Play.Pucket.Net } PucketNW --} Creative , Faction , HungerGames , SkyBlock , KitPvP , Lobi

siyahmafya

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Burdan Adaşım Hüseyine Ve kardeşim Ercan Taner e Sesleniyorum Skypeden bi Cevap bile vermediniz Bumu ilgi bumu 7/24 Destek Bu nasıl Bir server

SyberRock2

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu ne la alinti full server nerbat

Wowowow Haram

AdaletWasHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhabalar hocam birkaç sorum olacaktı

1 - Nitrado'nun Datacenter ihtiyacını ; " Radore, DGN, Salay " gibi datacenter'lardan karşıladığını düşünüyordum. Sonuçta bir Datacenter kurmak hiç kolay bir şey değil, acaba bu bilgiyi nereden öğrendiniz ?
2 - 64GB sanırsam toplam ram oluyor, 64GB diyince yeni bir makina aldınız sandım. Acaba toplam rammi yoksa yeni bir makinamı aldınız nitrado dışında ?

CrazyKiller07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar hocam birkaç sorum olacaktı

1 - Nitrado'nun Datacenter ihtiyacını ; " Radore, DGN, Salay " gibi datacenter'lardan karşıladığını düşünüyordum. Sonuçta bir Datacenter kurmak hiç kolay bir şey değil, acaba bu bilgiyi nereden öğrendiniz ?
2 - 64GB sanırsam toplam ram oluyor, 64GB diyince yeni bir makina aldınız sandım. Acaba toplam rammi yoksa yeni bir makinamı aldınız nitrado dışında ?
Kardeşim 10 Dakika önce serveri 72GB RAM yaptik her sunucuda (Lobi Dahil) 12 GB RAM Bulunmakta...
Ramleride her sunucuyu ayri actik BungeeCord Yaptik
O eleştirenler 2 SUNUCUYU Birlestiremiyor daha hanyy ?

GUNCEL ++++

AdaletWasHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardeşim 10 Dakika önce serveri 72GB RAM yaptik her sunucuda (Lobi Dahil) 12 GB RAM Bulunmakta...

GUNCEL ++++
Özelden skype adresimi atmış bulunmaktayım, eklerseniz konuşmak isterim sizlerle

SyberRock2

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

GUNCEL ++++
Telefonda olmasam verirdim skype

Wowowow Haram

SyberRock2

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hala guncel yazacak kadar yuzsuzmusunuz

Wowowow Haram