Under Club | Emek vermeye değecek faction sunucu | [NITRADO] | [1.7.X]

AdaletWasHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İçerik SearchTR tarafından kaldırldı.

Moderatör tarafından düzenlendi:

EminG

Em El Ci Pıro Oğ may Gat !
En iyi cevaplar
0
Haddini bilmez. Wut dedin gülüm ??
Eskiden o ***** sunucunuzdan Vıp almışım gibi gösteriyosunuz beni
Sonra haddini bilmez benmi oluyorum ??
Ah o skypedan eklediğim süre içerisinde *** bacı sayıcaktım işte hata yaptım -,-
Yarım Saattir 10-13 Yaşında Bir Çocuk Olduğunu Kanıtlıyorsun[DOUBLEPOST=1409252679,1409252422][/DOUBLEPOST]Not: Araştırmalarımız Sonucunda Adana'da Yaşayan 10-13 Yaş Arası Bir Çocuk Olduğunu Öğrendik

EminG

En iyi cevaplar
0
Hatalar İçin Çok Özür Dileriz

AdaletWasHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Adana ??
10 - 13 ??
Ne diyorsunuz olum siz gerçekten aklınızda bir sorunmu var. Doktor masrafları karşılayabilirim.

Ne araştırması kardeşim. FBI'da felan gizli ajan olarakmı çalışıyorsunuz gerçekten aklınızda sorun var. Nitrado gibi hostingler saolsun önüne gelen konu açıyor. Daha uzatmayın bence gerçekten sıkıldım en son banlanmak içün küfür edicem yani öyle düşün :D

EminG

En iyi cevaplar
0
Adana ??
10 - 13 ??
Ne diyorsunuz olum siz gerçekten aklınızda bir sorunmu var. Doktor masrafları karşılayabilirim.

Ne araştırması kardeşim. FBI'da felan gizli ajan olarakmı çalışıyorsunuz gerçekten aklınızda sorun var. Nitrado gibi hostingler saolsun önüne gelen konu açıyor. Daha uzatmayın bence gerçekten sıkıldım en son banlanmak içün küfür edicem yani öyle düşün :D
Senin Yazacağın Yazıya :D
İnternetin Sürekli Gidiyor Farkındamısın ? :D

EminG

En iyi cevaplar
0
Hammadde Harika Olmuş[DOUBLEPOST=1410443675,1410442762][/DOUBLEPOST]süper

*Darkmaul*

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Siz Buna Adaletlimi Diosunuz Adam Konuyu Güncel Tut Yorum Yap VİP veriom Dedi Bu Nedir SS de Görünüyor. Ve Gelip Benim SanaLOyuncu Serverimde Reklam Atma Amacınız Nedir Nitradoya Şİkayet Edileceksiniz.

EminG

En iyi cevaplar
0
Siz Buna Adaletlimi Diosunuz Adam Konuyu Güncel Tut Yorum Yap VİP veriom Dedi Bu Nedir SS de Görünüyor. Ve Gelip Benim SanaLOyuncu Serverimde Reklam Atma Amacınız Nedir Nitradoya Şİkayet Edileceksiniz.
Cevap Bile Vermiyorum Bas Baya Alım Yapıyor Adam[DOUBLEPOST=1410444159,1410444050][/DOUBLEPOST]Sunucu Harika İçeri

*Darkmaul*

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Cevap Bile Vermiyorum Bas Baya Alım Yapıyor Adam
Oyuncularınıza Bu Tür Yalan Yorumlar Attırmayınız. Gerçekten Can Sıkıcı Bir Sunucusunuz.[DOUBLEPOST=1410444521,1410444161][/DOUBLEPOST]İşte Abicim Siz BuKadarsınız .

EminG

En iyi cevaplar
0
Oyuncularınıza Bu Tür Yalan Yorumlar Attırmayınız. Gerçekten Can Sıkıcı Bir Sunucusunuz.[DOUBLEPOST=1410444521,1410444161][/DOUBLEPOST]İşte Abicim Siz BuKadarsınız .
attığın resim bizim sunucudan değil gibime geliyor ne dersin :D