Chesterfieldd kullanıcısının son içeriği

1. Chesterfieldd

Mctr |5 Yeni Class | 1.7.2 | Tüm Sorunlar Düzeltildi | Türkiyenin En İyisi

Nedense rpg serverlerinde hiç şu zaman açılacak diye yazmıyor ve rpg sunucular bölümünde 1 tane bile rpg açk degil :D ilginç arkadaşlar yakında açılacak serverler beklemeye devam edin coming soon
  2. Chesterfieldd

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Gerçekten güzel bir server tavsiye ederim arkadaşlar
  3. Chesterfieldd

Türk oyuncuları hakkında [içeri]

Hocam hem güldürdün hemde düşündürdün :D:D Bir olay anca bu kadar net açıklanabilirdi .
  4. Chesterfieldd

Skin yükleyemiyorum

Arkadaşlar merhaba. Az önce skin yüklemek istedim ilk defa ve başaramadım . Minecraft da bin yeri yoktu sonra versiyona geldim 1.7.2 minecraft texture etirnity öyle bişeyi seçtm yerini buldm ordan steve sildim indirdiğim skinin ismini steve yaptım buraya kadar her şey normaldi . Fakat minecraftı...
  5. Chesterfieldd

Chicken TR Naruto RP Server 5'den Fazla Köy / 30+ Klan / Dungeonlar / Rank'lar / Ip İçerde!

İsim: Şahin Yaş: 18 Skype,Mail: sahinerbasss mail : [email protected] Ort.Online Süresi: Sabah 11 den gece uyuyana kadar pc başındayım (ara sıra dışarı çıkıp arkadaşlarla geziyorum biraz asosyalim) Karakterinin İsmi: Ateroho Kızdığında Vereceğin Tepki Ne Olur: Karşı rakip çok ileri...
  6. Chesterfieldd

LEGEND CRAFT AKTİF! Türkiye'nin En Büyük Sunucusu! play.legendcrafttr.com

Avatar sunucusuna girmiyor ? Lütfen avatarı düzeltebilirmisiniz .
  7. Chesterfieldd

Avatar veya naruto rpg de olabilir (whitelist felan olmayan) server önerebilirmisiniz

Arkadaşlar merhaba başlıktada belirttiğim gibi böyle bir server önerebilirmisiniz . 2-3 Gündür avatarlı hub server veya rpg naruto arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim
  8. Chesterfieldd

Chicken TR Naruto RP Server 5'den Fazla Köy / 30+ Klan / Dungeonlar / Rank'lar / Ip İçerde!

Hocam ben face kullanmıyorum dondurmuştum burdan yapsam başvuruyu ? servere giremiyorumda
  9. Chesterfieldd

Sonvita KAPANDI | Rol Oyunu - Gerçek Hayat - Silahlar - Araçlar - Rebel,Polis,Sivil ve Fazlası !

Kardeşim biz burda bavşurumuzu yaptık yaşımız 18 abi değiliz amerika . Hayır onaylayın veya reddetin bekletmenin amacı ne ??? Nickim : Chesterfield
  10. Chesterfieldd

Oyuncu adım Chesterfield . Başvuru yaptım fakat onaylanmadı henüz.

Oyuncu adım Chesterfield . Başvuru yaptım fakat onaylanmadı henüz.
  11. Chesterfieldd

Sonvita KAPANDI | Rol Oyunu - Gerçek Hayat - Silahlar - Araçlar - Rebel,Polis,Sivil ve Fazlası !

Sa ben başvuru yaptım oyuncu adım Chesterfield fakat bi geri dönüş olmadı ?