Legend SkyBlock™ [1.7-.18] ✔ Ticaret Sistemi,Kasalar,Açık Arttırma ✔ LegendSkyblock.nitrado.net ✔

Sunucumuzu Nasıl Buldunuz :)

• Güzel :)

Kullanılan: 3 25.0%
  • Kötü :)

Kullanılan: 9 75.0%

• Kullanılan toplam oy
    12
  • Anket kapatılmış .

emircan8778

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucumuz Güncellenmiştir !!

:ekask:
22 Kişilik Sunucumuz Artık (34) Kişilik Slota Geçmiştir
:ekask: 4GB Ram Yerine 6GB Ram Verildi !
:ekask: Kesintisiz Ticaret Sistemi Eklendi
:ekask: Çoğu Bug Kapatıldı.

:altın: Legendskyblock.nitrado.net :altın:

:demir: :kgül::altın: SKYZEUS VIP -- 60tl yerine > 26,00TL'ye indirime düşmüştür Kısa Bir Süreliğine :demir::kgül::altın:

:kbiftek: İyi Oyunlar Dileriz :)

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucumuz Güncellenmiştir !!

:ekask:
22 Kişilik Sunucumuz Artık (34) Kişilik Slota Geçmiştir
:ekask: 4GB Ram Yerine 6GB Ram Verildi !
:ekask: Kesintisiz Ticaret Sistemi Eklendi
:ekask: Çoğu Bug Kapatıldı.

:altın: Legendskyblock.nitrado.net :altın:

:demir: :kgül::altın: SKYZEUS VIP -- 60tl yerine > 26,00TL'ye indirime düşmüştür Kısa Bir Süreliğine :demir::kgül::altın:

:kbiftek: İyi Oyunlar Dileriz :)
Ya biraz konu dışı olacak ama hangi akla hizmet 60 TL'ye sizin sunucunuzdan o VIP'ı almak ? Onu alacak birisi onun yerine premium alır gider orjinal ve daha da kat kat iyi sunucularda oynar.Yani hangi akla hizmet o VIP'ı 60 TL yaptınız ?

emircan8778

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ya biraz konu dışı olacak ama hangi akla hizmet 60 TL'ye sizin sunucunuzdan o VIP'ı almak ? Onu alacak birisi onun yerine premium alır gider orjinal ve daha da kat kat iyi sunucularda oynar.Yani hangi akla hizmet o VIP'ı 60 TL yaptınız ?
üzhünüm ama bu sizi ilgilendirmiyor ayrıca alan 2 kişi oldu 2 hafta oldu zaten suncu acılalı boyle saçma şeyleri lütfen yorum yaparak konyu kırletmeyın

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
üzhünüm ama bu sizi ilgilendirmiyor ayrıca alan 2 kişi oldu 2 hafta oldu zaten suncu acılalı boyle saçma şeyleri lütfen yorum yaparak konyu kırletmeyın
Neresi konu kirletmek ve de neresi saçma çok merak ediyorum yani o VIP fiyatına sunucunuzdan kat kat daha iyi açılan sunucular gördüm.Birde neresi beni ilgilendirmiyor yani çok düşündürücü , sen böyle düşünen her oyuncuya böyle davranırsan zaten 2 haftaya sunucun kapanır birde 2 plugin atıp sunucu kurmuşsunuz yani sizin sunucunuz dediğim gibi 2 haftaya kapanır ki kapanmamasına da şaşmamalı.

Blueyescat

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar,
Öncelikle sunucunuz için başarılar ve kolaylıklar dilerim. Sunucuya bir girip incelemek istedim. Sunucunuzun tek hoşuma giden yönü sanırım sadece haritalarınızdı. Bunun haricinde, plugin paketiniz Nitrado'nun hazır plugin paketi. ASkyblock sürümünüz güncel olmadığı içinse, "FBCasis" pluginini indirip yüklemişsiniz, en azından bazı açıklarınızı kapatmak için. Bunun yanı sıra, ASkyblock plugininin son sürümünü yükleseniz, FBCasis pluginine gerek kalmazdı. Sunucu Haritaları güzel lakin pluginler bilemiyorum...
Ayrıyeten bu sizin baltoptaki sıralama çok garibime gitti.

Bunun haricinde, pluginlerin gözüküyor olacağı gerçeğide.

Bunun da haricinde, daha sunucunuzda oyuncularınızın "Balık" görevini yapabiliceği bir balık tutma haritası bile yok.

Umarım yorumlarım sizler için faydalı olacaktır. Bu yaptığım yorumu sizleri bilgilendirmek içinde yapmış bulunmaktayım. Foruma 45 TL'lik reklam vermişsiniz, reklamınızın verdiğiniz paraya değmesini istiyorsanız sunucunuzu ve forum konunuzu geliştiriniz. İyi forumlar.
Baltopu yöneticiler üstlenmiş.
Bu arada balık görevini oyuncular kendisi yapabilir adasında 1 kova su ilede yapılabilir daha zor daha iyi yani. Diğer düşüncelerine katılıyorum :)

Bu arada bunuda buraya yazayım öneri veya eleştiri mesajlarını cevaplayamayan sunucuları hiç sevmemişimdir zaten.

furquan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
- Minecraftı Kaç Yıldır Oynuyorsunuz : 3
- Şimdiye Kadar Bir Sunucuda Çalıştınızmı : Evet
- Seçtiğiniz Bölüm :Rehber
- Günlük Max Kaç Saat Açıksınız : 5
- Kaç Yaşındasınız : 15
- Sesli Olarak Destek Verebilirmisiniz : Evet,ancak şu an için kulaklığım yok yakın zamanda alıcağım

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Paralı reklam yapıyonuz sonra hemen efsanevi , türkiyenin en iyi serveri oluyonuz :S

AlfaTayfa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
adam doğru söylüyor nası kazıkçı birisin sen ya neyse buda senin gerçekte nası biri olduğunu gösterir ben olsam premium alırım olur biter kat kat daha kaliteli sunuclarda oynarım üzgünüm ama gerçek bu ...

emircan8778

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Sanırım Gereksiz Yorum Atıcak Kişiler Benim Forumumda VIP Fıyatları Sizi İlgilendirmez İstersem 600TL Yaparım gıdın kalıtelı sunucularda oynayın ozaman iyi forumlar :)

EmirhanSyl

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Geliştirilebilir Fakat Şimdiki Hali Fazla İyi Sayılmaz..

Keremco77

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
- Minecraftı Kaç Yıldır Oynuyorsunuz : İlk Çıktığından Beri
- Şimdiye Kadar Bir Sunucuda Çalıştınızmı : Evet Birsürü Sunucuda Çalıştım Ve Tecrübelerim Oldu
- Seçtiğiniz Bölüm : Rehber

- Günlük Max Kaç Saat Açıksınız : Hafta İçi Hergün Max 3-4 Saat Durabilirim Hafta Sonu İse 6-7 Saat
- Kaç Yaşındasınız : 19
- Sesli Olarak Destek Verebilirmisiniz : Hayır

:şapka:Kabul Ederseniz Sevinirim :şapka:

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Sunucuda ki oyuncuların nasıl bu kadar çok parası oluyor, benim sunucuda oynamak konusundaki tüm hevesim kaçtı şimdi. Hiç küsüratı yok insan biraz kalıbına uydurur; adamın parası 10000...0000 şeklinde, 13480...3601 olsa insanların aklında belki de şüphe olmayacak.
tsden bana bir şey soyledıgın yok hayal görme tsye gırmedım bıle ayrıca zaten suncuumuzda +12 yaş sınrıı var begenememen iyi olmuş benım banlamama gerek olmadan kalbını kırmadan gittin :)
Ne kadar kabasınız, bu uslupla nasıl oyuncu sayınızı arttırmayı düşünüyorsunuz? +12 yaş demişsiniz, o kişiler size yaşını mı ispat edecek? Sisteminiz nasıl çalışıyor?

emircan8778

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuda ki oyuncuların nasıl bu kadar çok parası oluyor, benim sunucuda oynamak konusundaki tüm hevesim kaçtı şimdi. Hiç küsüratı yok insan biraz kalıbına uydurur; adamın parası 10000...0000 şeklinde, 13480...3601 olsa insanların aklında belki de şüphe olmayacak.

Ne kadar kabasınız, bu uslupla nasıl oyuncu sayınızı arttırmayı düşünüyorsunuz? +12 yaş demişsiniz, o kişiler size yaşını mı ispat edecek? Sisteminiz nasıl çalışıyor?
hayır sadece yaşı küçük arkadaşlarla uraşmamak için söylüyorum bunu gerçekten boş yere bir şey bilmeden yada birşeyi anlamadan konusuyorlar ben boyle durumlarda cok sınırlenıyorum sunucumuzda oyle bır kural yok para konusuna gelınce başta cok zor kasılıyordu sonra biris geliştirince swye yayıldı dıyebılırım yoksa bende %100 emek ve zorluktan yana bırısıyım warplardanda anlıyabılrsınız iyi forumlar diliyorum :)

asfdhngködfhtyt

Marangoz
En iyi cevaplar
0
- Minecraftı Kaç Yıldır Oynuyorsunuz : 3
- Şimdiye Kadar Bir Sunucuda Çalıştınızmı : evet

- Seçtiğiniz Bölüm : ? Rehber,Mod
- Günlük Max Kaç Saat Açıksınız : 2
- Kaç Yaşındasınız : 13
- Sesli Olarak Destek Verebilirmisiniz : evet
- Komut Bilginiz Nekadar : %80