Arama sonuçlarınız

1. emircan8778

FactionsKingdom 1.8x | Hard Faction | Kişisel Yetenekler | Kasalar | Epic Eşyalar | Meslekler |

merhabalar görüşleriniz bizim için değerli :) , ancak factions dediğimiz olayda lapis yoktur sadece türklere özgü birşeydir bende olması gereken şekilde yaptım iyi forumlar :cay:
  2. emircan8778

FactionsKingdom 1.8x | Hard Faction | Kişisel Yetenekler | Kasalar | Epic Eşyalar | Meslekler |

Değerli görüşlerinizi bıraktığınız için teşekkür ederim :)
  3. emircan8778

FactionsKingdom | Sunucu Sahibi

FactionsKingdom | Sunucu Sahibi
  4. emircan8778

sunucumuza Play.factionskingdom.net adresinden erişebilirsiniz iyi forumlar
  5. emircan8778

Merhabalar map çalıntı olmamakla beraber 2 yıl önce tasarlandı sunucu aslında 1 yıl önce açılıcaktı fakat bazı durumlar yüzünden dün açıldı teşekkürler iyi forumlar :) Sunucuya girip bakabilirsiniz :)
  6. emircan8778

- tasarımcı: holypotato (ilerleyen zamanlarda özgü arenamızı yapacağız :)) - yüksek bir tepede pvp açıktır, düşmeyen kazansın o halde ! FactionsKingdom olarak bence bizi diğerlerinden ayrı kılan en büyük özellik tüm türk factionslardaki gibi olmamamız neden diye sorucak olursanız...
  7. emircan8778

{FactionsKingdom TR}-{Survival+Factions/RPG}-{Krallıkta Yaşam} IP Play.factionskingdom.net

sunucu sadece faction olmadıgı için buraya açtım ama cogunlukla survivala gırıyor anlatabıldıysem ne mutlu bana iyi günler :)
  8. emircan8778

{FactionsKingdom TR}-{Survival+Factions/RPG}-{Krallıkta Yaşam} IP Play.factionskingdom.net

Bilge Adam > Merhaba Genç Savaşçı Öncelike Krallık Yeni Açıldı Ve Hala Üzerinde Çalışılmaktadır.. Bu Yüzden Krallık İçin Olan Puanlamalarını Ona Göre Yaparsan Bizi Mutlu Edersin Savaşçı Krallıktaki Amaç Kendi Kralligini Kurup Kendine Bir Klan Açmak Olucak Kendini Geliştir Aynı Zamanda...
  9. emircan8778

Legend SkyBlock™ [1.7-.18] ✔ Ticaret Sistemi,Kasalar,Açık Arttırma ✔ LegendSkyblock.nitrado.net ✔

Öncelikle Kaba Cevaplarım İçin Herkezden Özür Diliyorum Lütfen Kusura Bakmayın Belkide Bazı Kişilere Gerçekten Sert Cevaplar Vermiş Olabilirim Ancak Bundan Sonra Daha Dikkatli Ve Nazik Olacağım Sunucu İçinde Elimden Gelen Herşeyi Yapıyorum Ve Geliştirmeye Çalışıyorum Daha Az Önce Oyuncuların...
  10. emircan8778

Legend SkyBlock™ [1.7-.18] ✔ Ticaret Sistemi,Kasalar,Açık Arttırma ✔ LegendSkyblock.nitrado.net ✔

bilemiyorum aklıma gelen ilk ad bu oldu hoşuma da gitti bende böyle yaptım iyi forumlar dilerim :)
  11. emircan8778

bence okadar ciddi bir durum olsaydı uyarı verırlerdı duzeltırdım lütfen artık bu konuyu kurcalamayalım olurmu iyi akşamlar ve iyi forumlar :))
  12. emircan8778

Bence orada başka bir şey söylemeye çalışıyorlar gibi geldi bana yetkili alımı derken sw ye yetkılı sanırım yanı bu rehber v.b buna gırmez dıye dusunuyorum
  13. emircan8778

forum uzerınden alım yapmak yasak degil kurallarda böyle bir şey yazmıyordu ayrıca sunucuzda warp tabelaları calısmıyor
  14. emircan8778

forum kurallarına uymıyan sızssınız ortalığı karıştırmak yasak bir durumdur gelıpte begenmedıgınz bır sunuc reklamına * KALİTESİZ* yazıp kafanızdan uydurdugunuz yalanlarla atıp savuramassınız ben kavgadan yana degilim yaptıgın seylerın farkına var ve senınle daha fazla konsmak ıstemıyorum iyi...
  15. emircan8778

söylediğiniz şeyleri göz ardı etmıyorum çünkü kavgalara yol açıyor ve ayrıca kimseyi bedava eşya diyip suncuya çekmedim çektiysemde event diyerek çektim ve eventlerın hepsınıde yaptım. iyi forumlar dılıyorum :)
  16. emircan8778

teşekkür ederim sizlerle gelişiyoruz bu sorun için gerçekten özür dileriz dun bır sorun yaşadık banınızı kaldırdım geri gelebilirsiniz :) merhaba suncuuyu çekemiyorsanız kalitesiz denemenıze gerek yok suncuyu herkes çok begenıyor sanırım sadece sizin gibi suncu sahıpleri böyle yorumlarda...
  17. emircan8778

Sunucumun Sürekli Çökmesi

Merhaba Sunucum Üstüste Açıldıktan 2dk sonra çöküyor ve cidden yardım gerekli anlıyan birisi yardımcı olabılırmı sanırım bi tür saldırı alıyoruz ama acilen yardım lazım heryerın forumuna yazdık nıtradoyada yazdım heryerden cevap beklıyorum cünkü sunucu 42 kişiden 6 kişiye düştü yardım ..
  18. emircan8778

teşekkürler kardeşim senın gıbı güzel pozitif yorum atan cok yok fark etmıssındır hepsi bilmeden konusuyor :) reklamı iyi oku istersen turkıyenın en ıyı swsı oldugumuzu soylemıyorum ama iyi oldugumuzu soyluyorum
  19. emircan8778

sunucunun plugınlerı kötü falan degil hepsini kendımız ayarlamaya calıştık daha napalım cıdden altın kaplama plugın varsa yapıyım :D
  20. emircan8778

hayır sadece yaşı küçük arkadaşlarla uraşmamak için söylüyorum bunu gerçekten boş yere bir şey bilmeden yada birşeyi anlamadan konusuyorlar ben boyle durumlarda cok sınırlenıyorum sunucumuzda oyle bır kural yok para konusuna gelınce başta cok zor kasılıyordu sonra biris geliştirince swye yayıldı...
  21. emircan8778

Arkadaşlar Sanırım Gereksiz Yorum Atıcak Kişiler Benim Forumumda VIP Fıyatları Sizi İlgilendirmez İstersem 600TL Yaparım gıdın kalıtelı sunucularda oynayın ozaman iyi forumlar :)
  22. emircan8778

üzhünüm ama bu sizi ilgilendirmiyor ayrıca alan 2 kişi oldu 2 hafta oldu zaten suncu acılalı boyle saçma şeyleri lütfen yorum yaparak konyu kırletmeyın
  23. emircan8778

Sunucumuz Güncellenmiştir !! :ekask: 22 Kişilik Sunucumuz Artık (34) Kişilik Slota Geçmiştir :ekask: 4GB Ram Yerine 6GB Ram Verildi ! :ekask: Kesintisiz Ticaret Sistemi Eklendi :ekask: Çoğu Bug Kapatıldı. :altın: Legendskyblock.nitrado.net :altın: :demir: :kgül::altın: SKYZEUS VIP -- 60tl...
  24. emircan8778

tsden bana bir şey soyledıgın yok hayal görme tsye gırmedım bıle ayrıca zaten suncuumuzda +12 yaş sınrıı var begenememen iyi olmuş benım banlamama gerek olmadan kalbını kırmadan gittin :)