Arama sonuçlarınız

1. E

Türkçe GTA Online - Bölüm 2 - Nasıl Jet Kaçırılmaz ?

Bugün sizlerle bir GTA Online videosunda daha beraberdik, abone olup like ve yorum atmayı unutmayın iyi seyirler.
  2. E

GTA V Online - Bölüm 1

Bugün sizlerle bir GTA Online videosunda beraberdik, abone olup like atmayı unutmayın iyi seyirler :)
  3. E

Minecraft - 1.8-1.8.9 Shader Mod Nasıl Yüklenir ? Shader Mod Kurulum

Yorumunuz için teşekkürler, gerçektende iyi oldu forge kurmadan shaders sahibiyiz :) Yorumunuz için teşekkürler :)
  4. E

Yorumun için teşekkürler :)
  5. E

Evet arkadaşlar bu videoda sizlere 1.8.x Shader Mod kurulumunu gösterdik. İyi seyirler.
  6. E

Minecraft Haritalar - Bilinç Altı - Bölüm 1

Evet arkadaşlar bugün sizler için Bilinç Altı haritasını oynadık, anlatmıyayım izleyin güzel bir video oldu :)
  7. E

Minecraft Mod Tanıtımı Bölüm 2 - Sword Pedestal

Evet arkadaşlar mod tanıtımının 2 bölümü sizler ile, iyi seyirler like atıp abone olursanız seviniriz, iyi günler.
  8. E

Yinede uğradığınız için teşekkürler.

Yinede uğradığınız için teşekkürler.
  9. E

Logonun Bay Rakipsize ait olmadığını öğrendim, oyüzden değiştirmedim şuanda grafikerim...

Logonun Bay Rakipsize ait olmadığını öğrendim, oyüzden değiştirmedim şuanda grafikerim hallettiğinde değiştireceğim.
  10. E

MorgaCraft.Nitrado.net Kaliteli factionun son noktası

Sunucu resimlere bakılarak güzel görünüyor, başarılar. Uğrayacağım.
  11. E

Minecraft Biyomlar-1

Yeni başlayanlar veya başlayacaklar için güzel bir rehber olmuş, birde yeni eklenen biyomları eklersen tam olur. :)
  12. E

https://www.youtube.com/channel/UCJu-tAbYdGQZU7D-xWVf5LA

https://www.youtube.com/channel/UCJu-tAbYdGQZU7D-xWVf5LA
  13. E

Minecraft Mod Tanıtımı Bölüm 1 - Lucky Block

16 dostum. Sağolasın dostum. Güzel moddur aslında, geniş kapsamlı sayılabilir.
  14. E

Minecraft Mod Tanıtımı Bölüm 1 - Lucky Block

Evet arkadaşlar bugün sizler ile birlikte mod tanıtımının ilk bölümündeydik seriyi beğendiyseniz like atıp abone olmayı unutmayın, iyi seyirler.
  15. E

Left 4 Dead 2 CO:OP | Bölüm 3

Evet arkadaşlar bugün sizler ile L4D2 CO:OP'un bölüm 3. deydik iyi seyirler.
  16. E

Left 4 Dead 2 CO:OP | Bölüm 2

Yine bir L4D2 videosunda beraberdik, videomuza yorum atıp beğenmeyi unutmayıp ve abone olmayı unutmazsanız seviniriz.
  17. E

Youtube Kanalları Karşılıklı Abone (Kanalı olan içeriye)

Hepinize abone oluyorum dostlarım https://www.youtube.com/channel/UCJu-tAbYdGQZU7D-xWVf5LA şimdiden sağolun
  18. E

YOUTUBE KANALLARI DESTEĞİ (Kanalı Olan İçeri)

Selamun aleyküm arkadaşlar, bende bir kanal işine atıldım pek iyi olmasamda. Aranızda beraber video çekmek isteyenler varsa ulaşabilirse bana sevinirim. Güzel projeler yapabiliriz. Yentibaba bu arada konu için teşekkürler kardeşim. Elimden geldiğinde güzel videolar çekmeye çalışıyorum...
  19. E

Left 4 Dead 2 CO-OP Bölüm 1

Bugün sizler ile birlikte Left 4 Dead 2 oynadık, iyi seyirler.
  20. E

Minecraft Lucky Block Mücadelesi | Bölüm 1

Merhaba dostlar, sizler ile dostlarım ile oynadığımız videoyu paylaşıyorum. Umarım beğenirsiniz.
  21. E

SonKlan - Faction / 1.7.x - 1.8.x / Faction - PvP / 7-24 / Kapanma riski yok.

Sunucumuz hakkinda: Slot: 22 kişilik. ( Oyuncu sayısına göre değişecektir. ) Sunucu adresi: dumblepvp.minecraft.to ( 2.ci adres yakında. ) Sürüm: 1.7.x ve 1.8.x ( Her ikisindende girebilirsiniz. ) Neden SonKlan ? -birçok oyuncu ve klanı. -Tamamen el yapımı bir harita. -İlgili yetkili ekibi...
  22. E

- DumblePvP - Eğlencenin Adresi - 1.7.x - dumblepvp.minecraft.to -

SUNUCU HAKKINDA: Slot ( Kapasite ): 22 ( Oyuncu sayisina göre artabilir ) IP: dumblepvp.minecraft.to Sürüm: 1.7.x Neden DumblePvP ? -Hilesiz bir eğlence. -Tamamen el yapımı bir harita. -İlgili yetkili ekibi. -Anlayışlı oyuncular. -Tamamen türkçe sistemler. SİSTEMLER HAKKİNDA: -1vs1 sistemi...
  23. E

Minecraft Ağırlıklı Kanal - Kanalıma beklerim..

Abone olursanız sevinirim arkadaşlar yeni açtım kanalımı yeni videolar geliyor..
  24. E

Minecraft Hunger Games (Survival Games) - Smash

Abone olursanız sevinirim yeni videolar geliyor.