Fotoğraf !

Onun dışında soranlar olacaktır hiç hile yapmadın mı diye.
Evet yaptım , fakat artık canıma tak ettiğinde yaptım yaptığım hileler ;

*4 tane ender gözü almak.
Nedeni : Abi 5 ender gözüyle stronghold bulmayı çalışıyorum buldum sonra tabi end konusunda cahilim biraz baktım portalın 4 gözü eksik :C [Eve dönünce 4 ender gözü craft edip lava attım.

*3 tane wither kafası almak.
Nedeni : Zaten wither skeleton nadir buluyordum ayrıca nether benim bilgisayarın fps'sini acayip düşürüyor ayrıca zaten kafa düşme olasılığı 2.5 olduğu için sabır edemedim .

İşte benim minecraft maceramda bunlar . Fakat hala devam edicem ama bunun için sizin önerilerinize ihtiyacım var mesela bundan sonra neler yapabilirim ?
Bir de slime çiftliği sanki doğru düzgün çalışmıyor :/

Mmtern

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tarlalari ve daha bir cok faydasi olabilecek seyleri kiziltas ile otomatiklestirebilirsin.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Dekora ve Düzene Özen Göster Her Şeyi Sadece Yapmış Olmak İçin Değil Daha İyisini Yapmak İçin Yap.
Yer Altında Yaşamak Güzel Bir Düşünce Tıpkı Benim Yaptığım Gibi :p
Tarlaların Çok Verimsiz Şekilde Belliki Sadece Yapmış Olmak İçin Yapılmış İlk Olarak Her 100x100 Veya Daha Büyük Bir Alanı Verimli Ve Düzenli Olacak Şekilde Sadece Farm İçin Ayır Farm İşin Bittikten Sonra Bunun Yarısı Kadar Bir Alanda Hayvancılık İşlerine Giriş
Evinde Pek Düzen Ve Dekor Yok Evine Olabildiğince Özen Göster Mümkün Olduğu Kadar Göze Hoş Dursun
Olabildiğince Redstone Devreleri Kullanmaya Çalış Eve Girdiğinde Direk Bir İşi Yapmaktansa Yolu Uzatıp Kapılar - Geçitler - Farklı Sistemler - Şifreler Ekleyip Daha Fazla Zevk Almaya Bak
Survivalde Mob Trap Pek İşe Yaramaz Xp İçin Nether de Blaze Grinder Daha Tatmin Edicidir Biraz Daha Geliştikten Sonra Endde Enderman Farmı Yaparak Hem Xp Hemde Ender Pearl Topla Pearl Leri Evine Tuhaf Ortam Katmak İçin Normalde Gidilmeyecek Yerlerde Kullan
Yaptığın Slime Farm Sanırsam Son Resimdeki Ve Resimden Anladığım Kadarıyla Belirli Düzende Yapılmamış Slime Chunk Bulup Belirli Kordinatları Kazdığından Emin Ol
Daha Yüzlerce Şey Uzatabilirim Temelini Verdim Gerisini Sen Düşün :D @rayandu06 @GodofMilker

Emre16x

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Tarlalari ve daha bir cok faydasi olabilecek seyleri kiziltas ile otomatiklestirebilirsin.
Kızıltaş devrelerine ufak ufak başlıyacam , teşekkürler.

Dekora ve Düzene Özen Göster Her Şeyi Sadece Yapmış Olmak İçin Değil Daha İyisini Yapmak İçin Yap.
Tarlaların Çok Verimsiz Şekilde Belliki Sadece Yapmış Olmak İçin Yapılmış İlk Olarak Her 100x100 Veya Daha Büyük Bir Alanı Verimli Ve Düzenli Olacak Şekilde Sadece Farm İçin Ayır Farm İşin Bittikten Sonra Bunun Yarısı Kadar Bir Alanda Hayvancılık İşlerine Giriş
Evinde Pek Düzen Ve Dekor Yok Evine Olabildiğince Özen Göster Mümkün Olduğu Kadar Göze Hoş Dursun
Olabildiğince Redstone Devreleri Kullanmaya Çalış Eve Girdiğinde Direk Bir İşi Yapmaktansa Yolu Uzatıp Kapılar - Geçitler - Farklı Sistemler - Şifreler Ekleyip Daha Fazla Zevk Almaya Bak
Survivalde Mob Trap Pek İşe Yaramaz Xp İçin Nether de Blaze Grinder Daha Tatmin Edicidir Biraz Daha Geliştikten Sonra Endde Enderman Farmı Yaparak Hem Xp Hemde Ender Pearl Topla Pearl Leri Evine Tuhaf Ortam Katmak İçin Normalde Gidilmeyecek Yerlerde Kullan
Yaptığın Slime Farm Sanırsam Son Resimdeki Ve Resimden Anladığım Kadarıyla Belirli Düzende Yapılmamış Slime Chunk Bulup Belirli Kordinatları Kazdığından Emin Ol
Daha Yüzlerce Şey Uzatabilirim Temelini Verdim Gerisini Sen Düşün :D @rayandu06 @GodofMilker
Dekor benim için her zaman ön planda fakat fazla beceremiyorum :D biraz slimeball toplayınca sistemlere başlamayı düşünüyorum , teşekkürler .

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Best temel ever*

TheXX3

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sınırsız su kaynağı obsidyen jeneratörü kırıktaş jeneratörü gibi şeyler yaptınmı? ayrıca sonsuz kar'ı da ilk defa sende görüyom gayet mantıklı :)

umut_

En iyi cevaplar
0
sınırsız su kaynağı obsidyen jeneratörü kırıktaş jeneratörü gibi şeyler yaptınmı? ayrıca sonsuz kar'ı da ilk defa sende görüyom gayet mantıklı :)
SkyBlock Sandın Her Halde :p

Emre16x

Marangoz
En iyi cevaplar
0
sınırsız su kaynağı var , obsidyen jeneratörü yapabilirim , kırıktaş jeneratörü pek sanmıyorum fakat yapmak için yapabilirim , teşekkürler :D

Hannabell

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sen ona mob sistemi mi diyosun :p SkyBlock'umda bile daha iyisi var :D
Demir farmı yap, i,şne yarar.

umut_

En iyi cevaplar
0
Sen ona mob sistemi mi diyosun :p SkyBlock'umda bile daha iyisi var :D
Demir farmı yap, i,şne yarar.