Türk oyuncuları hakkında [içeri]

CMO

Emekli
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Bu Oyunu Sahibi Mojang yapacağı tek bir şey var.
OnlineMode= False Kaldırmak. bütün bu olayların sonunu getirecek ve fakat az oyunculu kaliteli bir ortam olacaktır. Kesin eminim.

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
OnlineMode= False Kaldırmak. bütün bu olayların sonunu getirecek ve fakat az oyunculu kaliteli bir ortam olacaktır. Kesin eminim.

Oyunu da 320 lira falan yapmaları lazım. Bayram diye bir konsept var. 9 yaşındaki kardeşler bayram paralarının küçük bir kısmını yatırdıkları zaman oyuna sahip oluyorlar. Bütçe ayıramayan insanların işini baltalamaktan başka bir halta yaramaz dediğin.

toymachine22

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türkiye için kaldırsa yeter diye düşünüyorum :)

toymachine22

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Heriflerin işi gücü yoktu oyun çevirileriyle dalga geçen ülkeye hususi ayar çekecek... PEH!!!
Vallahi ben olsam hakaret sayıp Krallık sunucuları hariç sunucuları Türkiyede yasaklardım. Notch iyi sabretti ben cidden Türkiyede yasaklardım Crack sunucuları[DOUBLEPOST=1440150435,1440150397][/DOUBLEPOST]Dipnot: Türkiyede ne kadar Krallık sunucusu vardır ve oynanır o tartışılır

Chesterfieldd

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Beyinden yoksun olup diğer insanları da kendi seviyesine düşürmeye çalışan süper ötesi zeki(!) kardeşlerimizdir. Ortalama IQ dereceleri -10 ile -20 arasında olurlar. Genelde asosyal oldukları için etrafta çok göremezsin. Bir ihtimal internet kafelerde olabilirler. Yaş aralığı 7'den 30'a kadar gidebiliyor ne yazık ki.Fakat çoğunlukla 2000-2006 arasındadır. Anne babalarının parasıyla geçinip hava atarlar ve ailesinin parasını LoL, Dota ve Wolfteam gibi oyunlara harcayan canlılıkları kanıtlanmamış varlıklardır. Bilin ki onlar her oyunun PRO'sudur. Hile kullanmaktan bir saniye bile çekinmeyen kişilerdir. Eğer onları görürseniz bir iki kere yerden taş alıp atıyormuş gibi yapmayı deneyin. Olmazsa "kışş kışş" diyin. Sizi anne-babasına söylemeye gider o ara zaten istediğinize ulaşırsınız...[DOUBLEPOST=1440143821,1440143642][/DOUBLEPOST]Ha söylemeyi unuttum siz bunların ailesine küfretseniz iki muhtemel şey ile karşı karşıya kalırsınız.
1-O da sizin ailenize küfür eder ve sizin başlattığınızı savunur.
2-Gram tınlamaz bu da onun seviyesini(?) gösterir.

Hocam hem güldürdün hemde düşündürdün :D:D Bir olay anca bu kadar net açıklanabilirdi .

GolgeSavascisi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hocam hem güldürdün hemde düşündürdün :D:D Bir olay anca bu kadar net açıklanabilirdi .
Keşke bu tespiti yapmak zorunda kalmasam ama yapıyoz işte...Sırf şunlar gibi olmasın diye çocuk yapmayı bile istemiyorum be[DOUBLEPOST=1440152516,1440152336][/DOUBLEPOST]Yazdığım yazıyı facebookda kendi proflimde de paylaştım çocuğun biri gelip "Ne oldu milletin asosyalliği sana mı battı" dedi...Bi ibret almayı bilse şunlar :/

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Turkiye oyuncu kitlesi okadar küçük değil bazı oyunlarda yüksek mesela MMORPG deki Türk kitlesi baya yüksek allods online oynuyorum bi aralar bizim birlikte; 52 yaşında adamlar vardı.

fyreUK

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Turkiye oyuncu kitlesi okadar küçük değil bazı oyunlarda yüksek mesela MMORPG deki Türk kitlesi baya yüksek allods online oynuyorum bi aralar bizim birlikte; 52 yaşında adamlar vardı.
Abarttın Biraz Azlaaz Sanki