canberk123123 kullanıcısının son içeriği

1. C

GlobalMC Serverine Yetkili Alınacak

Globalmc.Nitrado.Net Serverine Pro Bi Reklamcı Lazım Olmak İsteyen Gelsin Fly Ve Hergün P4 Set Verilecektir Repair Yetkiside Olacaktır Ekstra Yetkilerde Olabilir
  2. C

•GlobalMC Açıldı Globalmc.nitrado.net

•GlobalMC Açıldı Globalmc.nitrado.net
  3. C

Yardım Edin Lütfen Arsalarda Nası FLY Açıcam

Sa Arkadaşlar Ben Serverimde Arsalarda FLY yapmak istiyorum Bi Basınç Plakası Koyucam ona basınca aktif olucak nası yapabilirim
  4. C

http://forum.minecraftturk.com/konu/batinreiz111-l-1-7-x-l-hatasiz-sorunsuz-yenilikçi-aciksiz-plu...

http://forum.minecraftturk.com/konu/batinreiz111-l-1-7-x-l-hatasiz-sorunsuz-yenilikçi-aciksiz-plugin-paketi-l.199400/ Paketini beğendim gayet başarılı bir çalışma fakat benim tek anlamadığım şu Hologram sistemi şimdi /holo create (mesaj] sonrada sohbete / koymadan done mi yazıcaz ? Bu arada...
  5. C

NovaEdge[BatinReiz111] l 1.7.X l Hatasiz - Sorunsuz - Yenilikçi - Aciksiz l Türkçe Plugin Paketi l

Paketini beğendim gayet başarılı bir çalışma fakat benim tek anlamadığım şu Hologram sistemi şimdi /holo create (mesaj] sonrada sohbete / koymadan done mi yazıcaz ? Bu arada skypen monster111 olarak yazmışsın ama birsürü çıkıyo hangisi sensin
  6. C

>>TheLegend<< | v5.7 [3.8.1] Plugin Paketi | Hatasız - Sorunsuz - Açıksız - Güncel - Türkçe | 1.7.2

Abi yeni güncellemenin en beğendiğim yönü nitrado sunucularıa göre uyarlanmasıydı çok teşekkür ederim ve başarılarının devamını dilerim hemen sunucuma yüklüyicem
  7. C

>>TheLegend<< | v5.7 [3.8.1] Plugin Paketi | Hatasız - Sorunsuz - Açıksız - Güncel - Türkçe | 1.7.2

Ya Ben Bunu İndirdim Nitrado Serverime Kurdum Ama Server Ara Sıra Çöküyo Fakat Dier Plugin Paketlerinde Böyle Bir Sorun Olmuyor Nede Acaba
  8. C

Arkadaşlar Kanal Kurucam Adı Ne Olsun

Merhaba Arkadaşlar Ben Bir Kanal Kurucam Ama Adı Ne Olsun Bir Türlü Bulamadım Bana Yardım Edin Bir İsim önerin Türkçe Oluysa İyi Olur
  9. C

Kanal Kurucam İsmi Ne Olsun Türkçe Olursa İyi Olur

Merhaba Arkadaşlar Ben Bir Kanal Kurucam Ama Adı Ne Olsun Bir Türlü Bulamadım Bana Yardım Edin Bir İsim önerin Türkçe Oluysa İyi Olur
  10. C

Emrah benim bir serverim var da ona pluginleri ona göre ayarlayabilirmisin rica etsem yara...

Emrah benim bir serverim var da ona pluginleri ona göre ayarlayabilirmisin rica etsem yara survival server plugini önerirmisin