Bestcrafter kullanıcısının son içeriği

1. Bestcrafter

Adminlik Arıyorum Pluginer + Oyun Bilgim Hat Safhada

Sa Öncelikle yaşın 17 + faction skyblock serverlerde adminlik arıyorum survivalda olabilir herhangi bi ücret istemem reklamda yapabilirim kurucu mümkünse +15 yaşında olsun iyi forumlar
  2. Bestcrafter

JeagerTurk İfşa ve Sunucu Çökertme Bugı Çözümü

Legendcraft değil mcsg hypixel gelse bu adamı bnm elimden alamaz bize çok çektirdi arkadaşlığım bozuldu yok DEVAMMM :D bu arada arkadaş neden sevindin demiş birini *** etmek çok heyecan verci
  3. Bestcrafter

Staj Yapıyor :)

Staj Yapıyor :)
  4. Bestcrafter

| MiraNetwork | | Faction | 1.8 - 1.12.2 | BankaSoygunu - Marijuana - Boss - Rütbe | Haydi Sende Aramıza Katıl ...

Buldun Kaymak Gibi Seninkinden iyi olan pl paketini paylaş tabi :D
  5. Bestcrafter

Crash Sunucu Kapanması Çözüm Yolu

Koruma verdiğin için teşekkür ederim
  6. Bestcrafter

PLAY.JEAGERTURK.COM | KALİTELİ FACTİON SUNUCUSU!

Serverde Hile Serbest ve serversin sahibi diğer sunucularda reklam yapıyor çökertiyor çocuk çocuk işler yani çekememezlik mapler kötü ve çalıntı sunucuya puanım 10/-10 :)
  7. Bestcrafter

PLAY.JEAGERTURK.COM | KALİTELİ FACTİON SUNUCUSU!

Piyasada server server gezip koruma dağıtıcam inadına atakan adlı (çocuk)
  8. Bestcrafter

Serverim Kendi Kendine Kapanıyor

Düzelttik makinaya aşırı ram verip makineyi boğuyormuşuz
  9. Bestcrafter

Serverim Kendi Kendine Kapanıyor

Arkadaşlar Serverim Kendi Kendine Nedne Kapandığını bilmiyorum loglardaki plugin hatalarını düzelttik spigot sw çözümünü bilen varsa söylesin
  10. Bestcrafter

< Morpheus.nitrado.net > 1.7.X-1.8.X -Faction/Rütbe/Boss/KöylüTicaret/Aramıza Katıl<>Kaliteyi Hisset

Usta Uyardında Ne Oldu Al Bugün Yine Reklam Yapıldı Yine Ertu Yolladı.
  11. Bestcrafter

| MiraNetwork | | Faction | 1.8 - 1.12.2 | BankaSoygunu - Marijuana - Boss - Rütbe | Haydi Sende Aramıza Katıl ...

Server Güzel Ama Tavsiye Olarak KrediVip Gelmesini İsterim /kredi Komutu ile .