Babdus kullanıcısının son içeriği

1. Babdus

Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

"İp" esprisi beni benden aldı abi... Biraz can yakıcı ama aynı zamanda sıcak bir espri idi.
  2. Babdus

Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

Resim gitmiş :(
  3. Babdus

tmm çkrz

tmm çkrz
  4. Babdus

n blim bsilr yprz

n blim bsilr yprz
  5. Babdus

ii brısı bzm gzli grsme ksmı olsn m?

ii brısı bzm gzli grsme ksmı olsn m?
  6. Babdus

nbr

nbr
  7. Babdus

İzliyim canım

İzliyim canım
  8. Babdus

Open to LAN'ı Online Yapmak!

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba; Ben sizi bilmem ama son sürümler ile gelen minecraft realms saolsun oyunun kendi server dosyaları berbat bir hal aldı. Bu durumdan sıkıldım ve arkadaşım ile single playerda bulunan Lan serveri nasıl online'a çeviririz diye düşündüm. Sonunda çözümü buldum ve...
  9. Babdus

DogeCraft Wow Very Server : Rehber , Reklamcı , Pluginer , Builder Alımlar

Teşekkürler Levent tam ihtiyacımız olan kişi umarız sensindir.
  10. Babdus

easurvival - Sunucu Projesi - Bağışlarınızı Bekliyor

Konuyu güncelle de serverin pluginlerini halletmeden bu işin olacağı yok kendi serverimizi bu projeyi harekete geçirmek için sıfırladık buildler yaptık ancak pluginleri düzenleyen arkadaşa pek ulaşabildiğimizi söyleyemiyeceğiz buna ne dersin?
  11. Babdus

Gerçekten güldüm :) tabii ki kritellere uygun kişiler alındı ki takımımızdaki hiçbir üye burdan seçilmedi. şuanda https://forum.gamer.com.tr/konu/easurvival-sunucu-projesi.205272/ projesi serverimizde gerçekleşmekte ve son hız ilerlemekte sizler için elimizden geleni yapmaktayız.
  12. Babdus

Buiilder alımları devam etmekte devasa bir zindan projesi var tamamlanması için en az 5 builder (+16) olmak şartı ile skype ve ts3 kullanması şart.
  13. Babdus

Gözden kaçmış düzeltme için teşekkürler.