CrazyKiller07 kullanıcısının son içeriği

1. CrazyKiller07

Gezginler.nitrado.net / faction / Survival / MiniGame / Boss

İntihar etmek yasak değil demi ? #abiSunucuAcarsa
  2. CrazyKiller07

Play.Pucket.Net } PucketNW --} Creative , Faction , HungerGames , SkyBlock , KitPvP , Lobi

Kardeşim 10 Dakika önce serveri 72GB RAM yaptik her sunucuda (Lobi Dahil) 12 GB RAM Bulunmakta... Ramleride her sunucuyu ayri actik BungeeCord Yaptik O eleştirenler 2 SUNUCUYU Birlestiremiyor daha hanyy ? GUNCEL ++++
  3. CrazyKiller07

Play.Pucket.Net } PucketNW --} Creative , Faction , HungerGames , SkyBlock , KitPvP , Lobi

Skype ver istersen sen arkadaşım BURDA OLMAZDA !
  4. CrazyKiller07

KingTurk 7/24 nitrado Kalitesiyle Faction Server kingturk.nitrado.net Resimler Yenilendi !

22 Slot 8 GB RAM ? Şaka yapıyor olmalısın dostum :))
  5. CrazyKiller07

Sende yapda seninkinide görelim ARKADAŞIM !!
  6. CrazyKiller07

Günlük +240 Online çeken bir sunucu açmak zor olur heralde :)
  7. CrazyKiller07

Evet kardeşim bunu bende gördüm alinti :-)
  8. CrazyKiller07

Kaldırıldı.

Vat miydi neydi o neyse iste ondan ? ChestShop Bugundan bahsediyorsun sanirim canımın içi ;) Yanlis anladin sanirim :) by CK07 ^.^
  9. CrazyKiller07

Demi yani :) Huseyin bana bunu atti bende bunu yaptim Çağrı Bey Efendi :) By CK07 ^.^
  10. CrazyKiller07

Kaldırıldı.

2 Kurucu`dan hakaret üstüne hakaret :) Bunlar Çok Fazla Oluyor kardeşlerim yapmayan hepimiz insanizn Yanlis anlamayın edebiyat 5 .s By CK07 ^.^
  11. CrazyKiller07

(MineVisionMC) En Eğlenceli Faction Sunucusu / Yilbasi Etkinlikleri / Birden Fazla Oyun!

Buna Ben Karışamam Tabikide Senin Kararın :)
  12. CrazyKiller07

(MineVisionMC) En Eğlenceli Faction Sunucusu / Yilbasi Etkinlikleri / Birden Fazla Oyun!

Öncelikle Gördüğüm Gibi Sunucuda Lapis Var. Bu Oyuncuların Daha Kolay Kasılmasını Sağlıyor Buda Yeni Gelen Oyuncuların Çabucak Serveri Bırakır Gördüğüm Gibi Edit'de Yok Buda İyi bir şey :) Lapis Konusunda Üzüldüm Ancak Edit'e Sevindim Açıkcası :) ILETİŞİM Bilgilerim ; Skype ==> cemrebaba Telefon...
  13. CrazyKiller07

< IceMC.Nitrado.Net > 64 Kisilik 6 Gb Ram ! ( Boss)(Faction)(Arsalarda Fly)(Kit PvP)(QuakeCraft)

Sunucuya Girmeden Önce Bir Düşünmenizi İsterim (İğrenç Ötesi bir şey)