emircan8778 kullanıcısının son içeriği

1. emircan8778

FactionsKingdom 1.8x | Hard Faction | Kişisel Yetenekler | Kasalar | Epic Eşyalar | Meslekler |

merhabalar görüşleriniz bizim için değerli :) , ancak factions dediğimiz olayda lapis yoktur sadece türklere özgü birşeydir bende olması gereken şekilde yaptım iyi forumlar :cay:
  2. emircan8778

FactionsKingdom 1.8x | Hard Faction | Kişisel Yetenekler | Kasalar | Epic Eşyalar | Meslekler |

Değerli görüşlerinizi bıraktığınız için teşekkür ederim :)
  3. emircan8778

FactionsKingdom | Sunucu Sahibi

FactionsKingdom | Sunucu Sahibi
  4. emircan8778

sunucumuza Play.factionskingdom.net adresinden erişebilirsiniz iyi forumlar
  5. emircan8778

Merhabalar map çalıntı olmamakla beraber 2 yıl önce tasarlandı sunucu aslında 1 yıl önce açılıcaktı fakat bazı durumlar yüzünden dün açıldı teşekkürler iyi forumlar :) Sunucuya girip bakabilirsiniz :)
  6. emircan8778

- tasarımcı: holypotato (ilerleyen zamanlarda özgü arenamızı yapacağız :)) - yüksek bir tepede pvp açıktır, düşmeyen kazansın o halde ! FactionsKingdom olarak bence bizi diğerlerinden ayrı kılan en büyük özellik tüm türk factionslardaki gibi olmamamız neden diye sorucak olursanız...
  7. emircan8778

{FactionsKingdom TR}-{Survival+Factions/RPG}-{Krallıkta Yaşam} IP Play.factionskingdom.net

sunucu sadece faction olmadıgı için buraya açtım ama cogunlukla survivala gırıyor anlatabıldıysem ne mutlu bana iyi günler :)
  8. emircan8778

{FactionsKingdom TR}-{Survival+Factions/RPG}-{Krallıkta Yaşam} IP Play.factionskingdom.net

Bilge Adam > Merhaba Genç Savaşçı Öncelike Krallık Yeni Açıldı Ve Hala Üzerinde Çalışılmaktadır.. Bu Yüzden Krallık İçin Olan Puanlamalarını Ona Göre Yaparsan Bizi Mutlu Edersin Savaşçı Krallıktaki Amaç Kendi Kralligini Kurup Kendine Bir Klan Açmak Olucak Kendini Geliştir Aynı Zamanda...
  9. emircan8778

Legend SkyBlock™ [1.7-.18] ✔ Ticaret Sistemi,Kasalar,Açık Arttırma ✔ LegendSkyblock.nitrado.net ✔

Öncelikle Kaba Cevaplarım İçin Herkezden Özür Diliyorum Lütfen Kusura Bakmayın Belkide Bazı Kişilere Gerçekten Sert Cevaplar Vermiş Olabilirim Ancak Bundan Sonra Daha Dikkatli Ve Nazik Olacağım Sunucu İçinde Elimden Gelen Herşeyi Yapıyorum Ve Geliştirmeye Çalışıyorum Daha Az Önce Oyuncuların...
  10. emircan8778

Legend SkyBlock™ [1.7-.18] ✔ Ticaret Sistemi,Kasalar,Açık Arttırma ✔ LegendSkyblock.nitrado.net ✔

bilemiyorum aklıma gelen ilk ad bu oldu hoşuma da gitti bende böyle yaptım iyi forumlar dilerim :)
  11. emircan8778

bence okadar ciddi bir durum olsaydı uyarı verırlerdı duzeltırdım lütfen artık bu konuyu kurcalamayalım olurmu iyi akşamlar ve iyi forumlar :))
  12. emircan8778

Bence orada başka bir şey söylemeye çalışıyorlar gibi geldi bana yetkili alımı derken sw ye yetkılı sanırım yanı bu rehber v.b buna gırmez dıye dusunuyorum
  13. emircan8778

forum uzerınden alım yapmak yasak degil kurallarda böyle bir şey yazmıyordu ayrıca sunucuzda warp tabelaları calısmıyor
  14. emircan8778

forum kurallarına uymıyan sızssınız ortalığı karıştırmak yasak bir durumdur gelıpte begenmedıgınz bır sunuc reklamına * KALİTESİZ* yazıp kafanızdan uydurdugunuz yalanlarla atıp savuramassınız ben kavgadan yana degilim yaptıgın seylerın farkına var ve senınle daha fazla konsmak ıstemıyorum iyi...