Arama sonuçlarınız

1. burak9595

CinarCraft.batihost.com /-/Faction-PVP/-/ P4 Boss /-/ Tabela Repair /-/Head/-Arsalarda Fly-Paintball

Güncell P4 Bossları Eklenmiştir Arkadaşlar.+++Güncel
  2. burak9595

CinarCraft.batihost.com /-/Faction-PVP/-/ P4 Boss /-/ Tabela Repair /-/Head/-Arsalarda Fly-Paintball

Nasıl istersen kardeşim nasıl sizden gelip 2 kişi reklam yaptıysa.İlk önce kendi adamlarına vs. bak istersen.Teşekkürler.
  3. burak9595

Kardeşim k.b arkadaş geliyor reklamcı olıyım diyor şukadar adam çek diyoruz vs. adamda reklam yapıyor nereye yaptğını bilmiyorum yani.++++
  4. burak9595

Doğrudur spawn batihost tarafından direk hazır geldi ellemedik 1-2 bir şey ekledik sadece.Görüşleriniz için tşk.+++Güncel
  5. burak9595

Evet editletdik introyu.Gerek yok saoalsın.Arsalarda Fly Eklenmiştir.
  6. burak9595

Server Ip : CinarCraft.batihost.com Ts3 İp: CinarCraft.batihost.com WebSitemiz: www.cinar-craft.tk 60 Kişilik Kapasite. Factions-PVP'dir Klanını Kur Ve Diğer Klanlara Meydanoku. Sürüm : 1.7.2 Kafa Düşürme P4 Boss Sistemi /event Yazarak Event Saatlerine Bakabilirsiniz. Arsalarda Fly...
  7. burak9595

Acil Yardım..!

Oyuncularda grpupmanagerde fly yetkisi yk fakat oyuncular ölünce uçmaya başlıo herhangi bir kod yazmadan uçuyorlar bunun sebebi ne olabilir acil yardm ltfnn..!!
  8. burak9595

Acil Yardım...

Oyuncularda grpupmanagerde fly yetkisi yk fakat oyuncular ölünce uçmaya başlıo herhangi bir kod yazmadan uçuyorlar bunun sebebi ne olabilir acil yardm ltfnn..!!
  9. burak9595

DeathMatch,BattleArena Plugii yardm...

Elinde hazır DeathMatch,BattleArena plugini olan varmı veya hazır konu filan varsa olan vereblrmi teşekkürler.
  10. burak9595

Faction Wars ve HungerGames aynı arada olurmu.Yardm Ltfn.!!

Bir Serverda Mesela bi world de factionwars bir diğer world de hugnergames yapablrmym bununla ilgili elinde konu olan varsa yardmcı olabilcek varmı....
  11. burak9595

PVP Arena,BattleArena veya Deathmatch plugini lazm yardm ltfn...

Baktım ama çoğu aynı gibi geldi bukkit güvenlr ve düzgün dür diye burdakini indirmiştimElinde hazır deathmach plugini olan varmı girince yeni itemler gelicek çıkınca eski itemler geri gelcek mobarenadaki gibi.
  12. burak9595

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/deathmatch/
  13. burak9595

Deathmatch kurdum gerçekten çok basit fakat ondada şöyle bir sorun oldu Oyuncular deathmatch arenasina girince itemleri gidiyor,çıktığında giden itemler geri gelmiyor configden baktm ama çözemedm yardmcı olrusan sevnrm..
  14. burak9595

PVP Arena,BattleArena veya Deathmatch plugini lazm yardm ltfn... elinde hazır olan varsa yardmcı olursa tşkler..
  15. burak9595

kardeşim senin extra 3.0 plugin paketini indirdim skybloke modunda oyunda bi sorun oldu millet...

kardeşim senin extra 3.0 plugin paketini indirdim skybloke modunda oyunda bi sorun oldu millet adasına gidemiyor permission hatası veriyor yardım edermisin .