DarkWarriorTR kullanıcısının son içeriği

1. DarkWarriorTR

FenomenCloud | Skyblock - Eggwars - Survival | Açılış ayrıcalıklarından yararlanın

Öncelikle gelişmeye açık bir sunucu yetkili duyarlı ve istekleri değerlendiriyor.Kısa zamanda büyümesi dileğiyle başarılar -Kar4dra ve arkadaşları-
  2. DarkWarriorTR

PLAY.*********.ORG | SkyBlock & Faction Sunucuları | 1.7/1.8 - www.*********.org

Sunucu iyi hoşta 10 kişi olunca server çöktü bi el atın be hocam
  3. DarkWarriorTR

WinnersMC.Minecraft.To | Tabela Ench | Sade | Edit Yok !| 1.7.X_1.8.X | Büyük Acılış |

Kendisi hile falan açmadı hile açacak adam o hareketlerde bulunmaz.Adam gayet saygılı biçimde size kendini ifade etti.İsmi Epic ile başlayanlar zaten admin, değilse bile sizin tanıdığınız.İnsanları siz enayi veya keriz mi zannediyorsunuz.Almış kedine Proteciton 6 milleti kesiyor.Vip çekilişi...
  4. DarkWarriorTR

WinnersMC.Minecraft.To | Tabela Ench | Sade | Edit Yok !| 1.7.X_1.8.X | Büyük Acılış |

tabi bu alemde herkes sahtekar sizler doğrusunuz.Sunucuya girdiğimde Admindin zaten bütün adminlerin sonu reyz ile bitiyor dün gecede bir arkaşdaşın creative mevzusu oldu rezaletsiniz.Çocuk ilk creative değince yok canım olmaz demiştim ama tavırlarınız davranışlarınız bunu kanıtladı NOT:Yeni...
  5. DarkWarriorTR

Sahte hesaplar açmış sunucusunu güncelliyor yazık çok yazık yalan dolan hırsızlıkla nereye kadar gideceksiniz merak ediyorum rezil bir sunucu.
  6. DarkWarriorTR

+3500 Oyuncu! | play.craftrise.tc | EggW. & BedW. & SurvivalG. & SkyW. & Fact. & SkyB. & Uhc & Meetup & The Bridge & Katil Kim

Anlaşıldı cevap vermiceksiniz bu kafa ile fazla yürüyemezsiniz insanlara yardım etmeli sorunlarına çözüm bulma kafasında olmalısınız zira sunucu sahibisiniz.Sorduğum soru sizi zor durumda bırakacak soru değildi bir kaç kelime cevap yazmayı fazla görüyorsunuz.Belli ki kişiliğinizden kaynaklı...
  7. DarkWarriorTR

+3500 Oyuncu! | play.craftrise.tc | EggW. & BedW. & SurvivalG. & SkyW. & Fact. & SkyB. & Uhc & Meetup & The Bridge & Katil Kim

Öncelikle sunucunuz çok iyi sağlam,birde skyblock sunucunuzda ada da mob spawnlanmıyo bi bakarmısınız.Kolay gelsin iyi oyunlar
  8. DarkWarriorTR

İsterim ki beyinlerimiz savaşsın ama görüyorum ki silahsızsın..!

İsterim ki beyinlerimiz savaşsın ama görüyorum ki silahsızsın..!
  9. DarkWarriorTR

İpim değişiyor :(

Modemin ısınmasından dolayı otomatik resetlediği içini IP'in değişiyor.Sanırsam Ptt,Türk Telekom gibi kurumlara başvurarak sabit hâle getirebiliyoruz.
  10. DarkWarriorTR

mctr.playminecraft.tk /Farklı Bir Faction Savaşları Serveri/ 1.7.2

Sunucu format değiştirmiş "Skyblock" olmuş.Düzeltirsen sevinirim millet Factions zannedip girmesin.
  11. DarkWarriorTR

Konu silinsin.

BERBAT!!! AMATÖR!!! Başka sunucularda kendi sunucusunu tanıtan kurucudan ne beklenir?
  12. DarkWarriorTR

AngelCraft 7/24 Online 1.7.2-1.7.5 Faction Server

beyler karalamak gibi olmasın ama server berbat,p6 var serverde!!! yani emek veren değil para veren kazanıyor girmeyin!!!boşunada emek vermeyin..!
  13. DarkWarriorTR

Sonvita KAPANDI | Rol Oyunu - Gerçek Hayat - Silahlar - Araçlar - Rebel,Polis,Sivil ve Fazlası !

sunucu iyi ve başarılı.Bakalım başvurduk [email protected] sonucu bekliyoruz :D
  14. DarkWarriorTR

3 Hafta Önce Bahsetmiş Oldugum Survival Spawnı Değiştirdik

Nitrado mu AxiTR için mi dostum ?