batuhancuha123 kullanıcısının son içeriği

1. B

Faction Map Ve Plugin Paketi |1.7.X| By @Memokra | Yeni Güncelleme Yolda.+1675 İndirme

Selamlar Hocam Mapı plugins kuruyorum. sorun warp lapis'e gidemiyorum. Engelli bir komut Kullaniyorsun diyo
  2. B

Minecraft Sunucu Yardımı

Kardeşim SkynetBilisim kazikci parayi alir kaçar alma kardeşim.
  3. B

|Server Kapandı| İlginiz İçin Teşekkürler :)

Arkadaşlar bu oyunu tavsiye etmem o kadar para kasiyorum sıfırlaniyo bu nedir ya. adelet mi bu söyleyin. böyle oyuncu kaybediyorsunuz. 10 gündür yapmaya çalişiyorum yazik.. 15 kişi bıraktik yazik. Rehberler küfürleşiyo Bu Oyun 1 ay sonra kapanir benden söylemesi. Bide server 16 gb değildir...
  4. B

PlameGame Oyun | Ses | Bulut sunucu hizmetleri {since 2014}

Suan 1 gb lik sipariş geçtim Edit: Sunucu Aldığım zaman yazicam
  5. B

İstek Plugin

Yardiminiz icin Teşşekkürler. Yapamadim Videosu Varmidir Yada kullanimi atarmisiniz
  6. B

İstek Plugin

Resimdeki < KURUCU EmreAga > Hangi plugin
  7. B

Diamond TR || Faction PVP || 7/24

Tavsiye Etmem Map Çalinti bide Banladilar bide herkeze küfür ediyorsunuz. Bune ya herkes server açinca adam oluyor sanki
  8. B

RedCrystal Plugin Paketi v0.4 [Yılbaşı] Faction - PvP

Onu indirince craftbukkit yapinca olmuyor 4.7 mb craftbukkit mi olur en fazla 15 mb yada 19 mb oluyor upload yapip konuya Koyman Lazm
  9. B

[1.7.2]KAPTANCRAFT.NITRADO.NET/Boss/Asa/EditItems/ÖzelItems/Counter/

Arkadaşlar bu Serveri tavsiye Etmem adminler tehdit etmekte.
  10. B

RedCrystal Plugin Paketi v0.4 [Yılbaşı] Faction - PvP

Selamlar craftbukkit 1.7.2 R0.2 craftbukkit nerden bulacam craftbukkit teklif hakki yedi paylaşirsan güzel olacak saygilar...
  11. B

BONANZA Yılbaşı Çekilişi (CS:GO ve Minecraft)

*Forum kullanıcı adınız: batuhancuha123 *Sadece gerçek adınız:Batuhan *Yaşınız:15 *Minecraftı kaç yıldan beri oynuyorsunuz:1.5 Yıl *Sunulan oyunlara sahip misiniz : Hayir *Youtube'da Minecraft'la ilgili kimleri takip ediyorsunuz: Han Kanal MuratAbiGf *Modlu Minecraft oynuyor musunuz :Yok *Steam...
  12. B

Beyler pre aldim ilgilenin

@ElectroTR Nasil kardeşim. benim arkadaşim almiştir cracked serverlerde gözüküyo
  13. B

@ShouldToBe Güncelleniyo hocam 2 gün sonra arkadaş aldi hemen koydulararkadaşlar 1 gün oldu hayla skin gözükmüyo ?
  14. B

@zMySCoRez Öyle bir şey olmaz Hocam
  15. B

Bide Arkadaşlar Mcskinsearch girmemişim girermi