burak9595 kullanıcısının son içeriği

1. burak9595

CinarCraft.batihost.com /-/Faction-PVP/-/ P4 Boss /-/ Tabela Repair /-/Head/-Arsalarda Fly-Paintball

Güncell P4 Bossları Eklenmiştir Arkadaşlar.+++Güncel
  2. burak9595

CinarCraft.batihost.com /-/Faction-PVP/-/ P4 Boss /-/ Tabela Repair /-/Head/-Arsalarda Fly-Paintball

Nasıl istersen kardeşim nasıl sizden gelip 2 kişi reklam yaptıysa.İlk önce kendi adamlarına vs. bak istersen.Teşekkürler.
  3. burak9595

Kardeşim k.b arkadaş geliyor reklamcı olıyım diyor şukadar adam çek diyoruz vs. adamda reklam yapıyor nereye yaptğını bilmiyorum yani.++++
  4. burak9595

Doğrudur spawn batihost tarafından direk hazır geldi ellemedik 1-2 bir şey ekledik sadece.Görüşleriniz için tşk.+++Güncel
  5. burak9595

Evet editletdik introyu.Gerek yok saoalsın.Arsalarda Fly Eklenmiştir.
  6. burak9595

Server Ip : CinarCraft.batihost.com Ts3 İp: CinarCraft.batihost.com WebSitemiz: www.cinar-craft.tk 60 Kişilik Kapasite. Factions-PVP'dir Klanını Kur Ve Diğer Klanlara Meydanoku. Sürüm : 1.7.2 Kafa Düşürme P4 Boss Sistemi /event Yazarak Event Saatlerine Bakabilirsiniz. Arsalarda Fly...
  7. burak9595

Acil Yardım..!

Oyuncularda grpupmanagerde fly yetkisi yk fakat oyuncular ölünce uçmaya başlıo herhangi bir kod yazmadan uçuyorlar bunun sebebi ne olabilir acil yardm ltfnn..!!
  8. burak9595

Acil Yardım...

Oyuncularda grpupmanagerde fly yetkisi yk fakat oyuncular ölünce uçmaya başlıo herhangi bir kod yazmadan uçuyorlar bunun sebebi ne olabilir acil yardm ltfnn..!!