emoxx19 kullanıcısının son içeriği

1. E

Türkçe GTA Online - Bölüm 2 - Nasıl Jet Kaçırılmaz ?

Bugün sizlerle bir GTA Online videosunda daha beraberdik, abone olup like ve yorum atmayı unutmayın iyi seyirler.
  2. E

GTA V Online - Bölüm 1

Bugün sizlerle bir GTA Online videosunda beraberdik, abone olup like atmayı unutmayın iyi seyirler :)
  3. E

Minecraft - 1.8-1.8.9 Shader Mod Nasıl Yüklenir ? Shader Mod Kurulum

Yorumunuz için teşekkürler, gerçektende iyi oldu forge kurmadan shaders sahibiyiz :) Yorumunuz için teşekkürler :)
  4. E

Yorumun için teşekkürler :)
  5. E

Evet arkadaşlar bu videoda sizlere 1.8.x Shader Mod kurulumunu gösterdik. İyi seyirler.
  6. E

Minecraft Haritalar - Bilinç Altı - Bölüm 1

Evet arkadaşlar bugün sizler için Bilinç Altı haritasını oynadık, anlatmıyayım izleyin güzel bir video oldu :)
  7. E

Minecraft Mod Tanıtımı Bölüm 2 - Sword Pedestal

Evet arkadaşlar mod tanıtımının 2 bölümü sizler ile, iyi seyirler like atıp abone olursanız seviniriz, iyi günler.
  8. E

Yinede uğradığınız için teşekkürler.

Yinede uğradığınız için teşekkürler.
  9. E

Logonun Bay Rakipsize ait olmadığını öğrendim, oyüzden değiştirmedim şuanda grafikerim...

Logonun Bay Rakipsize ait olmadığını öğrendim, oyüzden değiştirmedim şuanda grafikerim hallettiğinde değiştireceğim.
  10. E

MorgaCraft.Nitrado.net Kaliteli factionun son noktası

Sunucu resimlere bakılarak güzel görünüyor, başarılar. Uğrayacağım.
  11. E

Minecraft Biyomlar-1

Yeni başlayanlar veya başlayacaklar için güzel bir rehber olmuş, birde yeni eklenen biyomları eklersen tam olur. :)
  12. E

https://www.youtube.com/channel/UCJu-tAbYdGQZU7D-xWVf5LA

https://www.youtube.com/channel/UCJu-tAbYdGQZU7D-xWVf5LA
  13. E

Minecraft Mod Tanıtımı Bölüm 1 - Lucky Block

16 dostum. Sağolasın dostum. Güzel moddur aslında, geniş kapsamlı sayılabilir.
  14. E

Minecraft Mod Tanıtımı Bölüm 1 - Lucky Block

Evet arkadaşlar bugün sizler ile birlikte mod tanıtımının ilk bölümündeydik seriyi beğendiyseniz like atıp abone olmayı unutmayın, iyi seyirler.
  15. E

Left 4 Dead 2 CO:OP | Bölüm 3

Evet arkadaşlar bugün sizler ile L4D2 CO:OP'un bölüm 3. deydik iyi seyirler.