Crash Sunucu Kapanması Çözüm Yolu

Sylluxx

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba Arkadaşlar Son Zamanlarda abilerde Olan Bir Client Hakkında Konu Acıyorum Bu Sorunu Cok Yaşadım
Ve Çözümünü Buldum
Bunu Yapan Kişi JaegerTurk Adlı Sunucunun Sahibi Atakan Ulukan Adlı Max Yaş 15 olan bir çocuktur

Atma Sebebi Tam olarak Böyle Açıkladı: Tüm Sunuculara Atıyorum para lazım Korumayı Satıyorum Cünkü Herkes Alıcak Dedi Bana Attı Ama Ben Satın almadım VE Korumayı Buldum

Böyle Bir Sorununuz Varsa Bana Skype: Cancan0163
den ulaşabilirsiniz İyi Günler Dilerim
Böyle Cocukları Ve İnsan Denilmeyecek sekilde varlıkları lütfen kötüleyin ve anlasın ne yaptıgını Bu Cocuk Yüzünden 5 GB Sunucumu 200 GB Makina Aldım
Neyse Konu Belli Yardım İsteyen Herkese Ücretsiz Koruma Verecegim İyi Günler Dilerim

Tayfacı

play.andrcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Log Dosyanı Atarmısın

XTrEmPo

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu güncel, koruma için teşekkürler şimdi o çocuk düşünsün :)

TrackTerzi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Para için maymun oldular.
Biraz da haklılar tabi para dünyayı yönetiyor...
Herkeze açık bir şekilde paylaşırsan daha makbul olur...

Sylluxx

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Para için maymun oldular.
Biraz da haklılar tabi para dünyayı yönetiyor...
Herkeze açık bir şekilde paylaşırsan daha makbul olur...
Malesef Paylaşmıcam Skype Ekleyerek isterseniz Verebilirim Onlinenım Dostum Sırf Onlara Inat istersen Skypeden düzgünce istersen verebilirim doğru insanlara veriyorum iyi forumlar

Sylluxx

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selam dostum şu ByKairos denen herif bugün benim sunucuma girdi ve serverimi çökertti timed out ve banada satmaya çalıştı dalga geçermiş gibi sunucumu kapatıp satmaya çalışıyor rica etsem banada verebilirmisiniz korumadan böyle hadsizlere haddini bildirmek gerek Skype adresim erenduran14
Aynen Öyle Kardesim Beni Eklersen Korumayı Hallederim Ben Bana Destek Olursanız Herkese Bu Konuyu Önerin Herkes Ulaşsın Korumaya Skype Cancan0163

SonHukumdarTurkiye

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Hala bu konu üzerinde bulunanlara şaşırıyorum, Atakan'a son zamanlarda birşeyler oldu, ergenlik bitsin düzelir :) dert etme..