botanoz kullanıcısının son içeriği

1. botanoz

Aile Bakanlığı: Oyunlarımızdan bari ellerinizi çekin

Konuyla alakası yok ama sevineceginiz bir haber oldugunu düşünüyorum http://www.rekabet.gov.tr/tr-TR/Guncel/Bilgisayar-ve-Konsol-Oyunlari-Alaninda-Faaliyet-Gosteren-5-Tesebbus-Hakkinda-Sorusturma-Acildi
  2. botanoz

Mojang'ın sözcüsü, "Tabi Minecraft'ın dünyası bazen tehlikeli bir boyuta da çıkabiliyor. Oyuncular hayatta kalmak için geceleri çıkan yaratıkları öldürmek zorundalar. Ama eğer insanlar bu sistemi zararlı buluyorsa, oyuncuları Creative Mode'da ya da Peaceful sistemiyle oynamaya teşvik...
  3. botanoz

minecraft umrumda degil derken bende oynuyorum ama yasaklansa bile ugraşıpta gireyim demem cok aramam ama yasaklama ve sınırlamalara karşıyım ben ve bu diger sevdigim oyunlara sıcrmasını onlarında tartışmaya acılmasını istemiyorum bende nefret ediyorum bu youtubeda minecraft videosu ceken...
  4. botanoz

Tartışalım tabi bu cok güzel bir olay bence sorunları çözmeyi saglar öncelikle eger insanlar yaşanan bazı kötü olaylara örnegin son yıllarda yaşanan berkin elvan ve özgecan gibi olaylarda ses cıkarmasalardı kimse yorum bile yapmasayıdı sokaga cıkmasaydı daha iyi mi olurdu bakın düşüncelerin...
  5. botanoz

italya güzel fikir :D
  6. botanoz

twitter ve youtube devletimizin gizli belgelerini yayınladıgı için degil istersen iyice bir araştır tamamen hükümete karşı biriken düşünceleri ve insanların eylemleri giderek büyütmesi nedeniyle kapatıldı örnegin gezi parkı eylemleri emin ol eger tayibe karşı bir cümle eleştiri yaparsan...
  7. botanoz

minecraft önemli degil benim için oynamıyorum zaten ben 22 yaşındayı bu diyer heryere sıcrıyacak sırf düşünceler paylaşılıyor diye twitter kapatıldı daha fazlamı yasaklama istiyorsunuz yani
  8. botanoz

https://www.change.org/p/aile-bakanl%C4%B1%C4%9F%C4%B1-oyunlar%C4%B1m%C4%B1zdan-bari-ellerinizi-%C3%A7ekin buradan kampanyaya imza atarak destek olabilirsiniz Hükümet zaten birçok insani hakka engel oluyor eyer bu minecraft oyununada izin verirsek diyer tüm oyunlarada aynı şey olucak daha...
  9. botanoz

MyTurkLife Yetkili Alımları [myturklife.com]

güncel
  10. botanoz

teamspeak sunucumuza simdi gelebilirsin skype parain1995 EKLEYEBİLİRSİNgüncel builder da arıyoruz puliginciye parada ödeyebiliriz sıkıntı yok
  11. botanoz

Herkese merhabalar arma 3 Altis life serverıyız ve minecraft serverıda acmaya karar verdik tabi acılacak olan server RPG olucak armadaki olayı minecrafta taşıyacagız minecraftın yettigi yere kadar bu yüzden pluginlerin kurdu olmuş kafasına göre degiştirebilecek birisine ihtiyacamız var daha...
  12. botanoz

Yeni Acılacak Server icin pluginer,builder vs. Alınacaktır!

Server icin pluginer,builder,rehber alınacaktır. Tek bir katılım koşulu vardır oda gercekten minecraftla ugraşacak olanlar gelsin server zaten bazı kısımları hazırdır.Katılacak olan kişilerin ad,soyad,yaş, ve email adresini yazarak bu konuyu cevaplasınlar Not:Gercekten emek verecekler başvursun...
  13. botanoz

Serverımıza pluginer ve builder alımı vardır!

ekibe katılmak isteyenler ts adresine beklerim DeathSilence.nitrado.net
  14. botanoz

İKİ DAKİKA İDİREBİLİRSİN BURASI DAHA İYİ OLUR OLMAZSA SKYPE YAPARIZ
  15. botanoz

test serverına girip deneme yaparız ts adresine gelin: DeathSilence.nitrado.net