*Darkmaul* kullanıcısının son içeriği

1. *Darkmaul*

Under Club | Emek vermeye değecek faction sunucu | [NITRADO] | [1.7.X]

Oyuncularınıza Bu Tür Yalan Yorumlar Attırmayınız. Gerçekten Can Sıkıcı Bir Sunucusunuz.İşte Abicim Siz BuKadarsınız .
  2. *Darkmaul*

Under Club | Emek vermeye değecek faction sunucu | [NITRADO] | [1.7.X]

Siz Buna Adaletlimi Diosunuz Adam Konuyu Güncel Tut Yorum Yap VİP veriom Dedi Bu Nedir SS de Görünüyor. Ve Gelip Benim SanaLOyuncu Serverimde Reklam Atma Amacınız Nedir Nitradoya Şİkayet Edileceksiniz.
  3. *Darkmaul*

Gezginler.nitrado.net (Faction) - (PvP) #Orhanlar Ailesinden.

Edit Yok Diosunuz Verimlilik 9 Servet 9 Kazma Dolaşıo Serverda Bu Ne Oluo Ve Gelip Serverimde Reklam Atma Amacınız Nedir Bırakın Şuy Emek Hırsızlığını.
  4. *Darkmaul*

SanaLOyuncu Editsiz/Pro4 Boss/Ormanda Sürpriz Chestler/ Oyuncular Ve Vıpler Eşit ! Enchli Elma 10 k

Saçma Sapan Konuşmayın Benim Nick : ByRizeliTR Ve Emek Hırsızlığını Sevmem .
  5. *Darkmaul*

Arkadaşlar Bana Skypeden Pluginlerde Yardımcı Olabilicek Birisi Aranır

Arkadaşlar Ben ilk Olarak Spigotu Öğrenmek İstiyorum Ve Daha birçok Plugini Kendi Nitrado Serverim Var 50 Kişilik Onu Yapıcaz Eğer Hoşuma Giderse Pluginer Alıcam Skype = arda_minecraftci Adım : Arda Kazdal
  6. *Darkmaul*

Faction Serverime Coin Market Eklemek İstiyorum .

Arkadaşlar Söylediğim Gibi Bunu Bana Çok İyi Anlata Bilicek Birisi Varsa Bana Ulaşsın : Skype = arda_minecraftci
  7. *Darkmaul*

SanaLOyuncu Editsiz/Pro4 Boss/Ormanda Sürpriz Chestler/ Oyuncular Ve Vıpler Eşit ! Enchli Elma 10 k

Teşekkürler Değerli Üyemiz Siz Ve Sizin Gibileri Daima Serverimize Bekliyoruz [ SanaLOyuncu ]
  8. *Darkmaul*

SanaLOyuncu Serverimiz Faction-PvP Olmak Üzere Eğlenceli Bir Serverdir Her Warpından Zevk Alacağınız Bu Server Bugün Yani 27.08.2014 Tarihiyle Açılmış Bulunmaktadır ! Warp Menümüz : Serverimizde 30 Adet Warp Bulunmaktadır. Sadece Önemlileri Menüye Eklemiş Bulunmaktayız. Serverimizden Bir Kaç...
  9. *Darkmaul*

MealCraft - Factions 7/24 Online - BOSS - LAPİS - MİNİGAMES

nick = ByRizeliTR Serveri Eleştirdim Diye Sınırsız Mute Yedim ???? Veee Map Hazır Pluginler Aynı Pluginler . Serverda Vipler Torpilli AVrkadaşdan Oluşuyor ! Serverin incelenmesi Ricada Bulunulur.
  10. *Darkmaul*

(LiveTürk) Faction / Kosu Yarısı / Spleef 1.7.2 (- Moderator Builder Aranıyor-)

Bu Server Gerçekten Bir Çöp. Biz 15 kişilik Klanımla 1 hafta geliştik ama sonra ne oldu bilin , Ronaldo diye bir vipde Koruma 27 set darbe X Keskinlik X kılıçl bizi kesti bunda suçumuz neydi ? hatta çocuğu 1 kere kestim die ban yedim bu torpil deilde nedir ? Kısacası bu server adaletli deil tam...
  11. *Darkmaul*

Naruto Türkiye RolePlay Sunucusu. 5. Shinobi Savaşı ! [1 Haftadır Açık!]

Ad Soyad: Arda Kazdal Kullanıcı Adı: ByRizeliTR [Premium] Yaş: 16 Daha Önce Bulunduğun RP sunucuları: ChickenGaming Yine Naruto Serverları Vs. Naruto'da Güncelliğin: 7/12 Günümün Yarısı Diyebiliriz . Ne zamandır Minecraft Oynuyorsun: 3 Sene Oldu . Saygılarım Ve Sevgilerim İle :)
  12. *Darkmaul*

Naruto Türkiye RolePlay Sunucusu. 5. Shinobi Savaşı ! [1 Haftadır Açık!]

Kaan.eren12 Skypeli Arkadaşı Ekledim Ama Henüz Bi Onay Gelmedi Lütfen Onaylarmısınız Serverinizde Oynamak İçin Can Atıyorum ! Adım- Arda
  13. *Darkmaul*

SERVER KAPANDI !

ByMuittinTR