Arama sonuçlarınız

1. C

GlobalMC Serverine Yetkili Alınacak

Globalmc.Nitrado.Net Serverine Pro Bi Reklamcı Lazım Olmak İsteyen Gelsin Fly Ve Hergün P4 Set Verilecektir Repair Yetkiside Olacaktır Ekstra Yetkilerde Olabilir
  2. C

•GlobalMC Açıldı Globalmc.nitrado.net

•GlobalMC Açıldı Globalmc.nitrado.net
  3. C

Yardım Edin Lütfen Arsalarda Nası FLY Açıcam

Sa Arkadaşlar Ben Serverimde Arsalarda FLY yapmak istiyorum Bi Basınç Plakası Koyucam ona basınca aktif olucak nası yapabilirim
  4. C

http://forum.minecraftturk.com/konu/batinreiz111-l-1-7-x-l-hatasiz-sorunsuz-yenilikçi-aciksiz-plu...

http://forum.minecraftturk.com/konu/batinreiz111-l-1-7-x-l-hatasiz-sorunsuz-yenilikçi-aciksiz-plugin-paketi-l.199400/ Paketini beğendim gayet başarılı bir çalışma fakat benim tek anlamadığım şu Hologram sistemi şimdi /holo create (mesaj] sonrada sohbete / koymadan done mi yazıcaz ? Bu arada...
  5. C

NovaEdge[BatinReiz111] l 1.7.X l Hatasiz - Sorunsuz - Yenilikçi - Aciksiz l Türkçe Plugin Paketi l

Paketini beğendim gayet başarılı bir çalışma fakat benim tek anlamadığım şu Hologram sistemi şimdi /holo create (mesaj] sonrada sohbete / koymadan done mi yazıcaz ? Bu arada skypen monster111 olarak yazmışsın ama birsürü çıkıyo hangisi sensin
  6. C

>>TheLegend<< | v5.7 [3.8.1] Plugin Paketi | Hatasız - Sorunsuz - Açıksız - Güncel - Türkçe | 1.7.2

Abi yeni güncellemenin en beğendiğim yönü nitrado sunucularıa göre uyarlanmasıydı çok teşekkür ederim ve başarılarının devamını dilerim hemen sunucuma yüklüyicem
  7. C

>>TheLegend<< | v5.7 [3.8.1] Plugin Paketi | Hatasız - Sorunsuz - Açıksız - Güncel - Türkçe | 1.7.2

Ya Ben Bunu İndirdim Nitrado Serverime Kurdum Ama Server Ara Sıra Çöküyo Fakat Dier Plugin Paketlerinde Böyle Bir Sorun Olmuyor Nede Acaba
  8. C

Arkadaşlar Kanal Kurucam Adı Ne Olsun

Merhaba Arkadaşlar Ben Bir Kanal Kurucam Ama Adı Ne Olsun Bir Türlü Bulamadım Bana Yardım Edin Bir İsim önerin Türkçe Oluysa İyi Olur
  9. C

Kanal Kurucam İsmi Ne Olsun Türkçe Olursa İyi Olur

Merhaba Arkadaşlar Ben Bir Kanal Kurucam Ama Adı Ne Olsun Bir Türlü Bulamadım Bana Yardım Edin Bir İsim önerin Türkçe Oluysa İyi Olur
  10. C

Emrah benim bir serverim var da ona pluginleri ona göre ayarlayabilirmisin rica etsem yara...

Emrah benim bir serverim var da ona pluginleri ona göre ayarlayabilirmisin rica etsem yara survival server plugini önerirmisin
  11. C

Sa

Sa
  12. C

Serveri açıyorum sana atarım IP yi gelip yardım edermisin

Serveri açıyorum sana atarım IP yi gelip yardım edermisin
  13. C

Skype ekle ben çıkıyorum dışarı 7 gibi gelicem Skype:canberk.cabas1

Skype ekle ben çıkıyorum dışarı 7 gibi gelicem Skype:canberk.cabas1
  14. C

Sence nası iyimi nitrado

Sence nası iyimi nitrado
  15. C

Nitrodan Parayı yatırdım ama daha açmadım serveri hesapta duruyo

Nitrodan Parayı yatırdım ama daha açmadım serveri hesapta duruyo
  16. C

Yani yardım edicekmisin Lütfennnn Server açıcaz 3 arkadaş

Yani yardım edicekmisin Lütfennnn Server açıcaz 3 arkadaş
  17. C

Sa Minecraft tan anlarmısın Plotme Wg felan anlarsan eyer ekle skypeden Admın alıyım senı server...

Sa Minecraft tan anlarmısın Plotme Wg felan anlarsan eyer ekle skypeden Admın alıyım senı server bu akçam açılıcak Skype : canberk.cabas1
  18. C

Beyler Server Kuruyorum Sağlam Bi Admin Alıcam Pluginleri Felan o Yapıcak Kalıcı Olucak

Sa Arkadaşlar En geç Cumartesi günü Yani 22.02.2014 Tarihinde bir server kuruyorum Servere bir admin lazım Ama admın kalıcı olucak yani gelicek serverde admın olarak kalıcak Ve hiç bi ücret ödemiyicek tek yapıcağı şey WG (WorldGuar) Atmak Ve Hilelere karşı korumalı Pluginler kulmalı tek...
  19. C

Sa Senden bişi rica edicem biz cumartesi günü (22.02.2014) te bi server kurucaz yardımcı olurmusun yani ben pluginleri yükliyicemde wg felan servere admın alınıcaksın yani eğer yardım ediceksen Skype:canberk.cabas1