PlameGame Oyun | Ses | Bulut sunucu hizmetleri {since 2014}

RootandBoot

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Canlı destek ve Diğer İletişim Sistemlerimizi Kullanmak İçin Aşağıda ki Butonları Kullanınız!

Firmamız 2014 yılında kurulmuş olup yakın zamanda kaliteli hizmetle birlikte güzel bir müşteri kisvesi yakalamıştır. Fiyatlarımız piyasa değerine göre daha ucuz ve sunucularımız piyasaya göre daha kalitelidir. Güvenlik açısından ise kaliteli olan sunucularımızda %99 uptime garantisi ile güven içinde oyununuza devam edebilirsiniz.

2017 yılına kadar sanal sunucu, oyun ve ses sunucu sistemleri ile ekipmanları konusunda Türkiye pazarında ciro bazında ilk 10 firma arasına girmek Türkiye'de ise lider firma olmaktır.

Çalışanlarının, tedarikçi firmalarının ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesine alan kaliteli ve verimli bir firma olmak.

Copyright© by PlameGame 2015

Son düzenleme:

RootandBoot

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Herhangi bir vergi levhası vesayre göremedim sitede veya konuda ? + olarak skype eklermisiniz : PrivacyGoddeS
Edit: Tamam vergi no felan gördüm.
Vergi numaramız konunun en altında verilmiştir. OIC Hosting olarak 2008'den beri Diyarbakır ve çevresinde hizmet vermekteyiz. Oyun sunucuları için ayrı olarak PlameGame'i kurma gereği gördük. www.oichosting.com adresinden web site referanslarımıza göz atabilirsiniz..[DOUBLEPOST=1422050280,1421926812][/DOUBLEPOST][Güncelleme]Evet arkadaşlar 18.792 adet plugin panelimize yüklenmiştir ve otomatik olarak kendisi yüklemektedir.

Son düzenleme:

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

RootandBoot

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
[GÜNCEL] ŞUBAT AYINDA SUNUCU ALANLARA TEAMSPEAK 3 SUNUCU BEDAVA
Teamspeak sunucularımız lisanslıdır.

firatkaya

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
300 liralik HUB sunuxu paketi alcam skypeden ekledim konusalim bir soru sorcam skypeden